Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Arkansas

University of Arkansas

University of Arkansas

مقدمه

University of Arkansas یکی از دانشگاه های برتر تحقیقاتی کشور است. ایده ها ، راه حل ها و همکاری های ما جوامع و اقتصادها را قوی تر می کند. فرصت ها و مهارت هایی که ارائه می دهیم زندگی را بهتر می کند. ما دنیای بهتری را تصور می کنیم و مصمم هستیم که آن را بسازیم.

این فلسفه "دانشجویان اول" دلیل بزرگی است که چرا U در دانشگاهها در بین دانشگاههای برتر تحقیقاتی عمومی کشور و بهترین ارزشها رتبه بندی می کنند. ما سخت تلاش می کنیم تا از نسبت دانشجو و دانشکده کم برخوردار باشیم که باعث توجه بسیاری از افراد و فرصت های مربیگری می شود. بنیاد کارنگی دانشگاه را به عنوان "بالاترین سطح ممکن تحقیق" طبقه بندی می کند و ما را در بین 3 درصد برتر دانشکده ها و دانشگاه ها در سراسر کشور قرار می دهد.

University of Arkansas که در سال 1871 به عنوان یک موسسه اعطای زمین تاسیس شد ، پرچمدار University of Arkansas سیستم است. 27000 دانشجو ما نماینده همه 50 ایالت و بیش از 120 کشور جهان هستند. U of A دارای 10 دانشکده و مدرسه است که بیش از 210 برنامه دانشگاهی را ارائه می دهد. University of Arkansas توسط کمیسیون آموزش عالی معتبر شناخته شده است.

پردیس زیبای ما در Fayetteville در گوشه کوهستانی شمال غربی آرکانزاس واقع شده است و شامل دو باریکه مشرف به کوههای اوزارک است. برخی از بهترین امکانات رفاهی در فضای باز و ملل دیدنی ترین پیاده روی های پیاده روی در فاصله کمی از دانشگاه قرار دارند. Fayetteville به طور معمول در بین بهترین شهرهای دانشگاهی کشور مورد توجه قرار می گیرد ، و منطقه اطراف آن در شمال آرکانزاس به طور مرتب در یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در ایالات متحده قرار می گیرد.

مکان ها

  • Fayetteville

    1 University of Arkansas, 72701, Fayetteville

    سوالات