Keystone logo
University Of Art And Design Lausanne ECAL

University Of Art And Design Lausanne ECAL

University Of Art And Design Lausanne ECAL

مقدمه

خود را مجدداً ابداع کنید ، نوآوری کنید ، مدل های جدیدی ایجاد کنید ... یک مدرسه آموزش عالی در هنر و طراحی مانند ECAL به طور مداوم چالش های جدیدی برای خود ایجاد می کند تا در عین اینکه آینده نگر است ، به دانشجویان خود راه حل هایی برای مسائل معاصر ارائه دهد.

آنها برای آینده شغلی خود به چه مهارتهایی نیاز دارند؟ چگونه می توانیم به آنها امتیاز رقابتی بدهیم؟ چه پروژه ها ، نوآوری ها و همکاری هایی ممکن است باعث پیشرفت حرفه آنها شود؟ به عبارت دیگر ، چگونه بهترین نتیجه را می توان دانشجویان را برای زندگی کاری در نتایج حرفه ای چند وجهی آماده کرد؟ ECAL به عنوان یک م institutionسسه عمومی بودجه ای دولتی مدت هاست که با برتری به این چالش رسیده است و آن را در زمره دانشگاه های هنر و طراحی برجسته امروزی قرار داده است.

با یک سال بنیاد ، شش برنامه کارشناسی ، پنج کارشناسی ارشد و دو MAS ، در محل 18000 متر مربع دارای پیشرفته ترین فناوری (از جمله مرکز چاپ جدید از اواخر سال 2016) ، یک آزمایشگاه مشترک با EPFL ECAL و یک گالری 500 متر مربع ، 600 دانش آموز خود را از 40 کشور مختلف بهترین شرایط را برای رشد کامل توانایی های خود و بیان واقعی خلاقیت خود ارائه می دهد.

دانش آموزان با تکیه بر متخصصان فصلی و هنرمندان و طراحان مشهور جهان و از طریق همکاری های متعدد با شرکت ها و م institutionsسسات فرهنگی و کمیسیون های آنها ، از طریق یک تجربه غنی سازی و تمرین گرا به دانش بالایی دست می یابند. ECAL از طریق مشارکت در نمایش ها ، نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف همچنین به برجسته سازی آثار دانشجویان خود و ارتقا دید آنها کمک می کند.

این دانش فراوان که به واسطه روحیه هنری تأمین می شود ، باعث می شود دانش آموزان ما در کانون توجه قرار بگیرند ، بلکه همچنین می توان منطقه و کشورمان را روی نقشه قرار داد - مکانی که توسط دانش و نوآوری هدایت می شود ، جایی که آفرینش مترادف با شور است!

الکسیس جورجاکوپولوس

مدیر ECAL

مکان ها

  • Lausanne

    Lausanne, سویس

    سوالات