Keystone logo
Università Iuav di Venezia

Università Iuav di Venezia

Università Iuav di Venezia

مقدمه

دانشگاه Iuav ونیز در سال 1926 به عنوان یکی از اولین دانشکده های معماری در ایتالیا تاسیس شد. تا به امروز ، هنوز وضعیت منحصر به فرد خود را حفظ کرده است. این یک دانشگاه با مضمون طراحی است که در زمینه آموزش ، تحقیق و تمرین در طراحی فضاها و محیط های زندگی (ساختمان ها ، شهرها ، مناظر و سرزمین ها) و در طراحی اشیا use روزمره ، مد و گرافیک تمرکز دارد. این سنت در آموزش ، تحقیق و تمرین هنرهای تجسمی ، تئاتر و هنرهای نمایشی و رویدادهای چندرسانه ای سنتی جدیدتر اما تثبیت شده دارد.

برنامه های درسی ، دوره ها ، و فعالیت های یادگیری و کارگاهی در 4 دوره لیسانس و 6 درجه کارشناسی ارشد سازماندهی می شود که شامل رشته های معماری ، طراحی ، مد ، هنرهای تجسمی ، برنامه ریزی شهری و منطقه ای و تئاتر است . در سال 2019 یک برنامه جدید کارشناسی ارشد در معماری ، که کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شود ، فعال شد.

علاوه بر این ، Iuav دوره های تخصصی پیشرفته و 9 دکترا را ارائه می دهد.

یک روش یادگیری منحصر به فرد Iuav ، کارگاه آموزشی است که به منظور ارائه فرصت های یادگیری و تجربه کار تحت نظارت مستقیم متخصصان و معلمان برجسته ارائه می شود.

Iuav موافقت نامه هایی را با م institutionsسسات فرهنگی ، موزه ها و دانشگاههای مهم ایتالیایی و خارجی مانند La Biennale di Venezia ، Teatro La Fenice ، Palazzo Grassi ، Musei Civici Veneziani ، Triennale di Milano ، دانشکده طراحی پارسونز ، MIT ، IIT ، CCA و دانشگاه تونگجی. دانشجویان Iuav به طور منظم با تمام این موسسات درگیر هستند. Iuav متعهد به سرمایه گذاری در زمینه تحقیق و توسعه در زمینه مسائل مربوط به شهر ، قلمرو و محیط زیست ، چشم انداز ، زیرساخت ها و تحرک ، حفاظت و حفاظت از محیط زیست ، طراحی پایدار ، تاریخچه معماری ، مرزهای جدید طراحی و هنر است.

Iuav آزمایشگاه های بسیار مجهزی دارد که توسط متخصصان و متخصصان اداره می شوند. کتابخانه دانشگاه مجموعه گسترده ای و کمیاب از کتابها ، پایگاه های داده و مجلات را در خود جای داده است. این کتابخانه یکی از مهمترین کتابخانه های اروپا در زمینه های معماری ، برنامه ریزی شهری و تدارکات است.

حدود 4200 دانشجو در دانشگاه Iuav تحصیل می کنند. پذیرش در هر دو دوره تحصیلات تکمیلی و کارشناسی محدود است - یک ضرورت اساسی برای حفظ استانداردهای بالای تدریس. برنامه های تبادل بین المللی در حال حاضر با مشارکت 200 دانشگاه اروپایی در دسترس است. آنها تحرک دانشجویان و کارمندان را به منظور افزایش آگاهی از شهروندی مشترک اروپا ، تبادل روشهای خوب و به اشتراک گذاشتن تحقیقات تشویق می کنند. Iuav همچنین با 70 موسسه و دانشگاه خارج از اتحادیه اروپا همکاری و تبادل نظر کرده و بیش از 30 توافق نامه برای تقویت تحرک دانشجویان منعقد کرده است.

تحصیل در Iuav به معنای باز بودن برای آنچه واقعاً در جهان اتفاق می افتد و یادگیری و کار با شخصیت های برجسته در زمینه های معماری ، برنامه ریزی شهری و منطقه ای ، طراحی و هنرهای تجسمی و نمایشی است. Iuav توسط معماران مشهور بین المللی مانند کارلو اسکارپا ، جوزپه سامونا ، مانفردو تافوری ، آلدو روسی ، جیووانی آستنگو و جیانکارلو دو کارلو تاسیس شد. Gino Valle ، Michele De Lucchi ، Nanda Vigo و Egle Renata Trincanato همگی تاریخ مدرسه ما را ثبت کرده اند. دانشمندان و متخصصان برجسته ای مانند لوکوربوزیه ، لوئیس کان ، فرانک لوید رایت و اخیراً الخاندرو آراوانا ، جودیت کلارک ، ریچارد سرا به عنوان استادان مدعو در Iuav میزبانی شده اند و دانشجویان ما را در طول سالها تدریس و تدریس کرده اند.

روابط بین المللی

از زمان تأسیس ، Università Iuav di Venezia فعالیت های دانشگاهی بین المللی خود را با هدف بهبود کیفیت برنامه های آموزشی خود توسعه داده است. این کار را با انطباق خود با اصول دانشگاهیان آزاد و تحقیقات و گردش دانش آزاد و آگاهی از نقش اجتماعی که توسط آموزش دانشگاه و تحقیقات علمی انجام می شود ، انجام داده است.

Iuav با توجه به عضویت در منطقه آموزش عالی اروپا ، شخصیت بین المللی برنامه های دانشگاهی خود را به عهده گرفته و ارتقا می بخشد.

این شبکه ، شبکه های بین المللی را توسعه می دهد و برنامه های تحصیلی را با همکاری دانشگاه های کشورهای دیگر فعال می کند که امکان غنی سازی برنامه های درسی ، تبادل دانشجو و استفاده از زبانها را فراهم می کند. همه اینها به منظور تقویت روابط با نهادهای دولتی و خصوصی ملی و بین المللی ، ارائه دانشجویان و فارغ التحصیلان Iuav به سطح بین المللی جهت گیری شغلی است.

برای پیگیری این اصول ، Università Iuav di Venezia طور مداوم پروتکل های درک و اجرای کنوانسیون های آموزش و همکاری با دانشگاه ها و م institutionsسسات اروپا و سایر نقاط جهان را توسعه می دهد ، که امکان تبادل معلمان و دانشجویان را فراهم می کند.

در حقیقت ، این دانشگاه شامل موارد زیر است:

 • 200 مشارکت با نهادهای اروپایی
 • 70 مشارکت با نهادهای غیراروپایی

اینها دلایل رضایت دانشجویان Iuav است: انتخاب گسترده دانشگاههای همکار که در آن تحرک بین المللی را تجربه کنند.

در هر سال تحصیلی حدود 350 برنامه مبادله ورودی و خروجی ارائه می شود.

همچنین دانشجویان با پشتیبانی از برنامه کمک مالی اراسموس + امکان تحصیل و شرکت در دوره کارآموزی در خارج از کشور را دارند.

همچنین فرصت های زیادی برای تحرک کوتاه (کارگاه های بین المللی) با مشارکت دانشجویان و متخصصان خارجی وجود دارد.

Iuav چندین برنامه درجه دو نیز ارائه می دهد: با تحصیل (3/2 ترم) در یک دانشگاه شریک ، دانشجویان این فرصت را دارند که یک مدرک دو برابر کنند (یکی از Iuav و دیگری از طرف شریک).

شرکای درجه دو عبارتند از:

 • olecole Nationale d'Architecture پاریس وال دو سن
 • Pontificia Universidad Catolica de شیلی ، شیلی
 • دانشگاه شیلی ، شیلی
 • دانشگاه ریمز-شامپاین آردن ، فرانسه
 • دانشگاه دیگو پورتالس ، شیلی
 • Universidad شهردار ، شیلی
 • دانشگاه Tongji - کالج معماری و برنامه ریزی شهری ، روابط عمومی چین

مکان ها

 • Venice

  Santa Croce,191, 30135, Venice

  سوالات