Keystone logo
Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

مقدمه

درباره UVA

UVA

A UVA در سال 1971 تاسیس شد و در سال های اخیر توسط یک فرایند در برابر رشد علمی و نتایج به دست آمده از نکات برجسته در ارزیابی اخیر از وزارت آموزش و پرورش (MEC) منتقل می شود. در سال 2012، موسسه تا آهنگ 4 از شاخص MEC عمومی دوره های آموزشی (1-5)، بالاترین رسیده است که توسط یک دانشگاه خصوصی در کشور رسیده است. امروز، آن را اشغال جایگاه هفتم در رتبه بندی از بهترین دانشگاه های خصوصی در کشور، که دومین خاص دولت ریو دو ژانیرو.

این ارائه می دهد 40 در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلی فن آوری، درجه پنج کارشناسی ارشد و بیش از 70 sensu دوره پس از فارغ التحصیلی. در سال 2012، مجوز برای ایجاد اولین دانشگاه دکترا در رشته روانکاوی، بهداشت و جامعه، که برای اولین بار کلاس خود را در سال 2013 اعطا شد.

با چهار دانشگاه، سه نفر از آنها در شهرستان از ریو دو ژانیرو - Tijuca، نوار و مرکز - و چهارم در Cabo Frio در، در منطقه دریاچه ها، و یک مرکز بهداشتی، دانشگاه در یک دوره سرمایه گذاری قابل توجهی در زیرساخت ها است.

UVA ارائه می دهد دوره آموزش از راه دور کارشناسی ارشد و برنامه های صدور گواهینامه دوگانه، در همکاری با دانشگاه های آمریکا. اولین دوره در رابطه با دانشگاه تگزاس آرلینگتون (UTA) می باشد.

رئيس دانشگاه

دیدار، Arlindo Cardarett Vianna

رئیس تحصیلات تکمیلی

کاتیا کریستینا مونته نگرو مراحل طرفدار رئیس آموزش و پرورش فارغ التحصیل، تحقیق و توسعه ماریا بئاتریس دوآرته Balena نرم افزار دانشگاه برای امور دانشجویی

مکان ها

  • Belém

    Belém, برزیل

    برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات