Keystone logo
Université Du Québec En Outaouais UQO

Université Du Québec En Outaouais UQO

Université Du Québec En Outaouais UQO

مقدمه

درباره UQO


دانشگاه کبک در Outaouais، برای لذت بردن از یادگیری

دانشگاه کبک Outaouais (UQO) به عنوان دانشگاهی که ابعاد انسانی آن را تسهیل یادگیری و بازتاب را در نظر می گیرد، برنامه های خود را به ریتم نیازهای مشتریان خود افزایش داده است، در حالی که با توجه به ویژگی های منطقه است.

UQO با عضويت در دانشگاه Universe du Québec ميتواند منابع آموزشي و خدمات مشترک بزرگترين نظام دانشگاهي کانادا را به حساب آورد.

UQO در Gatineau در قلب Outaouais واقع شده است و در دو سالن استراحت قرار دارد و از مزایای جغرافیایی و فرهنگی برخوردار است. این مزیت این است که در یک منطقه مرزی واقع شده با حضور غنی دو فرهنگی که به ریتم فعالیت های حیرت آور پایتخت فدرال، اتاوا زندگی می کنند، وجود دارد. UQO نه تنها در مناطق شهری ارائه می دهد بلکه خدماتی را در حاشیه هم ارائه می دهد و در سال های آتی حضور خود را در مناطق افزایش می دهد.

از سال 2010، UQO نیز در سنت ژئومه در یک ساختمان جدید از 10،132 مترمربع واقع شده است که در گوشه ای از خیابان های سنت جوزف و لیبل واقع شده و در مقابل شهر سالن قرار دارد. این دانشگاه جدید بیش از 2000 دانش آموز استقبال می کند. کلاس های آموزشی، آزمایشگاه های تحقیقاتی و تحقیقاتی، کتابخانه، کتابخانه دایاک، دفاتر، فضاهای اداری، مسابقات دانشجویی و خدمات جانبی مانند کافه تریا و کتاب فروشی وجود دارد. گسترش بیش از شش طبقه.

از طریق کلاس های خود که توسط گروه های کوچکی از دانش آموزان تشکیل شده و مربیگری با کیفیت ارائه می دهد، UQO طعم و مزه ای برای یادگیری، ایجاد یک حرفه و موفقیت در زندگی خود می دهد. نه خیلی بزرگ، نه خیلی کوچک، انسانی و دوستانه تر! این همان چیزی است که 7،500 دانش آموز را که عمدتا از Outaouais ثبت نام کرده است، اما همچنین انتاریو شرقی و بقیه کبک، جذب می کند. شهرت UQO حتی از مرز عبور کرده و دانشجویان بیشتری را از کشورهای خارجی جذب می کند.


چشم انداز UQO


تمام نیروهای جامعه ما برای تحقق بخشیدن به پروژه های بسیج می کنند که به چشم انداز ما پایبند هستند: "برای نزدیک شدن، رفتن بیشتر! ".

به طور جداگانه و جمعی، ما تمرکز تلاش های ما در سه بعد استراتژیک زیر را داریم: غنی سازی تجربه دانشجویی، ایجاد برنامه ها و توسعه تحقیق و همچنین تاثیر دانشگاه.


2020

 • ما تمرکز تلاش های خود را بر هدف اصلی از دادن معنی به تمام اقدامات ما: دانش آموزان ما؛
 • ما جرات در نوآوری در برنامه ها، خدمات و اقدامات ما با توجه به توسعه پایدار؛
 • ما به همکاری و کمک متقابل برای ایجاد لینک های معنی دار متکی می شویم و ما را بیشتر و بیشتر می بریم.

با هم، تجربه دانشجویی در UQO را تغییر می دهیم.


ماموریت UQO


UQO: بالاترین بیان دانش، پژوهش و خلقت

دانشکده دویچه کوئنت اکوئوس، یکی از اعضای شبکه دانشگاه کویبک، یک دانشگاه و موسسه تحقیقاتی زبان فرانسه است که در Outaouais و Laurentians واقع شده است. در محيطي که به تعامل انسان کمک مي کند، UQO، مرکز دسترسی به دانش، در هر چرخه فارغ التحصيلان واجد شرايط را آموزش می دهد و تحقيقات علمی و خلق را تحريک می کند.

دانش آموزان UQO در قلب ماموریت خود هستند. آنها از تنوع برنامه های آن و همچنین برتری آموزش و پژوهش آن به لطف استادان باتجربه و کارکنان صالح بهره می برند.

UQO به طور فعال در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمعیت سرزمین هایی که از طریق دخالت در جامعه آن را خدمت می کند، شرکت می کند. UQO به واقعیت های منطقهای و بین المللی متصل است و یک بازیکن استراتژیک است که از طریق مشارکت و پروژه های خود به پیشرفت جامعه کمک می کند.


ارزش UQO


بالاترین خودت

UQO دانش آموزان خود را به یک تجربه علمی می دهد که هر دو جذاب و متقاعد کننده است، بر اساس تمایل به کشف، ساختن تفکر و تفکر انتقادی خود را توسعه می دهد. در UQO، موفقیت دانش آموزان، دستاوردهای نوآورانه کارکنان و موفقیت های فارغ التحصیل، انگیزه ی جمعی برای پیشی گرفتن است.


تعالی و استحکام

UQO یک سازمان موفق است که هر کس متعهد به پیگیری تعالی در فعالیت های علمی خود است. UQO جایگاه ایجاد دانش است که برتری و سختی آن عنصر و چارچوب مرجع است که از آن همه اقدامات کشیده شده است.


افتتاحیه

UQO یک دانشگاه زبان فرانسه است که برای محیط و جهان باز است. UQO اهمیت تنوع فرهنگی را به رسمیت می شناسد و آن را ترویج می دهد. علاوه بر این، ابعاد بین المللی را در فعالیت های آموزشی خود قرار می دهد.


صداقت و شفافیت

UQO از مدیریت صحیح و مسئول پشتیبانی می کند، در حالی که باقی ماندن در کارایی و کارآیی متمرکز است. برای رسیدن به این هدف، دسترسی به اطلاعات و تعهد مردم را تسهیل می کند.


احترام

UQO با احترام به مردم با قرار دادن دانش آموزان در قلب مأموریت و کارمندان خود در مرکز توسعه آن عمل می کند. این مشارکت دانش آموزان، کارکنان، فارغ التحصیلان و شرکای خود را ارزش می گذارد و همکاری و پشتیبانی را برای ایجاد محیطی غنی از تعاملات انسانی تشویق می کند.

مکان ها

 • Gatineau

  C.P. 1250, succursale HullGatineau (Québec) Canada , J8X 3X7, Gatineau

 • Saint-Jérôme

  5, rue Saint-JosephSaint-Jérôme (Québec) Canada, J7Z 0B7, Saint-Jérôme

  سوالات