Keystone logo
University of Basel

University of Basel

University of Basel

مقدمه

به دانشکده تجارت و اقتصاد خوش آمدید، به WWZ (Wirtschaftswissenschaftliches Zentrum) خوش آمدید.

University of Basel که در سال 1460 تأسیس شد، قدیمی‌ترین دانشگاه در سوئیس است. دانشکده بازرگانی و اقتصاد در سال 1995 تأسیس شد و دومین جوان از هفت دانشکده کلی در University of Basel است. با این حال، موضوع اقتصاد تقریباً 150 سال است که در بازل تدریس می شود.

عطش دانش به عنوان نیروی محرکه برای نوآوری

ما یک هیات علمی متشکل از 30 استاد و حدود 100 کارمند علمی داریم که در زمینه تحقیق و تدریس فعال هستند. با توجه به اندازه آن، دانشکده دامنه وسیعی از حوزه های موضوعی علمی را پوشش می دهد. حوزه های کانونی ما «پول و امور مالی»، «انرژی و محیط زیست» (مرکز شایستگی SCCER CREST) و «سیاست اقتصادی» است. علاوه بر این، دانشکده دارای یک خروجی تحقیقاتی شناخته شده بین المللی در بسیاری از موضوعات دیگر است.

تحقیق در مورد موضوعات روز

این دانشکده از نظر ملی و بین المللی سطح بالایی در تحقیق و تدریس دارد. ما متقاعد شده‌ایم که تحقیقات عالی و ارتباط کاربردی آن برای جامعه و سیاست‌گذاران با یکدیگر تناقض ندارند. بنابراین، ما هم در تحقیقات بنیادی و هم در پیامدهای سیاستی آن فعال هستیم. هیات علمی ما در مجلات با رتبه برتر چاپ می کنند و در سمینارهای بین المللی شرکت می کنند. اساتید مهمان با کالیبر بالا دوره های ویژه ای را که ما در مورد جهانی شدن و بین المللی شدن اقتصاد ارائه می دهیم و همچنین در مدرسه تابستانی حقوق، اقتصاد و سیاست عمومی تدریس می کنند، جایی که دانشجویان فرصتی عالی برای برقراری تماس های بین المللی با دانشگاه های مشهور دارند. شبکه علمی ما شامل همکاری های مختلف دانشگاهی و غیر آکادمیک در طیف وسیعی از رشته ها و زمینه ها است (به عنوان مثال روانشناسی، پزشکی، ریاضیات و علوم کامپیوتر، BIS، بخش خصوصی).

تدریس پژوهش محور

دانشکده بازرگانی و اقتصاد با هدف ادغام زمینه های تجارت و اقتصاد، به دانشجویان یک برنامه درسی منحصر به فرد در سوئیس ارائه می دهد. بر اساس تجربه دانشگاهی و با توجه به فرصت های شغلی آینده برای فارغ التحصیلان ما، ما متقاعد شده ایم که این یک ترکیب برنده است.

به عنوان رئیس دانشکده بازرگانی و اقتصاد در بازل، از شما دعوت می کنم که با ما تماس بگیرید. اجازه دهید با هم به نوآوری تحقیقات سوئیس کمک کنیم.

پروفسور دکتر رولف ودر

رئیس دانشکده بازرگانی و اقتصاد، University of Basel

مکان ها

  • Basel

    Petersplatz,1, 4001, Basel

    سوالات