Keystone logo
University College Cork

University College Cork

University College Cork

مقدمه

مقصد تحصیل ایرلند - امن، دوستانه و تنها کشور بومی انگلیسی زبان در اتحادیه اروپا.

University College Cork (UCC)، واقع در سواحل جنوبی ایرلند، در 42 هکتار از زمین های جنگلی زیبا واقع شده است و تنها 10 دقیقه پیاده تا مرکز شهر پر جنب و جوش کورک فاصله دارد.

UCC دارای بیش از 22000 دانش آموز از بیش از 100 کشور است. UCC با تقریبا 4000 دانشجو و یک سوم کارکنان ما از خارج از کشور ، محل واقعی آموزش بین المللی است.

این دانشگاه در 2٪ برتر دانشگاه های جهان رتبه بندی شد ، در دهه گذشته سه بار به عنوان دانشگاه سال ساندی تایمز انتخاب شد و در IMPACT معتبر به عنوان هشتم جهان انتخاب شد. ما همچنین اولین دانشگاهی در جهان بودیم که پرچم سبز به دلیل دوستی با محیط زیست دریافت کردیم و پایداری را در اینجا بسیار جدی می گیریم!

وقتی صحبت از مشاغل دانشجویان ما می شود، ما با UCC با رتبه 100 در جهان توسط استخدام کنندگان برای استخدام فارغ التحصیلان ما متفاوت هستیم. UCC در زمینه اشتغال فارغ التحصیلان بخش را در ایرلند رهبری می کند. بیش از 90 درصد از تمام فارغ التحصیلان ما در طی 9 ماه پس از فارغ التحصیلی در حال کار یا ادامه تحصیل هستند. خدمات شغلی UCC به شما این امکان را می دهد که از طریق تعهد UCC به دفاع از قابلیت اشتغال، مشاغل خود را تسریع و پیشرفت دهید. ویزای کاری 2 ساله برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و فرصت های شغلی شگفت انگیز برای همه!

University College Cork وسعت و کیفیت بی نظیری را در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در تمام رشته های اصلی ارائه می دهد. بیش از 100 مدرک کارشناسی و بیش از 200 دوره کارشناسی ارشد برای انتخاب از بین 4 کالج ما وجود دارد:

  • کالج هنر، مطالعات سلتیک و علوم اجتماعی
  • دانشکده تجارت و حقوق
  • دانشکده علوم ، مهندسی و علوم غذایی
  • کالج پزشکی و بهداشت

هنگامی که در UCC شروع می‌کنید، سفر تحصیلی سطح سوم خود را در یکی از دانشگاه‌های پیشرو ایرلند آغاز می‌کنید، به یک جامعه پر جنب و جوش تعلق خواهید داشت و ما به شما کمک می‌کنیم تا به فرد و حرفه‌ای تبدیل شوید که می‌خواهید #BeginBelongBecome شوید .

دوره های کارشناسی ما در سطح عالی لیسانس هستند و برخی از آنها گزینه کارشناسی ارشد یکپارچه دارند.

جامعه تحصیلات تکمیلی ما بر پایه برتری علمی ساخته شده است. UCC محیطی است که در آن شما دوستی های حرفه ای و شخصی پایداری را تشکیل می دهید که برای رشد فکری و شغل آینده شما ضروری است. دوره های تحصیلات تکمیلی ما شامل مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد توسط تحقیقات، برنامه های دکتری ساختاریافته و دکترای حرفه ای است. دوره های ما به صورت تمام وقت یا پاره وقت ارائه می شود. ما مفتخریم که یکی از بالاترین نرخ های اشتغال در مقطع کارشناسی ارشد را در ایرلند داریم که 95 درصد از فارغ التحصیلان UCC پس از تحصیل وارد کار می شوند.

پژوهش

آیا می دانستید که UCC نیز یکی از دانشگاه های تحقیقاتی پیشرو در ایرلند است؟ در واقع، ما در رتبه 1 در ایرلند برای درآمد تحقیقاتی از منابع صنعتی قرار داریم. ما بیش از 70 مرکز و موسسه تحقیقاتی داریم و تا به امروز 9 جایزه شورای تحقیقات اروپا (ERC) دریافت کرده ایم! به عنوان یک مؤسسه بین المللی رقابتی، متمرکز در سطح جهانی، پژوهش محور. UCC تحقیقات در زمینه هایی را که در بالاترین سطوح بین المللی قابل توجه است، در اولویت قرار می دهد. اینها شامل تحقیقات UCC در زمینه غذا و سلامت، فوتونیک و پزشکی پری ناتال به عنوان پیشرو در جهان شناخته شده است. چندین مرکز تحقیقاتی برتر ایرلند در UCC مستقر هستند: مؤسسه ملی Tyndall (ریز سیستم‌ها، فوتونیک، نانوتکنولوژی) و مؤسسه میکروبیوم APC (سلامت غذایی، غذاهای کاربردی) که هر دو به عنوان رهبران جهانی شناخته می‌شوند. موسسه تحقیقات محیطی تحقیقاتی را در مورد اقدامات آب و هوایی، جامعه پایدار و اقتصاد دایره ای انجام می دهد.

در اینجا در UCC ، ما شما را قادر می سازیم و شما را قادر به مشاهده و پرسش ، تشخیص و تأمل ، تجزیه و تحلیل و عمل ، افزایش توانایی و پیشبرد جاه طلبی خود می کنیم! شما اهداف ، رویاها و امیدهای فردی خود را برای آینده خود خواهید داشت و ما در اینجا برای دستیابی به آنها به شما کمک خواهیم کرد.

UCC را کشف کنید - خانه ما ، خانه شما!

مکان ها

  • Cork

    College Road, , Cork

سوالات