Keystone logo
Università del Salento

Università del Salento

Università del Salento

مقدمه

این یک دانشگاه پویا و جوان است که مشتاق گسترش و اثبات خود در سطح ملی و بین المللی است. از سال 1955 Università del Salento با هدف ارتقای دانش، مهارت و شایستگی و ارائه طیف وسیعی از فرصت های آموزشی بوده است. از حقوق گرفته تا علم، اقتصاد تا مهندسی، و علوم انسانی تا مطالعات رسانه، این دانشگاه Pathways آکادمیک را برای طیف وسیعی از حرفه ها و همچنین دوره های فوق لیسانس و تخصصی را ارائه می دهد که متناسب با نیازهای محل کار ساخته شده است.

هشت بخش خدمات و اطلاعات را برای دانشجویان و همچنین سی و سه مرکز تحقیقاتی در سراسر منطقه Salento ارائه می‌کنند. Università del Salento در سال های اخیر به سرعت رشد کرده است و نقش خود را به عنوان سنگ اصلی سیستم فرهنگی و اجتماعی محلی تثبیت و تقویت کرده است. دکتری هم داره. مدارس و مدارس فوق لیسانس برای میراث فرهنگی و برای حرفه های حقوقی. مدرسه معتبر ISUFI Grandes écoles دوره های سطح بالا در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای دانشجویان بورسیه برای ارتقای تعالی ارائه می دهد.

مأموریت

دانشگاه سالنتو جامعه ای متشکل از دانشجویان، معلمان و کارکنان فنی-اداری است که خود را در ترویج رایگان تحقیق و آموزش به عنوان ابزاری برای توسعه انسانی، تأیید کثرت گرایی، و پیگیری کرامت اجتماعی برابر می شناسد. در استقلال کامل از هرگونه گرایش ایدئولوژیک، سیاسی، مذهبی یا اقتصادی. در جامعه دانشگاهی، هیچ کس به دلیل انتخاب های تحصیلی، پژوهشی و آموزشی نمی تواند مورد تبعیض قرار گیرد.

دانشگاه سالنتو با ارتقای شایستگی و ارتقای برتری فرصت‌های برابر و کرامت برابر را برای دانشجویان خود تضمین می‌کند و با به رسمیت شناختن اصل ارزشیابی از تحقیقات کاربردی و پایه حمایت می‌کند.

در کنار دو هدف اساسی آموزش و تحقیق، دانشگاه سالنتو مأموریت سومی را دنبال می‌کند، یعنی تشویق به کاربرد مستقیم، ارزش‌گذاری و استفاده از دانش برای کمک به توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی قلمرو. که در آن فعالیت می کند.

در سطح بین‌المللی، دانشگاه سالنتو همه اشکال همکاری را با هدف ارتقای دانش و غنی‌سازی متقابل بین فرهنگ‌ها، گردش دانش، و تبادل دانشجویان و کارکنان دنبال می‌کند.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  الزامات ویزا

  دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که به ویزای ورود نیاز دارند

  اگر برای تحصیل در ایتالیا نیاز به درخواست ویزای ورودی دارید، زیرا شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا مقیم خارج از کشور هستید، مراحل ثبت نام در دانشگاه سالنتو به شرح زیر است:

  1. دوره مورد نظر خود را از بین دوره های ارائه شده در سال تحصیلی 2023/2024 انتخاب کنید
   • کلیه مقاطع تحصیلی (کارشناسی و کارشناسی ارشد)
   • فقط دوره های بین المللی
  1. "روش های ورود، اقامت و ثبت نام دانشجویان بین المللی و شناسایی مدارک مربوطه برای دوره های آموزش عالی در ایتالیا که برای سال تحصیلی 2023-2024 معتبر است" را با دقت بخوانید.
  2. در پرتال وب Universitaly.it پیش ثبت نام کنید.
  3. به وب سایت studenti.unisalento.it بروید و ثبت نام کنید.
  4. اگر دوره انتخابی شما یک مدرک لیسانس با دسترسی آزاد یا مدرک کارشناسی ارشد دوره منحصر به فرد است، منتظر بمانید تا درخواست دانشگاهی شما تایید شود و پس از دریافت ویزای خود، ثبت نام را ادامه دهید (Immatricolazione - از 3 جولای 2023 تا 6 نوامبر 2023) .
  5. اگر رشته مورد نظر شما لیسانس با مکان های محدود است، در آزمون گزینش ثبت نام کنید.
  6. اگر پذیرفته شوید، درخواست شما در دانشگاه تایید می شود و پس از دریافت ویزای خود می توانید ثبت نام (Immatricolazione) را ادامه دهید.
  7. در صورتی که رشته مورد نظر شما مقطع کارشناسی ارشد باشد، باید پیش نیازهای دوره تحصیلی را داشته باشید (به اطلاعیه رشته مراجعه کنید) و در آزمون پذیرش ثبت نام کنید (به دستورالعمل مراجعه کنید). اگر پذیرفته شوید، درخواست شما در دانشگاه تایید می شود و می توانید ثبت نام (Immatricolazione) را ادامه دهید.

  لطفا توجه داشته باشید: شرایط دانش زبان برای پذیرش در دوره های تحصیلی در آگهی های پذیرش مشخص شده است.

  مکان ها

  • Lecce

   Piazza Tancredi, 7, 73100, Lecce

   • Brindisi

    Cittadella della Ricerca 14, 72100, Brindisi

   سوالات