Keystone logo
© Universitat de Barcelona
Universitat de Barcelona

Universitat de Barcelona

Universitat de Barcelona

مقدمه

دانشگاه بارسلونا، که در سال 1450 تأسیس شد، یک موسسه آموزش عالی جامع است که سنت های عمیق دانشگاهی را همراه با دانش علمی مرزی ارائه می دهد. این شهر در شهر بارسلون، یکی از قطب های اصلی جهان وطنی در دریای مدیترانه و در واقع در اروپا واقع شده است. شانزده مرکز دانشگاه بارسلونا، که در شش پردیس اصلی جمع شده اند، در سطح شهر گسترده شده اند و به طور کامل در زندگی شهری ادغام شده اند. بنابراین اکثریت آنها در خود شهر واقع شده اند. خود شهر تبدیل به پردیس دانشگاه می شود.

دانشگاه بارسلونا به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های اسپانیا، هر ساله پذیرای تعداد زیادی دانشجو از دانشگاه های اسپانیا و خارج از کشور است. بیش از 44000 دانشجو در مقطع کارشناسی و تقریبا 19000 دانشجوی کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد و کاندیدای دکترا دارد. تقریباً 15٪ از دانش آموزان خارج از کشور و از بیش از 122 ملیت مختلف هستند.

به عنوان یک مؤسسه عمومی، دانشگاه بارسلونا، با تمرکز بر تعالی دانشگاهی، متعهد به آموزش و آماده سازی نسل حال و آینده شهروندان جهانی - متخصصان، محققان، کارآفرینان، رهبران - با ظرفیت کار در بالاترین سطح در هر نقطه از جهان است. جهان. در عین حال، تعهد دانشگاه بارسلونا به تحقیق، آن را در رتبه‌بندی بین‌المللی در رتبه اول اسپانیا قرار داده است. و به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه های جهان از نظر تأثیر پژوهشی.

دانشگاه بارسلونا دارای حرفه بین المللی است و در نتیجه عضو شبکه های دانشگاهی پیشرو در سراسر جهان از جمله اتحادیه دانشگاه های تحقیقاتی اروپا (LERU)، گروه COIMBRA (CG) و هماهنگ کننده کنفرانس عرب-یورو در آموزش عالی است. (AECHE). دارای بیش از 2800 قرارداد بین المللی، از جمله توافقنامه با 82 دانشگاه از 200 دانشگاه برتر جهان (ضمیمه آموزش عالی تایمز).

ویژگی های پردیس

دانشگاه بارسلونا طیف وسیعی از گزینه‌های اقامتی را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد بهترین مورد را برای نیازها و انتظارات خود بیابید:

تالارهای اقامتی UB:

دانشگاه بارسلونا تنها دانشگاه دولتی در کاتالونیا است که سالن های اقامت خود را اداره می کند، که علاوه بر محل اقامت و غذا، محیطی را برای دانشجویان فراهم می کند که در آن افق های شخصی، فرهنگی و علمی خود را گسترش دهند.

تالارهای اقامتی دانشگاه بارسلون هفت روز در هفته محل اقامت و وعده های غذایی را فراهم می کند، اما همچنین قصد دارد کارهای بیشتری انجام دهد. دانشگاه می خواهد کسانی از شما که انتخاب می کنید با آنها بمانید، زندگی دانشگاهی را در بهترین شرکت ممکن، در کنار سایر دانشجویانی که احتمالاً دوستان مادام العمر می شوند، تجربه کنید.

اقامتگاه دانشگاه UB:

دانشگاه بارسلونا همچنین دارای اقامتگاه دانشگاهی خود است که توسط یک شرکت خصوصی اداره می شود.

تالارهای مسکونی وابسته:

دانشجویان می توانند از میان طیف وسیعی از تالارهای اقامتی وابسته به دانشگاه بارسلونا انتخاب کنند.

اقامتگاه های دانشگاهی خصوصی:

اقامتگاه های خصوصی نرخ های ویژه و مزایای دیگری را به دانشجویان دانشگاه بارسلون ارائه می دهند.

  چرا در Universitat de Barcelona درس بخوانید؟

  چرا دانشگاه بارسلونا را انتخاب کنید؟

  • این دانشگاه دارای رتبه برتر اسپانیا در معتبرترین رتبه بندی دانشگاه های بین المللی است.
  • این دانشگاه با بیش از 400 سال سابقه در بین 25 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.
  • این شهر در بارسلونا، یکی از بهترین شهرهای دانشگاهی جهان واقع شده است.
  • این رشته طیف گسترده ای از دوره های ارائه می دهد: دوره های لیسانس، دوره های کارشناسی ارشد، برنامه های دکترا و سایر دوره ها و برنامه های خاص.

  زندگی و امکانات پردیس

  Students at the University of Barcelona have access to the best services and support materials for every aspect of their academic lives:

  Library FACILITIES

  A network of sixteen different library centres located on-campus in the UB's faculties and schools.

  Language learning

  The UB offers a wide range of learning options for more than thirty languages.

  Sports

  100000 متر مربع از امکانات ورزشی میزبان طیف گسترده ای از فعالیت های هدایت شده و ارائه مجموعه ای از تاسیسات برای استفاده جامعه، از جمله زمین های تنیس، اتاق های فعالیت هدایت شده و تناسب اندام، زمین های فوتبال و راگبی، یک مرکز ورزشی و یک پیست دو و میدانی است.

  IT FACILITIES

  فعالیت های آموزشی در دانشگاه بارسلونا به طور کامل توسط پردیس مجازی پشتیبانی می شود، یک محیط یادگیری آنلاین که با نیازهای مدل های آموزش حضوری، ترکیبی و از راه دور سازگار است. دانشجویان UB همچنین به اتاق های کامپیوتر متعدد دانشگاه در سراسر محوطه دانشگاه دسترسی دارند. UB همچنین پوشش Wi-Fi را در تمام دانشگاه ها فراهم می کند.

  Universitat de Barcelona در 10 کشور برتر برای تحصیل در خارج از کشور قرار دارد

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  مکان ها

  • Barcelona

   Gran Via de les Corts Catalanes, 585, 08007, Barcelona

  سوالات