Keystone logo
Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

مقدمه

UPM

UPM، یک دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در مالزی در Serdang واقع، در کنار شهرستان پایتخت اداری مالزی؛ پوتراجایا. به عنوان یک مرکز مشهور جهان علم و تحقیق، UPM دانش آموزان و کارکنان خود جلب کرده است از همه در سراسر جهان و آن را یک نهاد محترم در جهان به خوبی.

چرا انتخاب UPM؟

محل میدوی UPM بین فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA) به جنوب و پایتخت فدرال مالزی کوالالامپور به شمال، ایده آل برای نهاد آموزش و پژوهش است. این اجازه می دهد تا برای حفظ حریم خصوصی و منجر آرام برای اشتغالات فکری حالی که در همان مکان و زمان آن را در فاصله رانندگی آسان از جاذبه های شهری مانند خرید، سرگرمی و ناهار خوری.

هنگامی که شما به مالزی در جستجوی دانش است، و یا به دنبال یک تجربه فرهنگی منحصر به فرد، و را انتخاب کنید دانشگاه پوترا مالزی (UPM)، شما می دانید شما حق انتخاب ساخته شده است، دلایل بسیاری از خوب.

UPM یکی از دانشگاه های برتر در مالزی و همچنین یکی از پنج دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در کشور است. این یک موسسه تاسیس آموزش عالی، عطا با یک میراث از دانش است که به بیش از سه چهارم از یک قرن می رود، به سال 1931، هنگامی که آن را به عنوان یک مدرسه نسبتا کشاورزی آغاز شده است.

امروز، UPM یکی از بزرگترین دانشگاه های دولتی مالزی با کل جمعیت دانشجویی در حدود 30،000 است. این نیز یک مشترک المنافع کوتاه ملت، با بیش از 3000 دانشجوی بین المللی از بیش از 60 کشور متفاوت است. اضافه کردن به این تنوع فرهنگی منحصر به فرد از دانشجویان مالزی و UPM چیزی کمتر از یک دیگ ذوب قابل توجهی از فرهنگ است.

در UPM، به عنوان شما در تمام نقاط مالزی را پیدا خواهد کرد، ما آموخته اند به پذیرش تفاوت ها و پیدا وحدت، هماهنگی و صلح در تنوع.

چشم انداز ما، ماموریت و اهداف

به عنوان یک نهاد برتر از یادگیری، به طور گسترده ای برای رهبری در پژوهش و نوآوری به رسمیت شناخته شده، UPM همچنان به تلاش برای برتری. به منظور ایجاد انگیزه در کل جامعه به سمت دانشگاه دستیابی به تعالی، آن تضمین می کند که تمام اعضای، هم دانش آموزان و کارکنان، به اشتراک گذاری مسئولیت به شدت پیوستن به خواسته های چشم انداز، ماموریت و اهداف دانشگاه.

چشم انداز

تبدیل شدن به یک دانشگاه است بین المللی است.

ماموریت

به کمک های معنی دار به سمت تولید ثروت، ملت سازی و پیشرفت بشر جهانی از طریق اکتشاف و انتشار دانش.

اهداف

 • هدف 1
  افزایش کیفیت و رقابت دانش آموختگان
 • هدف 2
  ایجاد ارزش از طریق یک RDCE قوی و پایدار
 • هدف 3
  تقویت صنعت و خدمات اجتماعی شبکه
 • هدف 4
  تقویت UPM به عنوان یک مرکز تعالی در کشاورزی
 • هدف 5
  بالا بردن کیفیت حکومتداری

مکان ها

 • Shah Alam

  Jalan Upm 43400 Serdang, , Shah Alam

سوالات