Keystone logo
© Universidad Rey Juan Carlos
Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

مقدمه

Universidad Rey Juan Carlos آموزش تخصصی و باکیفیت با بیش از 200 مدرک تحصیلات تکمیلی، از جمله برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه، مدارک خاص، و برنامه های دکترای بین المللی در تمام زمینه های دانش ارائه می دهد. این تسهیلات مدرن را فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که همه مطالعات دارای مؤلفه عملی مورد نیاز در زمینه علمی و در بازار کار رقابتی فزاینده هستند.

از زمان تأسیس در سال 1996، Universidad Rey Juan Carlos (URJC) به طور مداوم کیفیت تدریس خود را در همه پیشنهادات دانشگاهی، با پردیس‌ها در مکان‌های مختلف در جامعه مادرید، اسپانیا بهبود بخشیده است. این ظرفیت همچنین به دانشگاه اجازه می دهد تا آموزش های جامعی را برای دانشجویانی که برای اولین بار وارد تحصیلات دانشگاهی می شوند ارائه دهد. کیفیت URJC به رسمیت شناخته شده است و در حال حاضر به عنوان یک دانشگاه 5 ستاره در زمینه اشتغال، بین المللی سازی و نوآوری رتبه بندی می شود. بر اساس رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهان (رتبه بندی شانگهای) که یکی از درخواست کننده ترین رتبه بندی های بین المللی است، در بین 800 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.

این دانشکده بسیار واجد شرایط است و هر برنامه مدرک شامل کارشناسانی است که در زمینه های مختلف کار می کنند تا آموزش جامع متناسب با نیازهای حرفه ای فعلی را ارائه دهند. 11 دانشکده و مدرسه این دانشگاه مجهز به امکانات پیشرفته هستند که به دانشجویان امکان می دهد دانش عملی را به دست آورند و با تحقیقات جدید و واقعیت های حرفه ای سازگار شوند. هم برنامه های کارشناسی ارشد و هم مدارک خاص، دوره های کارآموزی خارجی را به عنوان بخشی اجباری از برنامه درسی خود ارائه می دهند و دانشجویان را قبل از اتمام تحصیلات تکمیلی در بازار کار ادغام می کنند. علاوه بر این، این دانشگاه 11 برنامه بین المللی در زمینه های مختلف ارائه می دهد.

مکان ها

 • Madrid

  Tulipán s/n Móstoles. Móstoles, Madrid (Spain), 28933, Madrid

 • Alcorcón

  Avenida de Atenas, s/n, 28922, Alcorcón

  • Municipality of Fuenlabrada

   Camino del Molino, 5, 28942, Municipality of Fuenlabrada

   • Aranjuez

    Aranjuez, اسپانیا

    • Móstoles

     Calle Tulipán, s/n, 28933, Móstoles

     سوالات