Keystone logo
Universitat Politècnica de València (UPV)

Universitat Politècnica de València (UPV)

Universitat Politècnica de València (UPV)

مقدمه

Universitat Politècnica de València بر اساس رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهان (ARWU)، که به عنوان رتبه بندی شانگهای شناخته می شود ، بهترین دانشگاه فناورانه اسپانیایی در اسپانیااست.

انجمن UPV

در حال حاضر دارای 25400 دانشجو، 3600 معلم و محقق و 1400 متخصص امور اداری و خدماتی است که در بین سه دانشگاه واقع در شهرهای آلکوی، گاندیا و والنسیا توزیع شده اند.

پیشنهاد تحصیلی و استخدام

UPV 40 درجه و 13 درجه دو را آموزش می دهد. 90 رشته کارشناسی ارشد و دو مقطع کارشناسی ارشد و 30 رشته دکتری. 72 درصد از دانشجویان UPV در حال حاضر یک سال پس از پایان تحصیلات خود مشغول به کار هستند. و این تا حد زیادی به دلیل کارآموزی در شرکت ها است که پرداخت می شود. علاوه بر این، بنیاد Servipoli جستجو برای مشاغل پاره وقت سازگار با مطالعات را مدیریت می کند. همه اینها بر اساس رتبه بندی QS GER، UPV را در بین 250 دانشگاه قابل استخدام در جهان قرار می دهد.

اعتبارنامه های بین المللی

UPV اولین دانشگاه اسپانیایی بود که سه اعتبار بین المللی برجسته را جمع آوری کرد: ABET، EUR-ACE و EURO-INF. این مهرها در سراسر جهان کیفیت مطالعات در زمینه مهندسی را تأیید می کنند و تأیید می کنند که فارغ التحصیلان UPV بدون در نظر گرفتن کشوری که در آن انجام می شود، مهارت های مورد نیاز این حرفه را دارند.

بین المللی شدن

از نظر بین المللی سازی، UPV بیش از هزار قرارداد دارد که امکان تبادل دانشجو با سایر دانشگاه های اروپایی و آمریکای لاتین، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، چین یا ژاپن را فراهم می کند. از مجموع 4500 موسسه شرکت کننده در این برنامه، ششمین مورد در اروپا در اراسموس است.

آموزش بیشتر

در مورد آموزش تکمیلی، UPV تقریباً 1000 دوره در سال ارائه می دهد تا هر دانش آموز بتواند برنامه درسی را به روش خود پیکربندی کند. در رابطه با دوره های آنلاین رایگان (MOOCs)، UPV در بین 5 برتر جهان قرار دارد و تنها از دانشگاه هاروارد، مایکروسافت، موسسه فناوری ماساچوست (MIT) و دانشگاه دلفت پیشی گرفته است.

موفقیت و تعالی تحصیلی

تحصیل در UPV یک هدف قابل دسترس است: 91٪ از دانشجویان مقطع کارشناسی که در امتحانات شرکت می کنند اولین بار موفق می شوند. UPV دانشجویان خود را دوست دارد و متقاعد می کند. به طوری که 94 درصد از فارغ التحصیلان اگر مجبور به شروع مجدد شوند، برای تحصیل در UPV برمی گردند.

شاید برای همه اینها، UPV سومین دانشگاه در اسپانیا باشد که بیشترین فارغ التحصیلان را دارد که به گفته انجمن برتری علمی اسپانیا، "رزومه های خیره کننده و آموزش های عالی، نتیجه آمادگی و تلاش" را ارائه می دهد. UPV تقریباً در تمام رشته هایی که تدریس می کند نمایندگان دارد: از هنرهای زیبا گرفته تا مهندسی شیمی، علوم محیطی، مکانیک یا مدیریت و مدیریت بازرگانی (ADE).

نتایج تحقیق

در بیش از 50 سال سابقه خود، UPV حدود 145000 مقاله علمی تولید کرده است. این کشور پیشتاز ملی در تعداد پتنت ها و یکی از موسسات دانشگاهی اسپانیایی است که بیشترین درآمد را از فعالیت های تحقیقاتی خود به دست می آورد. در واقع، گزارش کرسی مدیریت و سیاست دانشگاه یونسکو، UPV را نهادی جوان، آماده، رقابتی و بین المللی با ظرفیت عالی برای کسب درآمد از خدمات ارائه شده توسط کارکنان آموزشی و پژوهشی خود توصیف می کند.

زیرساخت ها و تجهیزات

با توجه به زیرساخت ها و تجهیزات، UPV دارای امکانات ورزشی باشکوه، رایگان برای جامعه دانشگاهی است، که در آن می توان تا 70 رشته مختلف را تمرین کرد: شمشیربازی، کوهنوردی، آیکیدو، کاپوئرا، دوچرخه سواری، یوگا، والیبال ساحلی... در والنسیا، پردیس ورا حدود 700000 مترمربع (حدود 70 زمین فوتبال) را اشغال می کند و از این طرف تا سر دیگر تقریباً 2 کیلومتر است. عابر پیاده است و بیش از 125000 مترمربع فضای سبز دارد.

به ویژه قابل توجه Casa del Alumno است، یک ساختمان 5200 مترمربعی، که توسط خود دانشجویان اداره می شود، که مجهز به اتاق های کامپیوتر، فضاهایی برای مطالعه و کار گروهی، یک آزمایشگاه عکاسی، یک اتاق تمرین ... شبیه به خانه دانشجویی MIT است. .

در مورد دو مکان دیگر، Alcoy تاریخ، طبیعت و فرهنگ را در محیطی شگفت‌انگیز بین پارک‌های طبیعی فونت روجا و سیرا د ماریولا، مناطقی با ارزش دیدنی و زیست‌محیطی بسیار ترکیب می‌کند. و گاندیا 300 روز آفتابی در سال و یک پردیس در ساحل دارد.

پایداری

در سال های اخیر، UPV خود را به عنوان یکی از 200 دانشگاهی در جهان معرفی کرده است که متعهدترین دانشگاه ها به پایداری و محیط زیست هستند. این تنها دانشگاه دولتی اسپانیا است که دارای اعتبارنامه EMAS است، مهر اروپایی که بهبود مستمر واقعی را در این زمینه دنبال می کند.

به لطف این تعهد به پایداری، UPV توانسته است مصرف انرژی را تا رقمی معادل ثبت سالانه 5293 خانه کاهش دهد. ردپای کربن را تا 6.69 درصد کاهش دهد یا اطمینان حاصل کند که تمام انرژی الکتریکی مورد استفاده در تأسیسات آن منشاء تجدیدپذیر است.

مکان ها

 • Alcoi

  Campus de Alcoy Plaza Ferrandiz y Carbonell, s/n, 03801, Alcoi

  • Gandia

   Campus de Gandia C/ Paranimf, 1, 46730, Gandia

   • Valencia

    Campus de Vera Camí de Vera,s/n, 46022, Valencia

    سوالات