Keystone logo
Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

مقدمه

بر اساس ارزیابی های وزارت آموزش و پرورش (MEC) و علوم و علوم ، Universidade Federal de Pernambuco (UFPE) یکی از بهترین دانشگاه های کشور در زمینه تدریس (کارشناسی و کارشناسی ارشد) و تحقیقات علمی است که در شمال-شمال شرقی بهترین است. فناوری (MCT).

دادستان عمومی Universidade Federal de Pernambuco فضایی است برای استقبال و گوش دادن به مظاهر (پیشنهاد ، درخواست ، شکایت ، شکایت ، ستایش) توسط مردم ، تضمین مشارکت اجتماعی به عنوان اعمال تابعیت. علاوه بر این ، این یک بخش مهم در صلاحیت خدمات عمومی است. گزارش های تحلیلی در مورد موضوعاتی که در روال معمول م onسسه کار می شود ، با هدف الهام بخشیدن به ساخت جریان ها ، روال ها ، فرایندهایی که زندگی و روابط را در Universidade Federal de Pernambuco بهینه می کند ، به بخشهای مدیریت دانشگاه ارائه می شود.

نماینده مردم Universidade Federal de Pernambuco که در سال 2012 ایجاد شد ، از اواسط سال 2014 از طریق سیستم مدیریت تقاضا ، به نام Ouve Universidade Federal de Pernambuco ، کانالی که تظاهرات از طریق آن ساخته شد و با مدیریت داخلی توسط دانشگاه شروع به کار کرد. این سیستم مطابق با دستورالعمل هنجاری شماره 19 مورخ 12/03/2018 وزارت شفافیت و کنترل عمومی اتحادیه متوقف شد. امروز تظاهرات باید توسط سیستم Ombudsman از قدرت اجرایی فدرال انجام شود -Ouv) با هماهنگی دفتر Ombudsman Federal (OGU). این پلت فرم Fala.BR است که مظاهر را میزبانی می کند.

مکان ها

  • Cidade Universitária

    Avenida Professor Moraes Rego,1235, 50670-901, Cidade Universitária

    سوالات