Keystone logo
Universitat d'Andorra

Universitat d'Andorra

Universitat d'Andorra

مقدمه

دانشگاه آندورا (UdA) تنها دانشگاه دولتی در پایتختی آندورا ، یک دولت کوچک واقع در قلب پیرنه است. تحصیلات عالیه در این کشور از سال 1988 با ایجاد دانشکده پرستاری و دانشکده علوم کامپیوتر آغاز شد و باعث ایجاد دانشگاه آندورا شد که محوطه دانشگاه آن از سال 2004 در مرکز Sant Julià de Lòria واقع شده است.

مأموریت آن پاسخگویی با کیفیت به نیازهای جامعه آندورا در آموزش عالی و تحقیقات و آموزش افراد به منظور کسب دانش و مهارت های مورد نیاز برای ورود سریع و موفقیت آمیز به دنیای کار است. به همین دلیل ، طبق مطالعه وارد کردن نیروی کار در سال 2018 توسط Agència de Qualitat de l'Ensenyament Superior d'Andorra (تضمین کیفیت آژانس آموزش عالی آندورا).

از نقاط قوت دانشگاه توجه شخصی دانشجویان ، ارتقا of یادگیری مادام العمر و یک مدل آموزشی با برنامه های درسی مبتنی بر دستیابی به شایستگی ها با استفاده از غلبه بر چالش ها است. سالانه ، UdA بیش از 500 دانشجو را در برنامه های رسمی و بیش از 1200 را در برنامه های آموزش مداوم ثبت نام می کند.

در طول تاریخ خود ، دانشگاه آندورا با سرعت پایداری در آموزش و تحقیقات رشد کرده است و اکنون مدارک علمی را در هر سه سطح دانشگاه (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا) ارائه می دهد. اکثر مدارک تحصیلی ارائه شده چرخه اول است (مدارک کارشناسی 3 ساله - 180 اعتبار اروپا) ، هم در دانشگاه و هم آنلاین ، عمدتا در زمینه های فن آوری ، تجارت ، بهداشت و آموزش. تمام مدارک تدریس شده با چارچوب منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) سازگار بوده و توسط کشورهای شرکت کننده شناخته می شوند.

روابط بین الملل و همچنین برنامه های تحرک دانشجویان و کارمندان ورودی و خروجی یکی از اولویت های UdA است. به همین دلیل با حدود چهل دانشگاه در سراسر جهان توافق نامه همکاری امضا کرده و این اطمینان را می دهد که دوره های رسمی ارائه شده یک ترم به زبان انگلیسی تدریس می کنند.

مکان ها

 • Sant Julià de Lòria

  Plaça de la Germandat,7, AD600, Sant Julià de Lòria

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات