Keystone logo
Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

مقدمه

دانشگاه ملی ژنرال سارمینتو (UNGS) در 20 مه 1992 ، توسط قانون ملی شماره 24،082 ایجاد شد و در سال 1993 هنگامی که رئیس سازماندهی روبرتو نوئل دومیک و کمیسیون مشاوره تعیین شد ، تاسیس شد. UNGS نام خود را مدیون حزب سابق ژنرال سارمینتو است که بعداً در 1994 به سه شهرداری تقسیم شد: سان میگوئل ، خوزه سی پاز و مالویناس آرژانتیناس.

از بدو تاسیس ، دانشگاه به عنوان یک اصل ارتباط بین آموزش ، بررسی انتقادی مشکلات جامعه و جستجوی اقدامات جایگزین برای غلبه بر آنها را پذیرفته است.

UNGS در چهار موسسه تحقیقاتی و آموزشی بین رشته ای سازماندهی شده است که به دنبال پاسخگویی به مشکلات فعلی مربوط به صنعت ، علم ، شهر و دانش هستند. آنها موسسه علوم ، م Instituteسسه کنربانو ، م Instituteسسه صنعت و م Instituteسسه توسعه انسانی هستند.

جنبه اصلی فعالیت آن مشارکت در دموکراتیزه کردن تدریس ، دسترسی به دانش توسط همه بخشهای جامعه و جستجوی تعالی تحصیلی است ، با فرض یک استراتژی آموزشی متمرکز بر حصول اطمینان از آموزش جامع پایه و ویژه در دانش آموزان. در این چارچوب ، دانشگاه دارای مقاطع کارشناسی رایگان ، مدارک معتبر ملی ، بورسیه های تحصیلی ، بورسیه های تحصیلی برای آموزش در آموزش ، تحقیق ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، پشتیبانی شخصی آموزش ، کتابخانه عمومی مدرن و کارآمد ، و دسترسی رایگان و کیفیت علمی می باشد. فضا.

پردیس دانشگاه آن در Juan María Gutiérrez 1150 ، شهر Los Polvorines ، Malvinas Argentinas ، در شمال غربی بوینس آیرس بزرگ واقع شده است.

مکان ها

  • Los Polvorines

    Juan María Gutiérrez,1150, B1613, Los Polvorines

    سوالات