Keystone logo
Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

مقدمه

دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه کاتولیکا احساس خوشبختی می کنند که بخشی از بزرگترین دانشگاه خصوصی اروپا هستند. مشخصه آن تعهد قوی به ارائه خدمات اختصاصی به دانش آموزان و کیفیت علمی شناخته شده آن است.

تحصیل در Cattolica به معنای تحصیل در یک زمینه بین المللی است، با بیش از 160 ملیت مختلف در چهار دانشگاه ما، اما در قلب ایتالیایی.

آنچه واقعاً دانشگاه ما را متمایز می کند، تنوع پردیس و امکانات بی پایان است، تسهیل شبکه و فرصت های شغلی بر اساس موقعیت پنج پردیس ما در میلان، برشا، پیاچنزا، کرمونا و رم.

میلان پایتخت شروع دیجیتالی است که در آن تجربه واقعی دانشجویی در زندگی شهری تضمین شده است. برشا مرکز نوآوری دانشگاه است، به لطف آزمایشگاه های پیشرفته آن که به روزترین روندها و ورودی های حرفه ای را آموزش می دهند. پردیس Piacenza در دره غذا غوطه ور است و از پیوندهای بسیار قوی با شرکت های بخش کشاورزی و مواد غذایی برخوردار است. پردیس کاملاً جدید کرمونا یک صومعه قرن شانزدهمی کاملاً بازسازی‌شده است که در یک مکان استراتژیک برای مطالعات تجارت کشاورزی با آزمایشگاه‌های داخل محوطه دانشگاه و مزارع مزرعه ساده در نزدیکی آن قرار دارد.

رم، شهر ابدی، دارای دانشکده پزشکی و جراحی تحسین‌شده است، با 43 عضو هیئت علمی که در بین دانشمندان برتر ایتالیا فهرست شده‌اند.

Università Cattolica به طور مداوم در راستای توسعه برنامه های جدید و نوظهور کار می کند: شما مطمئن خواهید بود که برنامه و محیط آموزشی را انتخاب می کنید که برای شما مناسب است و رشد مهارت ها و شایستگی های شما را تقویت می کند تا آینده روشن تری به شما ارائه دهد!

1. بزرگترین دانشگاه خصوصی در اروپا
دانشگاه تاریخی با بیش از 100 سال سابقه، بزرگترین در اروپا از نظر تعداد دانشجویان ثبت نام شده. مشخصه این دانشگاه تعهد قوی به ارائه خدمات اختصاصی به دانشجویان بین المللی است (غیر معمول در زمینه ملی!).
طیف کاملی از امکانات و خدمات پردیس تضمین می کند که هر دانشجوی بین المللی به تمام پشتیبانی، اطلاعات و راهنمایی هایی که دانشجویان بین المللی به دنبال آن هستند دسترسی دارد. اینها شامل یک مرکز اختصاصی دانشجویی بین المللی، یک سرویس مسکن، مرکز بهداشتی، امکانات ورزشی و انجمن های بین المللی دانشجویی است.

2. تدریس با کیفیت شناخته شده بین المللی
دانشگاه چند رشته ای با 12 مدرسه مختلف، 40+ برنامه آموزش انگلیسی در تمام سطوح تحصیلی در چندین رشته تحصیلی مختلف. 16 رشته دانشگاهی ما در 300 رتبه برتر جهانی QS بر اساس موضوع (2022) فهرست شده اند.

3. روابط بسیار قوی با صنعت
قرار گرفتن در معرض و ارتباط با کارفرمایان مرتبط با بالاترین اعتبار: ارتباطات صنعتی با مشهورترین شرکت‌های جهانی، امکان شبکه‌سازی و فرصت‌های کارآموزی را فراهم می‌کند. با یک نرخ استثنایی استخدام فارغ التحصیلان پس از تحصیل، ما رتبه 1 را در کشور برای ارتباطات کارفرما-دانشجو، رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان QS (2022) داریم.

4. تجربه بین المللی واقعی، اما با قلب ایتالیایی

دانش آموزان خود را در یک تجربه واقعی ایتالیایی و در زمینه کلاس درس بین المللی غوطه ور می کنند (بیش از 165 ملیت نمایندگی دارند!).
پردیس ها دارای موقعیت استراتژیک هستند تا از یادگیری به روزترین گرایش ها و ورودی های حرفه ای در موضوع مطالعاتی انتخابی شما با دسترسی آسان تر به شرکت ها برای دوره های کارآموزی و بازدیدهای میدانی اطمینان حاصل کنند.
5 پردیس ما در مقاصد شگفت انگیزی مانند میلان، رم، برشا، کرمونا و پیاچنزا هستند.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  الزامات ورودی عمومی

  شرایط ورود بر اساس آخرین دستورالعمل های پذیرش منتشر شده توسط وزارت آموزش ایتالیا است و برای همه دانشجویان دارای مدارک تحصیلی خارجی، فارغ از ملیت آنها، چه برای مدارک تحصیلی در کشورهای اتحادیه اروپا (EU) و چه در کشورهای غیر اتحادیه اروپا اعمال می شود.

  1. داوطلبان واجد شرایط باید دارای مدرک دیپلم دبیرستان باشند.
  2. ورود به برنامه های دوره دوم در صورتی امکان پذیر است که مدرک کارشناسی دارای تمام ویژگی های زیر باشد:
   • این یک مدرک رسمی دوره اول از سیستم آموزش عالی خارجی مربوطه است،
   • این مدرکی است که توسط یک مؤسسه آموزش عالی صادر می شود که به طور منظم در کشور اهدا کننده اعتبار یا به رسمیت شناخته شده است. اگر در یک کشور ثالث تحصیل کرده اید، موسسه ای که تحصیلات شما در آن واقع شده است باید در کشور محل فعالیت آن معتبر یا به رسمیت شناخته شود.
   • این مدرکی است که اجازه ورود به یک برنامه دوره دوم قابل مقایسه در سیستم آموزش عالی خارجی مربوطه را می دهد.
  3. این مدرکی است که عناصر مربوط به مدرک ایتالیایی مورد نیاز برای ورود به Laurea Magistrale را نشان می دهد، مانند ماهیت آکادمیک، عناصر تحقیق، مدت زمان برنامه و کل ECTS (حداقل). سه سال و 180 ECTS)، کل سال های تحصیل (معمولاً 15 سال مورد نیاز است).
  4. مدرک کارشناسی باید قبل از 31 ژوئیه 2022 اخذ شود.

  مناسب بودن مدرک تحصیلی برای پذیرش در Laurea Magistrale توسط دانشگاه دریافت کننده درخواست تعیین می شود. هر دانشگاه معیارها و مقررات خود (از جمله مدارک مورد نیاز) را برای پذیرش و ثبت نام در یک برنامه تحصیلی تعیین می کند.

  پذیرش بر اساس ارزیابی مدارک تحصیلی ارائه شده همراه با درخواست انجام می شود، در حالی که ثبت نام منوط به تایید اعتبار مدرک تحصیلی است.

  الزامات مهارت زبان انگلیسی

  گواهینامه های شناخته شدهمدیر آزمونحداقل امتیاز مورد نیاز
  آیلتس آکادمیکارزیابی زبان انگلیسی کمبریج6.0
  تافل iBTETS (کد دانشگاه کاتولیکا: 2605)84
  انگلیسی کمبریج: اول، پیشرفته، مهارتارزیابی زبان انگلیسی کمبریج173
  انگلیسی Cambridge: Business Vantage, Businessارزیابی زبان انگلیسی کمبریج173

  مکان ها

  مکان ها
  • Milan

   Via Giosuè Carducci,28, 20123, Milan

   • Cremona

    Via Milano, 24, 26100, Cremona

    • Piacenza

     Via Emilia Parmense,84, 29122, Piacenza

     • Brescia

      Via Trieste,17, 25121, Brescia

      سوالات