Keystone logo
University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

مقدمه

دانشگاه بالتیمور ماموریت

دانشگاه بالتیمور فراهم می کند آموزش نوآورانه در کسب و کار، روابط عمومی، هنر و علوم لیبرال اعمال می شود، و قانون برای خدمت به نیازهای یک جمعیت متنوع در یک محیط شهری. یک دانشگاه دولتی، دانشگاه بالتیمور ارائه می دهد آموزش عالی و جامعه حمایت برای کارشناسی، کارشناسی ارشد و دانشجویان حرفه ای در یک محیط مشخص شده توسط تحقیقات علمی و خدمات عمومی است. دانشگاه:

  • باعث می شود تعالی قابل دسترس به دانش آموزان سنتی و غیر سنتی انگیزه پیشرفت حرفه ای و آگاهی مدنی؛
  • یک پایه برای یادگیری مادام العمر، توسعه شخصی و مسئولیت اجتماعی ایجاد.
  • ترکیبی از تئوری و عمل به ایجاد معنی دار، راه حل های دنیای واقعی به چالش شهری 21 قرن؛ و
  • یک موسسه لنگر، مباشر منطقه ای و شریک جدایی ناپذیر در فرهنگ، تجارت و توسعه آینده بالتیمور و منطقه است.

درباره بالتیمور

بالتیمور افسون شهر برای هیچ چیز با نام مستعار است. و در حالی که دلایل بی پایان است که آن را به یک محل عالی برای رفتن به مدرسه وجود دارد، در اینجا چیزی است که ما فکر می کنم پنج مهمترین آنها عبارتند از.

1. ما نزدیک به همه چیز.

ما نزدیک به بزرگراه های اصلی و به هر نوع از حمل و نقل عمومی است، بنابراین گرفتن در اطراف شهر ساده است. و یا شما فقط می توانید راه رفتن در سراسر خیابان به ایستگاه پن و هاپ یک قطار برای سفر سریع به واشنگتن دی سی، فیلادلفیا؛ نیویورک؛ و یا دیگر مشتریان عمده شرق ساحل.

2. بسیار به انجام. چگونه انتخاب می کنید؟

گردشگران به طور معمول برای بندر داخلی سر، آکواریوم، فروشگاه های مرکز شهر مجلل و eateries، اما آنچه در مورد شما؟ تقریبا در هر محله بالتیمور دارای جاذبه های منحصر به فرد و دمدمی خود را دارد.

صرف بعد از ظهر سرگردان در اطراف 18 قرن خیابان های سنگ فرش از نقطه کاهش یافت است. نمونه کیک خرچنگ در یکی از تاریخی بازارهای باز هوا شهرستان است. گرفتن یک گروه محلی محبوب و یا یک بازی جدید در ایستگاه هنر شمالی و سرگرمی منطقه. اجازه دهید ما با تکبر راه رفتن: توسط فودر به عنوان یکی از 15 بهترین آب نما شهرهای جهان بالتیمور نامگذاری شد.

3. بالتیمور یک شهرستان AP-هنر است.

بالتیمور بیش از سهم خود را از هنرهای تجسمی و نمایشی. در راه رفتن فاصله نزدیک از UB، شما والترز هنری موزه، پاتریشیا و آرتور Modell مرکز هنرهای نمایشی در شعر، در Meyerhoff سمفونی هال و موسسه ملی جاز Eubie بلیک و مرکز فرهنگی را پیدا دانشگاه UB را نیز در منزل به Artscape، بزرگترین فستیوال هنری رایگان کشور است.

4. این birdland است.

از نزدیک توقف راه آهن نور UB، آن را به یک سوار 10 دقیقه از جنوب به دو استادیوم ورزشی حرفه ای بالتیمور است. گرفتن یک بازی بیس بال بالتیمور اوریولز در بهار و یا لذت بردن سقوط فوتبال با سامسونگ بالتیمور.

5. بالتیمور یک شهر دانشگاهی است.

UB تنها یکی از بسیاری از کالج های دولتی و خصوصی و دانشگاه ها در داخل و اطراف شهری بالتیمور است. که "شهر دانشگاهی احساس" یکی از مزایای عمده ای از زندگی در شهرستان است. مطلع با Collegetown شبکه بالتیمور آشنا و کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های این دانشگاه به جذابیت افسون شهر کمک می کند.

مکان ها

  • Mount Vernon

    1420 N. Charles St. Baltimore, MD, 21201, Mount Vernon

سوالات