Keystone logo
Università degli Studi di Udine

Università degli Studi di Udine

Università degli Studi di Udine

مقدمه

UNIUD یک دانشگاه جوان پویا است که مأموریت آن ارتقا education آموزش عالی از طریق انتقال دانش و تولید ایده های جدید در برش جامعه است. رمز موفقیت آن در سطح ملی و بین المللی کیفیت و شور و شوق همه م itsلفه های آن است

این دانشگاه در حال حاضر برنامه های زیر را در زمینه های: کشاورزی ، اقتصاد ، مهندسی ، حقوق ، زبان های مدرن ، ارتباطات و آموزش ، علوم انسانی ، پزشکی و جراحی و ریاضیات ، علوم رایانه و چندرسانه ای دارد.

این دانشگاه به طور فعال در پروژه های تبادل دانشجو و کارمند با دانشگاه های داخل اتحادیه اروپا مشارکت دارد و در حال حاضر با چندین دانشگاه از اروپای شرقی و سایر کشورهای غیر اتحادیه اروپا همکاری نزدیک دارد. علاوه بر این ، دانشگاه در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی در سطح ملی و بین المللی شرکت می کند. تعداد دانشجویان حاضر در دانشگاه تقریباً ثبت شده است. 17000

دانشگاه اودین که از نظر جغرافیایی در مرکز اتحادیه اروپا واقع شده است ، در یک شبکه نزدیک از روابط ، متعهد به اشتراک دانش و ایده های خود ، نقشی فعال دارد. از زمان تأسیس ، دانشگاه اودین سیاست بین المللی سازی را با هدف آماده سازی دانشجویان و ایجاد روابط و مشارکت با دانشگاه ها و م institutionsسسات اروپا و بقیه جهان دنبال کرده است.

دانشگاه اودین نه تنها در اروپا بلکه در سرتاسر جهان همکاری می کند و ارتباطات دیرینه ای با آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، هند و چین دارد.

چرا UNIUD

UNIUD یک دانشگاه جوان پویا است که از زمان تأسیس آن در سال 1978 مأموریت خود را ترویج آموزش عالی با انتقال دانش و تولید ایده های جدید در برش جامعه بوده است. رمز موفقیت آن در سطح ملی و بین المللی کیفیت و شور و شوق همه م itsلفه های آن است.

ما برای لیاقت ارزش قائل هستیم

هر ساله به بهترین فارغ التحصیلان دانشگاه کمک هزینه ای اعطا می شود که شامل کاهش شهریه برای ثبت نام در دوره های کارشناسی ارشد و تسهیل در برنامه های کارابی است.

ما حواسمان هست

UNIUD خدمات مختلفی را برای اطمینان از رفاه دانشجویان خود ارائه می دهد ، به طوری که به کسانی که در سازگاری با زندگی دانشگاهی مشکل دارند یا کسانی که در طول تحصیل با مشکل روبرو هستند کمک می کند. این خدمات شامل آزمایشگاه های رایگان برای مدیریت اضطراب ، روش های مطالعه ، مهارت های ارتباطی م ،ثر ، ذهن آگاهی ، مراقبه ، حل مسئله و تصمیم گیری ("پروژه Agiatamente") است.

ما از شما مراقبت می کنیم

توجهی که ما به دانش آموزان می کنیم یک ارزش افزوده واقعی است: هر دوره یک استاد راهنما دارد که می تواند به دانشجویان کمک کند و از آنها مراقبت کند.

ما به تو فکر می کنیم

با تشکر از کیفیت دوره های ما و ارتباط آنها با شرکت ها و نیازهای منطقه ، فارغ التحصیلان UNIUD می توانند به راحتی شغلی پیدا کنند (77.5٪ از فارغ التحصیلان یک سال پس از مدرک). علاوه بر این ، خدمات مرکز شغلی ما نمایشگاه های شغلی را ترتیب می دهد و در مورد فرصت های شغلی به فارغ التحصیلان مشاوره می دهد.

119239_pexels-photo-1438084.jpeg

یادگیری در قلب اروپا

دانشگاه اودین ، واقع در اودین ، شهری در منطقه Friuli Venezia Giulia ، شمال شرقی ایتالیا ، در قلب اروپا قرار دارد و مکانی برای دیدار جهان ها و فرهنگ های مختلف است. UNIUD و اودین دارای یک فضای آرام دانشجویی پسند هستند و در بسیاری از مناطق دیدنی در ایتالیا ، اروپا و فراتر از آن به راحتی در دسترس هستند. چند کیلومتری آنجا Aquileia وجود دارد ، یک شهر قدیمی رومی که در سال 181 قبل از میلاد تاسیس شده است ، با یافته های باستان شناسی غنی ، جایی که دانشجویان و اساتید دانشگاه اغلب به حفاری می پردازند. Cividale del Friuli یکی از مهمترین سایتهای Longobard در جهان است و San Daniele del Friuli به دلیل ژامبون با کیفیت خود بسیار مشهور است. پالمانوا جواهری ستاره ای شکل است و قلعه های قرون وسطایی بی شماری در تپه های فریولی وجود دارد.

فضاهای زندگی

در قلب تجربه دانشگاه خود ، اقامت ، امکانات ، پشتیبانی دانشجویی و زندگی اجتماعی بسیار خوبی خواهید یافت. پردیس ها همه جادار هستند و دارای باغ های زیادی و مناطق سبز هستند.

کتابخانه ها مجهز هستند ، بنابراین می توانید با آرامش بنشینید و مطالعه کنید. در سالنهای دانشجویی محل اقامت وجود دارد ، یا اگر ترجیح می دهید می توانید یک آپارتمان در شهر اجاره کنید. می توانید با هم دانش آموزان در قهوه سازها یا غذاخوری ها معاشرت کنید.

آزمایشگاه ها ، معلمان و دوره های آموزش الکترونیکی

در UNIUD کارمندی از معلمان فداکار ، باتجربه و الهام بخش پیدا خواهید کرد که برای رسیدن به بهترین نتیجه شما را به چالش می کشند. شما با محققان و مدرسین مشتاق در سخنرانی ها ، سمینارها و آموزش ها کار خواهید کرد ، و همچنین برای مطالعه مستقل وقت خواهید یافت. به همه دانش آموزان یک معلم خصوصی اختصاص داده شده است ، که به آنها کمک می کند هر مشکلی را که برآورده می کنند حل کنند. انواع مختلف آزمایشگاه برای شما در دسترس است: آزمایشگاه های پیشرفته علوم ، آزمایشگاه های زبان و اتاق های آن.

تمام دوره ها را می توان در کلاس و یا از طریق روش یادگیری الکترونیکی ، با توجه به نیاز دانشجو شرکت کرد. این امر یادگیری چندرسانه ای را تقویت می کند و دستیابی به اهداف آموزشی را بهبود می بخشد.

اطلاعات کلی

دانشجویان خارجی غیر اتحادیه اروپا باید درخواست خود را برای پیش ثبت نام به سفارت یا کنسولگری ایتالیا در کشور محل اقامت خود ارسال کنند. پس از اتمام مراحل قبل از ثبت نام ، برای ورود به ایتالیا ویزای تحصیلی صادر می شود. شرایط دسترسی به دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد برای همه دانشجویانی که دارای صلاحیت خارجی هستند ، صرف نظر از ملیت آنها ، اعم از اینکه توسط یک کشور اتحادیه اروپا یا غیر اتحادیه اروپا آزاد شود ، اجباری است.

بیمه سلامت

شهروندان اتحادیه اروپا باید کارت بهداشت اروپا (TEAM) را در کشور خود درخواست کنند. شهروندان غیر اتحادیه اروپا باید بیمه درمانی خصوصی داشته باشند تا کل اقامت خود را در ایتالیا پوشش دهند.

مسکن

اطلاعات و مشاوره در مورد مسکن در وب سایت زیر موجود است: www.uniud.it/fa/uniud-international و در گروه فیس بوک زیر: Cerco & Offro Casa- Università degli Studi di Udine .

پردیس ها و امکانات دانشگاه

دانشگاه اودین در مرکز تاریخی اودین واقع شده است و دارای 3 پردیس در منطقه Friuli Venezia Giulia (Gorizia ، Pordenone و Gemona del Friuli) است.

هر پردیس کتابخانه ها ، آزمایشگاه ها ، امکانات محاسباتی و غذاخوری های مخصوص به خود را دارد.

خدمات پشتیبانی برای دانشجویان

در یونیود می توانید هر پشتیبانی را پیدا کنید. IT ، زبان ، خدمات تدریس خصوصی و غیره وجود دارد. همچنین می توانید انجمن های دانشجویی را پیدا کنید ، در فروشگاه های مورد توافق یا حمل و نقل عمومی تخفیف بگیرید و از خدمات اشتراک دوچرخه در شهر استفاده کنید.

مکان ها

 • Udine

  via Palladio 8, 33100, Udine

 • Pordenone

  Via Prasecco 3/a, 33170, Pordenone

  • Gorizia

   Via Diaz, 5, 34170, Gorizia

   • Gemona del Friuli

    p.le D. Simonetti, 2, 33013, Gemona del Friuli

    سوالات