Keystone logo
© Carrianna Field
Universidad Rey Juan Carlos T

Universidad Rey Juan Carlos T

Universidad Rey Juan Carlos T

مقدمه

ارائه

دانشگاه ما که در سال 1996 تأسیس شده است در خدمت شماست ، آموزشهای با کیفیت را از طریق یک پیشنهاد علمی گسترده و عالی و کمک به پیشگام دانش ، در اختیار شما قرار می دهد ، نتیجه آن در تحقیقات علمی ما برای پیش بینی بین المللی است.

با اطمینان از حرفه ما در خدمات عمومی ، خواه دانشجو باشید ، یا اگر به فکر تحصیل در URJC هستید ، ما تمام تواناییهای خود را برای آموزش خود به شما پیشنهاد می دهیم. دانشگاه ما به شما می دهد کارمندان معلمان پرشور در ارائه بهترین آموزش ها. آنها ، در عین حال ، متخصصان پویا ، انعطاف پذیر و مطابق با روش های جدید تدریس هستند. شما همچنین دارای امکانات جدید و با کیفیت و همچنین آزمایشگاه ها و بسیاری از خدمات دیگر در خارج از کلاس ها هستید. تحصیل در کینگ خوان کارلوس به معنای ورود به یک محیط یادگیری ایده آل است که به شما در رسیدن به اهداف خود ، چه شخصی و چه حرفه ای ، در هیجان انگیزترین آینده کمک خواهد کرد.

برای شرکت ها و متخصصان نیز ما یک آموزش گسترده و دقیق از آموزش کارشناسی ارشد و آموزش مداوم داریم. علاوه بر این ، ما تحقیقات پیشرو خود را در خدمت شما و کل جامعه قرار داده ایم تا دانش جدید ایجاد کنیم و به حل مشکلاتی که برای شهروندان مهم است کمک کند.

ما در ایجاد فرهنگ و اشاعه آن ، ترویج ورزش و یک سبک زندگی پایدار درگیر هستیم. ما می خواهیم به مطالعه انتقادی مشکلات اجتماعی کمک کرده و پیشنهادهای خلاقانه ای از راه حل های علمی ، فرهنگی و هنری ارائه دهیم که دنیای ما را به مکانی عادلانه تر و راحت تر تبدیل کند.

اگرچه ما متولد شده ایم تا به مردم جامعه مادرید خدمت کنیم ، با همه اسپانیایی ها و شهروندان اتحادیه اروپا درگیر هستیم. و ما به پیوند ویژه ای که ما را با آمریکای لاتین متحد می کند ، بسیار افتخار می کنیم. ما با بهترین دانشگاه های جهان از نزدیک همکاری می کنیم.

در جامعه مادرید پنج پردیس داریم: Aranjuez ، Alcorcón ، Fuenlabrada ، Madrid و Móstoles و چندین مکان در پایتخت.

128560_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

مدارک تحصیلی

دانشگاه ری خوان کارلوس تحصیلات دانشگاهی به رسمیت شناخته شده را در سراسر اتحادیه اروپا در همه زمینه های دانش ارائه می دهد: هنر و علوم انسانی ، علوم حقوقی و اجتماعی ، مهندسی و معماری ، علوم بهداشتی و علوم تجربی.

دانشگاه ما از دانشجویان بیش از 80 ملیت استقبال می کند. این دانشگاه است که می تواند یک روحیه انتقادی را پرورش دهد ، در بعد علمی و حرفه ای آموزش ببیند ، و همچنین از کجا می توان شخصاً و فرهنگی را غنی سازی و رشد کرد. تحصیل در URJC یک محیط یادگیری و زندگی منحصر به فرد دانشگاه را برای تقویت کار و استعداد ارائه می دهد.

تحقیقات در URJC

دانشگاه ری خوان کارلوس تحقیقاتی را با هدف توسعه اقتصادی و اجتماعی ، ترویج و ترویج فعالیت تحقیقاتی و انتشار و انتقال دانش و نتایج به جامعه انجام می دهد. ارتقاء فعالیت های شناسایی از طریق همکاری با شرکت ها و موسسات و مشارکت در تماس های ملی و بین المللی انجام می شود که به محققان ما این امکان را می دهد تا خطوط تحقیق خود را با همکاری تولید ، گسترش و انتشار دانش و سایر موارد توسعه دهند. پیشرفت علم و فناوری.

128561_pexels-photo-1438072.jpg

زندگی دانشگاه

دانشگاه ری خوان کارلوس مجموعه ای از برنامه ها و اقدامات را در خدمت جامعه دانشگاه و محیط اجتماعی در فعالیت های علمی و پژوهشی خود قرار داده است. در طول دوره فعالیت های مختلف هنری ، فرهنگی و آموزشی ایجاد می شود که زندگی دانشگاه را تکمیل می کند و به پیشرفت و آموزش یکپارچه دانشجویان ما کمک می کند.

پیوند بین دانشگاه و تحصیلات دانشگاهی در طول زندگی نیز از طریق برنامه دانشگاه Older ایجاد می شود. تعهد اجتماعی ما شامل پروژه های همکاری و داوطلبانه ، پایداری و دانشگاه سالم است.

مکان ها

  • Madrid

    Universidad Rey Juan Carlos Calle Tulipán s/n. 28933 Móstoles, Madrid, , Madrid

سوالات