Keystone logo
Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

مقدمه

Université Catholique de Bukavu (UCB) Asbl یکی از بزرگترین دانشگاه های جمهوری دموکراتیک کنگو است . واقع در پایتخت کویو جنوب ، منطقه شرق کشور پاتریس امری لومومبا، این موسسه حقوق خصوصی در تاریخ 21 نوامبر 1989 با دستور فرمانده مونسینور عالی او، مولویا موتباشا، اسقف اعظم از Bukavu

بر طبق قانون کانن، در کانون های 807 تا 814 و قانون اساسی کاتولیک ExCorde Ecclesiae در تاریخ 15 اوت 1990 در مورد دانشگاه ها و موسسات عالی کاتولیک، UCB با تشکیل آن با اهداف اجتماعی اولیه در یک منطقه کیوو ، با شبکه ای از مدارس متوسط ​​که بهترین دانشجویان آن را ارائه می دهند. به طور قانونی، بر اساس فرمان N ° ESURS / CABMIN / 1231/91 وزیر آموزش عالی، دانشگاه و تحقیقات علمی عمل می کند؛ سفارش شماره ESURS / CABMIN / A5 / 175/95 تایید شده و دیپلم صادر شده توسط آن را به رسمیت شناخته است؛ فرمان نهایی توافقنامه شماره 06/106 توسط رئیس جمهور جمهوری در تاریخ 12 ژوئن 2006 امضا شد. Université Catholique de Bukavu در حال حاضر یکی از معدود کشورهایی است که مجاز به تشکیل یک تشکیل در چرخه سوم است در فرمان وزارت آموزش عالی، دانشگاه و تحقیقات علمی شماره 020 از 02 آوریل 2008.

با قانون، Université Catholique de Bukavu اهداف اصلی زیر را دنبال می کند:

  • سازماندهی تحصیلات دانشگاهی در تمام اشکال آن، با هدف ارتقاء کادر انضباطی کنگو و کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور و به ویژه استان کویو جنوبی؛
  • انجام تحقیقات علمی و انتشار مطالعات علمی در تمام موضوعات؛
  • ایجاد همکاری علمی ملی و بین المللی به منظور اطمینان از توسعه علمی سازگار با نیازها و فرهنگ مردم کنگو؛
  • برای آوردن دانش آموزان جوان برای درک مشکلات جامعه، برای کمک به حل آنها و فعالانه به ادغام هماهنگ فرهنگ کنگو به تمدن جهانی؛
  • سازماندهی تحصیلات عالی در زمینه علم و فناوری و انجام تحقیقات علمی و انتشار مطالعات علمی در همکاری با سایر موسسات آموزشی و تحقیقاتی در سطح محلی و بین المللی؛
  • کمک به توسعه استان و کشور با در دسترس بودن تخصص آن.
etk

Université Catholique de Bukavu آموزش های كیفی را از طریق دانشکده های اقتصاد و مدیریت ( مدیریت مالی، اقتصاد روستایی، شركت های كوچك و متوسط)، حقوق (عمومی، خصوصی و قضایی، اقتصادی)، پزشکی (عمومی ، جراحی و تحویل، تخصص در پزشکی، کودکان، جراحی و زنان و زایمان)، علوم کشاورزی (فیتوتکنیک و علوم زمین)، علوم ( علوم رایانه)، علوم اجتماعی . یک دانشکده معماری و شهرسازی از سال تحصیلی 2017 تا 2018 فعالیت خواهد کرد.

سه هزار و چهل و شش (3046) دانش آموز در تمام دوره های تحصیلی سال تحصیلی 2016-2017 از جمله هزار و هشتصد و بیست و هفت (1827) مرد و یک هزار و دوازده (1219) زن ثبت نام می شود. کارکنان علمی، علمی که در طول سال ها در حال رشد هستند، آموزش های تمام وقت را فراهم می کند. کارکنان اداری، فنی و ماهر به اهداف اساسی دانشگاه کمک می کنند.

این در حال حاضر دارای زیربنایی است که به طور مداوم در جستجوی کیفیت پایدار در خدمات آن است. درس را در Bugabo دانشگاه Kalambo به Karhale و در محدوده محل بوکاوو ولایتی بیمارستان عمومی مرجع از سالن آمفی تئاتر از دانشکده پزشکی. یک قطار نوردی که به حمل و نقل کارکنان و دانش آموزان اقتباس شده است، سیستم کامپیوتری کلی سیستم آن، باز کردن آموزش آن بدون هیچ گونه تبعیض به هر دو اتباع و خارجی و مدیریت مبتنی بر نتایج، آنها را موسسه ای مرجع در استان و کشور.

یک چارچوب آموزشی که با شرایط عملیاتی تحصیلات دانشگاهی مطابقت دارد، یادگیرندگان را قادر می سازد تا در هر دو یادگیری نظری و عملی، تکامل پیدا کنند. یک مرکز کامپیوتری در خدمت دانشجویان و کارکنان، یک کتابخانه با بیش از 38،295 جلد، یک مرکز مرجع عمومی استان بوکوو تحت مدیریت Université Catholique de Bukavu ، مرکز عالی برای آموزش کارکنان دولتی تامین مالی مشترک توسط بانک جهانی و دولت کنگو، مزارع 100 هکتار در Kavumu و 60 هکتار در Mulume-Munene، منطقه ای از 80 هکتار که پردیس کالامبو به تدریج ساخته می شود، مرجع برای UCB است.

CEGEC (مرکز مطالعات و آموزش مديريت و پيشگيری از تعارض در ناحيه دریاچه های بزرگ آفریقا - دانشکده حقوق)، CEGEMI (مرکز تحقيقات و تخصص در مديريت بخش معدن)، CERDHO (مرکز تحقیقات حقوق بشر و حقوق بشر دوستانه)، CEFOSAR (مرکز مطالعات و آموزش در زمینه بهداشت باروری)، CREBAC (مرکز بیوشیمی)، CAPPA (مرکز حمایت از حقوق بشر و حقوق بشر دوستانه بین المللی) ارتقاء تولید محصولات کشاورزی)، LEAD (آزمایشگاه اقتصاد کاربردی برای توسعه)، سلول SME-Start (سلول مدیریتی در شرکت های کوچک و متوسط)، ITADES (موسسه درمان و تجزیه و تحلیل داده های آماری) )، ... مراکز تحقیقاتی منطقه ای و بین المللی و زمینه تحقیق و یادگیری را تشکیل می دهند

عضو فدراسیون بین المللی دانشگاه های کاتولیک (FIUC) ، آژانس دانشگاه فرانکوفونیک (AUF) ، انجمن دانشگاه های آفریقایی (AUAانجمن دانشگاه ها و موسسات کاتولیک های بزرگ آفریقا و ماداگاسکار (ASUNICAM) ، Université Catholique de Bukavu دارای چندین شرک در سطح محلی، منطقه ای و بین المللی مانند IITA، CIALCA و RUFORUM می باشد.

سوپر لاکوس آکسون Montes Splendens، Université Catholique de Bukavu برای هفتاد و هفت سال گذشته از دریاچه کوهو با شکوه و تپه های بالای آن، درخشان بوده است. او در تمام زمینه ها با افتخار میوه های جاری خود، هم در خانه و هم در خارج از کشور، تلاش خود را برای تحصیلات عالی دانشگاه ادامه می دهد تا او را در صف های پیشین نگه دارد.

در تلاش برای برتری، بهترین است که هنوز آمده است!

محوطه دانشگاه ما

Université Catholique de Bukavu آموزش های خود را در چهار محوطه شامل Bugabo، Karhale، Kalambo و بیمارستان مرکزی مرجع استان Université Catholique de Bukavu سازماندهی می کند.

پردیس Bugabo

در تپه Bugabo، یک ساختمان پر زرق و برق در تاریخ است که در حال حاضر اداره مرکزی از جمله دفاتر رتور، معاون رئيس جمهور، مدیر کل و کتابخانه مرکزی است. در بخش افزوده اخیرا بازسازی شده، مرکز تعلیم برای آموزش مقامات دولتی و همچنین دوره های تحصیلات تکمیلی در حقوق و اقتصاد فعالیت می کند. در سالهای اخیر، Chapel - St. Teresa - و بعد از مدرسه مدارس هماهنگی مدارس کاتولیک بود که Archdiocecese تصمیم به نقل مکان کرد تا در ایجاد آن در سال 1989، دانشگاه می تواند تعالیم خود را در آنجا سازماندهی کند.

etk

پردیس کرهاله

کمی پایین تر Campus Camp Karhale در تپه همان نام است. آزمایشگاه پزشکی قدیمی استان، این ساختمان متشکل از دو طبقه و در طبقه همکف دانشکده کشاورزی و یک خانه برای دانش آموزان است. می گوید دکتر لردها آزمایشگاه Zirhimw'abago در حافظه این پزشک و محقق متخصص در جراحی و زایمان که در ژوئن 1995 درگذشت؛ این ساختمان شامل کلاس های درس، آزمایشگاه های تحقیقاتی در زراعت و پیوستن، آمفی تئاتر استقبال دانشجویان سال اول در زمینه زراعت و پزشکی است.

1

آمفی تئاتر Stanislas Haumont

این است که در امتیاز دانشگاه مرکزی مرجع استان بوکوو ساخته شده است و یک سایت یادگیری دیگر است. دانشکده پزشکی در آنجا فعالیت می کند و از HGPRB، که توسط Université Catholique de Bukavu ، به عنوان یک بیمارستان کاربردی آموزشی استفاده می شود. استادانی که دوره های آموزشی در دانشکده را آموزش می دهند نیز در اداره مراقبت در این بیمارستان از منافع استانی شرکت می کنند.

2

پردیس کالامبو سایت کالامبو از 80 هکتار تشکیل شده و آینده Université Catholique de Bukavu در روزهای آتی به طور کامل حل Université Catholique de Bukavu شد. واقع در حدود بیست کیلومتر از شهر Bukavu، در یک تپه با چشم انداز دریاچه Kivu، یک سایت ساخت و ساز بزرگ در حال انجام است. از لحاظ مجتمع دانشگاهی که در حال ساخت است، در حال حاضر دو ساختمان اصلی ساختمان دانشکده اقتصاد، حقوق و علوم وجود دارد که از سال تحصیلی 2013-2014 نصب شده است. خانه های دانشجویی و آزمایشگاه زراعت در همکاری با IITA.

3

مکان ها

  • Bukavu

    Bugabo 02, Av. de la Mission, Commune de Kadutu Bukavu RD Congo , , Bukavu

سوالات