Keystone logo
Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

مقدمه

چرا قانون را در کاتولیک پورتو مطالعه کنید؟

دوره کارشناسی ارشد حقوقی آموزش باند پهن را ارائه می دهد و به دانشجویان این امکان را می دهد تا از چندین حرفه حرفه ای انتخاب کنند.

در همان زمان، ایجاد گزینه های متمایز در انتهای دوره، دانشجویان را به شاخه های تخصصی علمی حقوقی هدایت می کند. این دوره، دانش آموز را به یاد می آورد، به خوبی فکر می کند، ذهن حقوقی حقوقی را ایجاد می کند و نه تنها مفسران فنی محدود به دانش دقیق قانون.

هدف دانشکده حقوق کاتولیکا پورتو در واقع ترکیب نظریه بنیادی با کاربرد عملی قانون است.

چه چیزی ما را از هم جدا می کند

  • سنت و مدرنیته - دانشکده حقوق کاتولیکا پورتو با وفادار به سنت سختگیری و برتری خود به شدت به نوآوری و مدرنیته متعهد است.
  • دانشکده - برای بیش از سی سال، ما بدنه محکمی از هیئت علمی تشکیل داده ایم که در سطح بین المللی در دانشگاه های معتبر اروپا و آمریکای شمالی آموزش دیده اند.
  • آموزش عرضی - با استفاده از این واقعیت که ما در محوطه دانشگاهی با سایر مدارس واقع شده‌ایم، می‌توانیم به دانش‌آموزان خود یک آموزش فراگیر (از جمله روانشناسی، مدیریت، اقتصاد، بازاریابی، علوم سیاسی و اخلاق زیستی) تضمین کنیم.
  • تجارب بین المللی - به عنوان بخشی از نگرش "آموزش حقوقدانان در سراسر جهان"، ما قویاً از تحرک بین المللی در بین دانشجویان حمایت می کنیم و آنها را تشویق می کنیم.
  • رویکردهای عملی - با تعهد خود به تلفیق تئوری و عمل، برای آموزش مسائل و سمینارهای عملی به متخصصان حقوقی متکی هستیم.

بین المللی کردن

دانشکده حقوق Católica Porto یک مؤسسه با شهرت ملی و بین المللی است. هدف دانشکده حقوق ایجاد مدرسه ای است که در معرض تغییر و تحول باشد و دائماً به دنبال کمک به دانش آموزان خود در دستیابی به اهداف شغلی خود و متعهد به ارائه معلمان و محققان خود بهترین شرایط ممکن برای جستجوی حقیقت علمی است.

دانشکده حقوق کاتولیک پورتو قویا متعهد به تقویت فعالیت های بین المللی است، در حالیکه شبکه خود را از مشارکت های بین المللی و افزایش تعداد دانشجویان بین المللی گسترش می دهد.

مکان ها

  • Porto

    Rua de Diogo Botelho,1327, 4169-005, Porto

سوالات