Keystone logo
Universidad Nacional De San Martin

Universidad Nacional De San Martin

Universidad Nacional De San Martin

مقدمه

UNSAM یک دانشگاه ملی ، عمومی و رایگان است که در سال 1992 ایجاد شد.

این طیف گسترده ای از مشاغل کارشناسی و فارغ التحصیلان را ارائه می دهد ، هم در زمینه علوم انسانی و اجتماعی و هم در علوم دقیق و طبیعی.

بیش از 65 درصد منابع آن به حوزه های علم و فناوری اختصاص دارد. با تمرکز بر سیاست های کاری مشترک ، روابط خود را با سازمان هایی که تحقیقات علمی و انتقال فناوری را ترویج می کنند حفظ می کند.

اتحادهای آن با شورای ملی تحقیقات علمی و فنی (CONICET) ، کمیسیون ملی انرژی اتمی (CNEA) ، م Instituteسسه ملی فناوری صنعتی (INTI) ، و م Instituteسسه ملی فناوری کشاورزی (INTA) ، و سایر موارد ، آن را بهبود می بخشد. تولید نظری ، توسعه تحقیقات آنها و آموزش منابع انسانی.

از جمله دستاوردهای او ، می توان به شبیه سازی یک گاو bitransgenic برای تولید شیر شبیه به انسان و ترمیم تمرین پلاستیکی دیواری ، توسط David Alfaro Siqueiros اشاره کرد. UNSAM همچنین دارای انتشارات خود است (بیش از 100 عنوان منتشر شده) و تا به امروز ، بیش از 250 قرارداد با دانشگاه های خارجی برای تبادل دانشجو ، معلم و محقق امضا کرده است.

مقر اصلی آن در منطقه جنرال سان مارتین ، در شمال غربی شهر خودمختار بوینس آیرس است. پردیس Miguelete که در ساحل راه آهن قدیمی بیش از دو هکتار ساخته شده است ، یکی از اصلی ترین جاذبه های قلمرو بوینس آیرس از نظر برنامه ریزی معماری و حفاظت از میراث است.

مکان ها

  • San Martín

    San Martín, آرژانتین

    سوالات