Keystone logo
Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

مقدمه

از زمان تأسیس ، دانشگاه نبریا ، ارزشهای متمایز شده از الگوی آموزشی خود را براساس تدریس با کیفیت و تحقیق به عنوان آفرینش دانش ، با آموزش های جامع در مهارت ها ، شایستگی ها و توانایی های همه دانشجویان حفظ کرده است. اینها اصول اساسی برای دستیابی به رشد استعدادهای فردی و بهترین فرصتها برای ادغام حرفه ای است.

ما یک فلسفه "یادگیری با انجام دادن" داریم که به یک تجربه دانشگاهی منحصر به فرد تبدیل می شود. این یک تجربه حیاتی در دگرگونی دانش آموز به سوی دانش جهانی است تا بتواند تغییراتی را که در آن غوطه ور است، ستاره دار و رهبری کند. دانش آموز «نبریجا» بر ساختن دانش برای چالش های مهم زندگی تمرکز می کند.

همچنین ، تعهد محکم بین دانشگاه و شرکتها برای توسعه آموزش مهارتهای حرفه ای وجود دارد ، که کارآموزی های با کیفیت را برای دانش آموز تضمین می کند تا به آرزوی خود برای رشد در زندگی و از نظر فکری در طول دانشگاه برسد.

هیئت امنای دانشگاه نبریا و شوراهای دانشگاهی ، متشکل از شخصیتهای ذیربط ، دانش و اعتبار خود را به برنامه های مطالعاتی و پژوهشی پیوند می دهند. دانشجویان دانشگاه نبریا می دانند چگونه می توانند دانش و مهارت های خود را در جامعه ملی و بین المللی که مهارت های حرفه ای خود را انجام می دهند ، بیان کنند.

Universidad Nebrija

چه چیزی دانشگاه نبریا را از هم جدا می کند؟

 • اشتغالزایی و گرایش به این حرفه ، با کارآموزی در شرکتها و موسسات برای 100٪ دانشجویان.
 • تعالی دانشگاهی با تدریس شخصی در گروه های کوچک ، نزدیکی بین معلمان و دانش آموزان و دیدار با افراد مربوطه از دنیای دانشگاهی و حرفه ای.
 • بین المللی شدن با دو زبانه بودن دانشجویان بین المللی در مادرید و برنامه هایی در خارج از کشور ، یکی از تجربیات اساسی قبل از اتمام تحصیلات.
 • نوآوری آموزشی با فضاهای دانش و اشتغال برای خلاقیت ، کارآفرینی و تعامل در دانشگاه با کلیه بخش ها مانند خودرو ، هنرهای نمایشی ، روابط بین الملل ، ارتباطات و غیره.

چه کسی آنتونیو د نبریه بود

الیو آنتونیو نبریا در سال 1441 در لبریا (سویا) بدنیا آمد و از این رو نام مستعار وی بود. وی در رشته علوم انسانی در دانشگاه سالامانکا تحصیل کرد و تحصیلات فلسفی خود را در بولونیا ادامه داد ، جایی که با اومانیسم ایتالیایی تعامل داشت. تدریس وی در دانشگاه سالامانکا آغاز شد که بخش بزرگی از زندگی خود را وقف آن کرد. احضار شده توسط کاردینال سیسنروس ، او به دانشگاه آلکالا رفت تا در نشر کتاب مقدس Polyglot شرکت کند ، پروژه ای که وی به دلیل اختلاف با گروه مترجمان ، آن را رها کرد. سالهای آخر عمرش در دانشگاه آلکالی ، جایی که در سال 1522 درگذشت ، تدریس کرد.

اومانیست مشهور در طول زندگی تلاش کرد تا لاتین فرهنگی را که توسط سیسرو و کوینتیلیان گفته می شود بازیابی کند و این به نفع گفتار مبتذل از بین می رود. به همین منظور ، او این روش را با استفاده از روش طبیعی ، كه از دانش خوبی از زبان رومانس - زبان مردم شروع شده است - پایه گذاری كرد ، به عنوان بهترین وسیله برای جلوگیری از از بین رفتن آن لاتین كشت شده.

از میان آثار وی ، این موارد برجسته است: Introduces latinae (1481)، Lexicon latino-castellanum et castellano-latinum (1492)، Gramática castellana (1492) و Reglas de orthographia en la lengua castellana (1517). از همه آنها ، مهمترین ، برای نتیجه ای که در فلسفه اسپانیایی داشته است ، این است که در مورد گرامر Castilian ، که اولین رمزگذاری یک زبان مدرن است ، و پیش نویس آن به ملکه ایزابل کاتولیک اختصاص یافته است.

سیستم تضمین کیفیت داخلی

سیستم تضمین کیفیت داخلی مجموعه ای از فرآیندهای مستند شده است که برای مدیریت و کنترل صحیح فعالیت های روزانه دانشگاه آنتونیو د نبریا ضروری است. از طریق IQAS ، نیازها تجزیه و تحلیل می شوند ، فرایندها تعریف می شوند و پیگیری ها حفظ می شود ، همه در حالی که اطمینان از بهبود مداوم دارد.

این باعث می شود سیستم تضمین کیفیت داخلی به یک سند زنده تبدیل شود ، که باید تغییر کند و با تغییر سازمان یا فعالیت های آن تغییر یابد.

این یک سیستم منحصر به فرد است که شامل کلیه مراکز و مدارسی است که در آن تشکیل شده است و همچنین مراحل مربوط به آنها را شامل می شود. این توسط واحد فنی برای کیفیت (TUQ) ، تحت نظارت دانشگاه ، با همکاری همه بخش ها اعم از دانشگاهی و اداری ، تهیه شده است که از آن ساختار یافته است. برای این منظور ، TUQ دستورالعملهای ارتقا یافته توسط ANECA را از طریق برنامه AUDIT در نظر گرفته است ، که هدف آن هدایت دانشگاهها در طراحی سیستمهای تضمین داخلی با کیفیت است.

Universidad Nebrija

جوایز / رتبه بندی

تعهد دانشگاه نبریا به تعالی دانشگاهی ، آموزش در شرکت های پیشرو ، نوآوری در برنامه های چند رشته ای و آموزش بین المللی ، دانشگاه نبریا را در رده های برتر مهمترین رتبه های دانشگاه قرار دهد.

دانشگاه نبریا یک انتخاب مطمئن است و داده ها آن را تأیید می کنند.

رتبه بندی دانشگاه نبریا را به عنوان یک دانشگاه عالی و دارای نتیجه عالی از عناصر تمایز ما تشخیص می دهد:

 • برتری علمی
 • قابلیت کارکرد
 • جهت گیری بین المللی

رتبه بندی

 • U-Ranking 2018 بنیاد BBVA و مؤسسه تحقیقات اقتصادی (IVIE).
 • رتبه بندی بین المللی QS Stars - QS World University Rankings 2019.
 • شفافیت دانشگاه رتبه بندی 2018 بنیاد تعهد و شفافیت.
 • شناخت دبیرخانه آموزش عالی ، علوم ، فناوری و نوآوری اکوادور (SENESCYT).
 • مجله مدیرعامل جهانی رتبه بندی - برنامه MBA دانشکده تجارت Nebrija.
 • TOP 100 بهترین کارشناسی ارشد در زمینه کارآفرینی.
 • شناخت وزارت آموزش و پرورش جمهوری خلق چین.
 • بنیاد مادری + d - DOCENTIA - مدل NEBRIJA.
 • رتبه 250 برنامه در مقطع کارشناسی ارشد توسط ال Mundo - دو درجه از دانشگاه نبریا در این طبقه بندی قرار دارد.
 • رتبه بندی CYD - از Fundación de Conocimiento y Desarrollo (بنیاد دانش و توسعه).

Universidad Nebrija

مکان ها

 • Madrid

  Calle de Santa Cruz de Marcenado,27, 28015, Madrid

 • Berzosa

  Calle del Hostal, 28248 Hoyo de Manzanares, Madrid, Spain, 42351, Berzosa

  • Madrid

   Calle de Santa Cruz de Marcenado, 27, 28015, Madrid

  سوالات