Keystone logo
University College Dublin

University College Dublin

University College Dublin

مقدمه

دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک دانشجوی کارشناسی ارشد بین المللی می خواهد در ایرلند و در University College Dublin (UCD) تحصیل کند.

ایرلند مقصدی ایده آل برای یک دانشجوی بین المللی است که خواهان تحصیل در سطح جهانی در کشوری پیشرو و مبتکر با گزینه های شغلی امیدوار کننده است. همچنین برای دانشجویانی که به مناظر خیره کننده ، پیاده روی های زیبا در ساحل و کوهستان ، فرهنگ و معماری باستانی علاقه دارند بسیار مناسب است.

فارغ التحصیلانی که می خواهند مدت زیادی پس از اتمام تحصیلات خود و ادامه کار باقی بمانند ، خوشحال خواهند شد که بدانند می توانند از ویزای دوساله اقامت استفاده کنند.

تحصیل در خارج از کشور در ایرلند

ایرلند کشوری بسیار امن، دوستانه و مهمان نواز است. در شاخص جهانی صلح، ایرلند در رتبه سوم جهان و در رتبه سیزدهم در شاخص شادی جهانی قرار دارد. بر اساس گزارش آموزشی OECD 2019، جوانان ایرلندی دارای چهارمین استاندارد بالاتر آموزش در جهان هستند.

شاخص نوآوری بلومبرگ 2021، ایرلند را به عنوان هفدهمین کشور مبتکر در جهان رتبه بندی کرده است. ایرلند همچنین خانه پنج شرکت از 10 شرکت برتر فوربس است. اپل، گوگل، آلفابت، آمازون و سامسونگ.

چرا یک دانشجوی کارشناسی ارشد بین المللی باید در UCD تحصیل کند؟

در سال 1854 تأسیس شد و اکنون 38000 دانشجو در UCD تحصیل می کنند. تقریباً 12000 دانشجوی کارشناسی ارشد هستند.

UCD از طریق شش کالج ، متنوع ترین فرصت های فارغ التحصیلی ایرلند را ارائه می دهد. برنامه های کارشناسی ارشد توسط کارشناسان دانشگاهی هدایت می شوند و به دانشجویان فارغ التحصیل بین المللی انتخاب بی نظیری در تمام سطوح ارائه می دهند. برنامه های تحصیلات تکمیلی UCD توسط موسسات دانشگاهی و کارفرمایان در سراسر جهان شناخته و ارزش گذاری می شود. UCD برنامه های دکتری ، کارشناسی ارشد تدریس شده و تحقیقاتی ، دیپلم های تحصیلات تکمیلی ، برنامه های گواهینامه و دیپلم های بالاتر را ارائه می دهد. برنامه های آموزش داده شده برای سهولت دسترسی ، توسعه مداوم حرفه ای و یادگیری مادام العمر مدولار شده است.

شبکه فارغ التحصیلان UCD تأثیرگذار، موفق، فعال و واقعا بین المللی است. بسیاری از 300000 شبکه جهانی فارغ التحصیلان UCD که در 184 کشور زندگی می کنند، در سازمان های پیشرو در سراسر جهان سمت دارند. به محض ثبت نام دانشجو در UCD، آنها دسترسی فوری به پلتفرم دیجیتال شبکه فارغ التحصیلان UCD دارند، جایی که می توانند با فارغ التحصیلان بین المللی در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و از مشاوره و بینش آنها بهره مند شوند.

شبکه مشاغل UCD خدمات حرفه ای درجه یک را به دانشجویان کارشناسی ارشد ما ارائه می دهد. از طریق برنامه جامپ استارت ، دانشجویان بین المللی قبل از ورود به محوطه دانشگاه آمادگی خود را آغاز می کنند. آنها به آمادگی مصاحبه ، فرصت های کارآموزی و ارتباطات فارغ التحصیلان دسترسی دارند.

آمار

University College Dublin با بیش از 9500 دانشجو از بیش از 152 کشور در UCD بهترین دانشگاه برای دانشجویان بین المللی در ایرلند است.

وقتی از UCD فارغ التحصیل می شوید، فرصت های شغلی زیادی برای شما باز می شود. ما در رتبه‌بندی جهانی QS از نظر استخدام فارغ‌التحصیلان در ایرلند رتبه اول را داریم. UCD برای پنج سال متوالی شماره 1 بوده است.

  ویژگی های پردیس

  UCD در 133 هکتار از پارک زیبا و سرسبز - یکی از بزرگترین پردیس های شهری در اروپا واقع شده است. دانش‌آموزان در ساختمان‌های مدرن و کلاس جهانی زندگی می‌کنند و تحصیل می‌کنند که توسط پارک‌های زیبا، سرسبز، حیات وحش و امکانات شگفت‌انگیز احاطه شده‌اند. از تور سه بعدی پردیس ما استفاده کنید تا خودتان آن را تجربه کنید!

  برخی از امکانات پیشرو در جهان که دانشجویان ما از آنها بهره مند می شوند عبارتند از: مرکز علوم UCD O'Brien، دانشکده حقوق UCD Sutherland و دانشکده تجارت UCD Lochlan Quinn.

  زندگی دانشجویی بین المللی در UCD

  در UCD، دانش‌آموزان ما از طریق مشارکت در باشگاه‌ها، جوامع و ورزش، فرصت‌های داوطلبانه و قرار گرفتن در معرض استراتژی‌های یادگیری فعال و مستقل، از یک تجربه منحصر به فرد و در سطح جهانی بهره می‌برند.

  دانشجویان UCD با بیش از 100 باشگاه و انجمن در ایرلند بیشترین اشتغال را دارند که در آنها می توانند علایق و دوستی های جدیدی را کشف کنند. این تجربیات و محیط دانشگاه ما به این معنی است که UCD تجربیات بی نظیری را برای دانشجویانی که به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستند ارائه می دهد. دانش آموزان ما از پیاده روی در جنگل ، مناطق تنوع زیستی ، علفزارهای گل وحشی ، و همچنین امکانات ورزشی برجسته ، مرکز بهداشت و تناسب اندام و مرکز دانشجویی UCD لذت می برند.

   پذیرش ها

   درخواست برای UCD همیشه به صورت آنلاین انجام می شود - می توانید به راحتی و به سرعت در وب سایت ما به آدرس www.ucd.ie/global/apply درخواست دهید.

   سوالی دارید؟ چرا صفحه سوالات متداول برنامه های کاربردی ما را با کلیک بر روی دکمه نحوه درخواست در زیر بررسی نمی کنید؟

   الزامات ویزا

   برخی، اما نه همه، دانشجویان به ویزای ورود به ایرلند نیاز دارند. همه دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا باید با الزامات مهاجرت ایرلند مطابقت داشته باشند، که می تواند برای هر کشور متفاوت باشد.

   سرویس مهاجرت ایرلند رابررسی کنید وب سایت برای بررسی اینکه آیا به ویزا نیاز دارید یا خیر.

   بورسیه و بودجه

   بورسیه تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد بین المللی

   طیف گسترده ای از بورسیه ها و جوایز برای دانشجویان بین المللی در UCD وجود دارد. این جوایز بسیار مورد توجه کارفرمایان و صنعت است و استعدادهای متنوع دانش آموزان ما را تجلیل می کند. همچنین تعدادی بورسیه تحصیلی تعالی جهانی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. آنها به صورت رقابتی بر اساس شایستگی تحصیلی اعطا می شوند و توسط کشور و/یا بر اساس رشته ارائه می شوند. دانشجویان قبل از اینکه بتوانند برای بورسیه تحصیلی اقدام کنند باید یک پیشنهاد داشته باشند. شرایط و ضوابط کامل اعمال می شود.

   رتبه بندی

   UCD در 1٪ موسسات آموزش عالی در سراسر جهان رتبه بندی شده است. در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023، UCD در رتبه 181 جهان قرار گرفت.

   در رتبه بندی جهانی QS در سال 2023، UCD با 42 موضوع رتبه بندی جهانی و 4 رشته برتر 50 در میان بهترین دانشگاه های جهان قرار گرفت. بهترین عملکرد این دانشگاه در رشته مدیریت کتابخانه و اطلاعات بود که در رتبه 23 قرار گرفت. مدیریت کتابخانه و اطلاعات همچنین بالاترین رتبه برنامه ایرلند در فهرست های امسال بود. همچنین در 50 مورد برتر، سه حوزه موضوعی دیگر در UCD، یعنی زبان و ادبیات انگلیسی و علوم دامپزشکی، هر دو در رتبه 39 قرار گرفتند. مهندسی نفت در جایگاه چهلم قرار گرفت.

   اعتیار سنجی ها

   EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

   مکان ها

   • Dublin

    University College Dublin, Belfield, , Dublin

    سوالات