Keystone logo
University Bocconi

University Bocconi

University Bocconi

مقدمه

Università Bocconi، تاسیس در سال 1902، اولین دانشگاه ایتالیایی بود که مدرک تحصیلی در رشته اقتصاد بود.

برای یک قرن، بوككنی نقش مهمی در نوسازی اجتماعی و اقتصادی ایتالیا ایفا كرد. این به ارزشهای بنیادین آن که یک دانشگاه بزرگ تحقیقاتی با ارزشهای دموکراتیک است و به جهانیان، و همچنین از لحاظ مالی و سیاسی مستقل است، ثابت شده است.

Università Bocconi معتقد است که تعالی تنها می تواند بر اساس مشخصات تحصیلی فرد و نیز ارزش ها و زمینه های فرهنگی و اخلاقی آن باشد. به همین دلیل دانشگاه فعالیت های متعددی را ارائه می دهد، مخصوصا برای افرادی که دانش خود را غنی می کنند.

برای نسل ها، دانشجویان پرآوازه برای تبدیل شدن به چیزی بیشتر به Bocconi می آیند. ما دانشجویان کارشناسی، فارغ التحصیل، دکترای تخصصی و برنامه های اجرایی برای رهبران آینده و کارآفرینانی که می خواهند یک بنیان قوی و یک شبکه تبدیل کنند.

چرا بوكوني؟

بوكوكی فقط آموزش نیست این یک آرامگاه برای جاه طلبی های شماست.

برای نسل ها، دانش و ارزش نوآوران و رهبران آینده را شکل داده ایم. ما متوجه می شویم که دستاورد بزرگ فرد فرد نیازمند بیش از شایستگی است. آنها نیاز به اعتماد به نفس، بینایی و یک مجموعه قوی از ارزش ها دارند.

ما در سال 1902 برای کمک به پیشرفت اجتماعی و اقتصادی در سراسر اروپا و فراتر از آن تاسیس شد. این یک ماموریت است که توسط جامعه ما از بیش از 100،000 فارغ التحصیل در صنایع در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده است.

بسیاری از مدارس سعی خواهند کرد که شما را به جای جهان بسپارند. بوكوني شما را آماده تغییر می كند.

برنامه های اقتصادی، مدیریتی و مالی ما یکی از بهترین ها در جهان است. رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS ما را در میان دهین بهترین موسسات اروپا در این زمینه ها قرار داده است، در حالی که Financial Times رتبه های مدرک کارشناسی ارشد خود را در امور مالی و مدیریت در میان ده نفر برتر دنیا قرار می دهد.

رتبهبندی کیفیت آموزش در جهان

در قلمرو آموزش عالی بین المللی، تعدادی از رتبه بندی ها با سطوح مختلف کیفیت، سختی و اقتدار متدولوژیکی منتشر شده است. دانشگاه بوكووني به طور مرتب در رتبهبنديهاي برجسته قرار ميگيرد كه تخصصهاي خود را در زمينههاي اقتصادي و مديريت و عموما علوم اجتماعي پوشش ميدهد.
با توجه به ماهیت یک موسسه تخصصی، بوكوینی در رتبه بندی های واجد شرایط «كلی» - یعنی QS، رتبه بندی و شانگهای - نیست كه شامل دانشگاه هایی می شود كه طیف وسیعی از موضوعات و زمینه ها را پوشش می دهند.

در اینجا ما نتایج به روز شده از برخی از مهمترین و شناخته شده ترین آنها را نشان می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت ما در سایر رتبه بندی های تخصصی یا بخش بندی در بخش های مربوط به برنامه های فردی منتشر می شود.

1. QS (Quacquarelli Symonds)

در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS، منتشر شده توسط QS مبتنی بر لندن، عملکرد جهانی بوكوانی در بخش علوم اجتماعی در سه سال گذشته به شرح زیر است:

 • 2018، علوم اجتماعی

 • 2017، علوم اجتماعی

 • 2016، علوم اجتماعی

QS خودشان را در صفحات ارائه شده در رتبه بندی قرار می دهند و توضیح می دهند که چرا Bocconi در رتبه بندی جامع قرار نگرفته است، اما تنها در گروه خاص اجتماعی "علوم اجتماعی". مشاهده مقاله خاص

بوكوانی در رتبه بندی موضوعی كه به طور جداگانه توسط QS منتشر شده است، برجسته می شود:

توجه: "اعتبار کارفرمایان" یکی از شاخص های رتبه بندی و نظرات شرکت ها در مورد فارغ التحصیلان هر دانشگاه است. نمره بالا 100 نفر است.

2. Financial Times

بوكوني در رتبه بندی های مختلف توسط Financial Times حضور دارد. دقیق تر، دانشکده مدیریت SDA بوكوكی (مدرسه بازرگانی بوكونی) در رتبه بندی های زیر قرار دارد: MBA، MBA (EMBA)، برنامه های آموزش سفارشی اجرایی، برنامه های آموزشی باز آموزی اجرایی و مدارس تجاری اروپایی. دوره های کارشناسی ارشد که توسط مدرسه فارغ التحصیل بوکوانی ارائه می شود در رتبه بندی مدرک مدیریت و مالی قرار دارد. در اینجا موقعیت های به روز شده در سطوح اروپایی و جهانی درج شده است.

3. U-Multirank

پروژه U-Multirank به تازگی راه اندازی شده است، همانند سایر رتبه بندی ها، هدف آن کمک به انتخاب یک دانشگاه است، اما با رویکرد کاملا متفاوت از دیگران است. پس از تنظیم معیارهای مورد نظر، کاربر لیستی از دانشگاه ها را با نشان دادن برای هر پارامتر انتخاب شده از هر عملکرد دانشگاه در مقایسه با میانگین گروه، به دست می آورد. به این ترتیب، U-Multirank تمرکز اصلی را از موقعیت ساده در رتبه بندی به ترکیب ویژگی های یک دانشگاه مشخص می کند.

4. رتبه بندی شانگهای

رتبه بندی جهانی موضوع های علمی منتشر شده توسط مشاوره ShanghaiRanking بهترین دانشگاه های جهان را در زمینه های پژوهشی خاص فهرست می کند. موضوعات علمی به پنج ناحیه کلان (علوم طبیعی، مهندسی، علوم زیستی، علوم پزشکی و علوم اجتماعی) تقسیم می شوند. در حوزه علوم اجتماعی، بوكوینی در پنج موضوع علمی حضور دارد:مکان ها

 • Milan

  Via Roberto Sarfatti,25, 20100, Milan

 • Los Angeles

  Los Angeles, آمریکا

  سوالات