Keystone logo
Universitat Politècnica de València (UPV)

Universitat Politècnica de València (UPV)

Universitat Politècnica de València (UPV)

مقدمه

Universitat Politècnica de València بر اساس رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهان (ARWU) که به عنوان رتبه بندی شانگهای شناخته می شود، بهترین دانشگاه فناورانه اسپانیایی در اسپانیا است.

انجمن UPV

در حال حاضر دارای 25400 دانشجو، 3600 معلم و محقق و 1400 متخصص امور اداری و خدماتی است که در بین سه دانشگاه واقع در شهرهای آلکوی، گاندیا و والنسیا توزیع شده اند.

پیشنهاد تحصیلی و استخدام

UPV 40 درجه و 13 درجه دو را آموزش می دهد. 90 فوق لیسانس و فوق لیسانس دوبل و 30 رشته دکتری. 72 درصد از دانشجویان UPV در حال حاضر یک سال پس از اتمام تحصیلات خود مشغول به کار هستند. و این تا حد زیادی به دلیل کارآموزی شرکت است که پرداخت می شود. علاوه بر این، بنیاد Servipoli جستجو برای مشاغل پاره وقت سازگار با تحصیل را مدیریت می کند. بر اساس رتبه بندی QS GER، همه این موارد UPV را در بین 250 دانشگاه با بیشترین قابلیت استخدام در جهان قرار می دهد.

اعتبارنامه های بین المللی

UPV اولین دانشگاه اسپانیایی بود که سه گواهینامه بین المللی برجسته را جمع آوری کرد: ABET، EUR-ACE و EURO-INF. این مهرها در مقیاس جهانی کیفیت مطالعات در زمینه مهندسی را تأیید می کنند و تأیید می کنند که افرادی که از UPV فارغ التحصیل می شوند فارغ از کشوری که در آن فعالیت می کنند، مهارت های مورد نیاز این حرفه را دارند.

Internacionalización

از نظر بین المللی سازی، UPV بیش از هزار قرارداد دارد که امکان تبادل دانشجو با سایر دانشگاه های اروپایی و آمریکای لاتین، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، چین یا ژاپن را فراهم می کند. از مجموع 4500 موسسه شرکت کننده در این برنامه، ششمین مورد در اروپا در اراسموس است.

آموزش بیشتر

با توجه به آموزش تکمیلی، UPV نزدیک به 1000 دوره در سال ارائه می دهد تا هر دانش آموز بتواند برنامه درسی را به روش خود پیکربندی کند. در رابطه با دوره های آنلاین رایگان (MOOC)، UPV در رتبه 5 برتر جهان قرار دارد و تنها از دانشگاه هاروارد، مایکروسافت، موسسه فناوری ماساچوست (MIT) و دانشگاه دلفت پیشی گرفته است.

موفقیت و تعالی تحصیلی

تحصیل در UPV یک هدف قابل دسترس است: 91٪ از دانشجویان مقطع کارشناسی که در امتحانات شرکت می کنند در اولین تلاش موفق می شوند. UPV دانشجویان خود را خشنود و متقاعد می کند. به طوری که 94 درصد از فارغ التحصیلان اگر مجبور به شروع مجدد شوند، برای تحصیل در UPV باز می گردند.

شاید به همه این دلایل، UPV سومین دانشگاه در اسپانیا باشد که بیشترین فارغ التحصیلان را دارد که "برنامه های درسی باورنکردنی و آموزش های نفیس، نتیجه آمادگی و تلاش" را ارائه می دهد، طبق گفته انجمن عالی دانشگاهی اسپانیا نمایندگان عملا در تمام رشته هایی که آموزش می دهد: از هنرهای زیبا گرفته تا مهندسی شیمی، علوم محیطی، مکانیک یا مدیریت و مدیریت بازرگانی (ADE).

نتایج تحقیق

در بیش از 50 سال سابقه خود، UPV حدود 145000 مقاله علمی تولید کرده است. این کشور پیشرو در تعداد پتنت ها و یکی از موسسات دانشگاهی اسپانیایی است که بیشترین درآمد را از فعالیت های تحقیقاتی خود به دست می آورد. در واقع، گزارش کرسی مدیریت و سیاست دانشگاه یونسکو، UPV را نهادی جوان، آماده، رقابتی و بین المللی با ظرفیت عالی برای کسب درآمد از خدمات ارائه شده توسط کارکنان آموزشی و پژوهشی خود توصیف می کند.

زیرساخت و تجهیزات

با توجه به زیرساخت ها و تجهیزات، UPV دارای امکانات ورزشی باشکوه، رایگان برای جامعه دانشگاهی است، که در آن می توانید حداکثر 70 رشته مختلف را تمرین کنید: شمشیربازی، کوهنوردی، آیکیدو، کاپوئرا، دوچرخه سواری، یوگا، والیبال ساحلی... در والنسیا، پردیس ورا حدود 700000 متر مربع (حدود 70 زمین فوتبال) را اشغال می کند و از این طرف تا سر دیگر تقریباً 2 کیلومتر است. پیاده است و بیش از 125000 متر مربع فضای سبز دارد.

به خصوص خانه دانشجویی، ساختمانی به مساحت 5200 متر مربع ، که توسط خود دانشجویان اداره می شود، قابل توجه است، که مجهز به اتاق های کامپیوتر، فضاهایی برای مطالعه و کار گروهی، آزمایشگاه عکاسی، اتاق تمرین... مشابه خانه دانشجویی MIT است.

در مورد دو مکان دیگر، Alcoy تاریخ، طبیعت و فرهنگ را در محیطی شگفت‌انگیز بین پارک‌های طبیعی فونت روجا و سیرا د ماریولا، مناطقی با چشم‌انداز عالی و ارزش زیست‌محیطی ترکیب می‌کند. و گاندیا 300 روز آفتابی در سال دارد و یک پردیس درست در ساحل.

Sostenibilidad

در سال‌های اخیر، UPV خود را به عنوان یکی از 200 دانشگاهی در جهان معرفی کرده است که متعهدترین دانشگاه به پایداری و محیط‌زیست است. این تنها دانشگاه دولتی اسپانیا است که دارای اعتبارنامه EMAS است، مهر اروپایی که به دنبال بهبود مستمر واقعی در این زمینه است.

به لطف این تعهد به پایداری، UPV توانسته است مصرف انرژی را تا رقمی معادل ثبت سالانه 5293 خانه کاهش دهد. ردپای کربن را تا 6.69 درصد کاهش دهد یا اطمینان حاصل کند که تمام انرژی الکتریکی مورد استفاده در تأسیسات آن منشاء تجدیدپذیر است.

مکان ها

 • Alcoi

  Campus de Alcoy Plaza Ferrandiz y Carbonell, s/n, 03801, Alcoi

  • Gandia

   Campus de Gandia C/ Paranimf, 1, 46730, Gandia

   • Valencia

    Campus de Vera Camí de Vera,s/n, 46022, Valencia

    برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات