Keystone logo
© ULACIT
Universidad Latinoamericana De Ciencia Y Tecnología - ULACIT

Universidad Latinoamericana De Ciencia Y Tecnología - ULACIT

Universidad Latinoamericana De Ciencia Y Tecnología - ULACIT

مقدمه

دانشگاه علم و صنعت آمریکای لاتین، ULACIT، در محله تورن، سن خوزه، کاستاریکا واقع شده است. و دارای تایید رسمی شورای ملی آموزش عالی خصوصی، CONESUP، از سال 1987 (جلسه شماره 101-87). ULACIT، در هفت دانشکده و دوازده مدرسه، پنجاه و هفت دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، و همچنین هفده دوره کارشناسی ارشد و دو برنامه دکترا، به بیش از چهار هزار دانشجو تدریس می کند.

دلایل تحصیل در ULACIT

 • روش‌شناسی تدریس : برای ULACIT، یادگیری توانایی فرد برای استفاده از دانش در موقعیت‌های جدید (مثلاً حل مسائل، طراحی محصولات یا بحث در مورد دیدگاه‌ها)، به روش‌هایی شبیه به آنچه توسط متخصصان رشته‌های خاص مدل‌سازی شده است، است. دانش آموزان زمانی یادگیری خود را نشان می دهند که بتوانند از انباشت اطلاعات فراتر رفته و پروژه هایی را انجام دهند که برای جوامعی که در آن زندگی می کنند ارزش قائل هستند. این پروژه ها در تیم های کاری و با استفاده از روش های مدیریت پروژه مورد استفاده در محیط های کاری انجام می شود. درس‌ها در کلاس‌های برعکس تدریس می‌شوند: تئوری در خانه، در کلاس‌های مجازی دیده می‌شود. و تمرین، در کلاس درس. بنابراین، زمان در کلاس بر تمرین ها، پروژه ها و بحث ها متمرکز است نه سخنرانی ها. با مدل آموزشی و روش تدریس پروژه محور ما آشنا شوید.
 • دانشگاه دو زبانه : دانش‌آموزان دبیرستان ULACIT با مطالعه چهارصد و پنجاه ساعت کلاسی که منحصراً به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دارد، در پنج دوره فشرده شش ساعته در هفته شروع می‌کنند. دانش‌آموزانی که قبلاً انگلیسی صحبت می‌کنند، دوره‌ها را با شرکت در یک آزمون استاندارد در ابتدای کار خود تأیید می‌کنند. این دوره ها توسط متخصصان معتبر در آموزش زبان انگلیسی تدریس می شود که به طور تمام وقت برای موسسه کار می کنند و زمانی برای مشاوره به دانشجویان خود در خارج از کلاس دارند. کلاس ها از فناوری های آموزشی از طریق وب به شدت استفاده می کنند. سپس، دوره های شغلی شامل خواندن اجباری کتابشناسی به طور کامل به زبان انگلیسی است.
 • بین‌المللی‌سازی : برنامه‌های بین‌المللی ULACIT فرصت‌های متعددی را برای تحصیل در خارج از کشور و ارتباط با فرهنگ‌ها و زبان‌های دیگر، از طریق اتحادها و توافق‌هایی که با دانشگاه‌ها و سازمان‌های سراسر جهان ایجاد شده است، در اختیار دانشجویان ما قرار می‌دهد. دانشجویان ما می توانند مبادلات دانشگاهی، مدارک مضاعف، شیوه های حرفه ای بین المللی و برنامه های مطالعه و سفر را انجام دهند. دانشجویان علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور به عنوان بخشی از برنامه تبادل علمی ما می توانند از چندین دانشگاه در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا انتخاب کنند. آنها همچنین می توانند مدرک خود را از طریق دانشگاه آریزونا دنبال کنند، زیرا ULACIT پردیس جهانی دانشگاه آریزونا در آمریکای مرکزی است.
 • خدمات دانشجویی : ULACIT طیف گسترده ای از خدمات دانشجویی، از جمله خدمات مشاوره پزشکی، تحصیلی، روانشناسی و اشتغال را ارائه می دهد. کمد، پارکینگ، غذا و خدمات فناوری؛ سرویس های مکان یابی گم شده و پیدا شده؛ تورهای تجاری و شیوه های حرفه ای؛ دسترسی به دوره های آموزشی درخواستی در آموزش لینکدین؛ یک شبکه اجتماعی خصوصی مجازی برای دانش آموزان؛ و تیم های ورزشی دارای چهارده سازمان دانشجویی و یک دولت دانشجویی است. و کنفرانس های آموزشی، کارگاه های اشتغال زایی و فعالیت های ویژه مانند مسابقات و مسابقات آکادمیک را برگزار می کند. علاوه بر این، کانال وب خود را به نام Moxie در Delfino.cr دارد. و حیوان خانگی پسند است.
 • محیط دانش آموزی : در ULACIT، همزیستی اجتماعی مثبت و روابط بین فردی و همچنین ایجاد شبکه های تماس، همیشه در محدوده احترام و قدردانی از تنوع فرهنگی، سیاسی، عقیدتی، مذهبی، قومیتی و هویتی دانشجویان تشویق می شود. ، بین دیگران. ULACIT از سال 2012 به عنوان "فضای عاری از تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسی" اعلام شد و دارای خدمات بهداشتی خنثی و همچنین پروتکل هایی برای اقدام علیه انواع آزار و اذیت است.
 • آموزش آنلاین : ULACIT تنها دانشگاه در کاستاریکا است که از پلتفرم آموزش آنلاین تخته سیاه استفاده می‌کند، که از طریق آن همه دوره‌های حضوری را تحت مؤثرترین روش تدریس تدریس می‌کند: کلاس درس معکوس. به لطف این پلتفرم، ULACIT اولین دانشگاه در کشور است که دارای کلاس های درس مجازی در تمامی رشته ها می باشد. از هر رایانه ای، دانش آموز می تواند به منابع آموزشی ارزشمند مانند کتابشناسی دوره، پادکست ها، فیلم ها، تصاویر، شبیه سازها و سایر مواد آموزشی دسترسی داشته باشد. و همچنین از طریق کنفرانس های ویدئویی در Collaborate به طور همزمان و ناهمزمان با معلم، همکلاسی ها و مهمانان خود ارتباط برقرار کنید. یا نمرات خود را پیگیری کنید.
 • بورسیه ها: ULACIT متعهد به انتخاب دانش آموزان با مشخصات علمی امیدوارکننده، دارای ویژگی های رهبری، تعهد به خدمات و استعدادهای استثنایی است، با این هدف که به آنها فرصت دهد تا حرفه مورد علاقه خود را با بورس تحصیلی جزئی یا کامل دنبال کنند.
 • مطالعات عمومی : جهانی شدن مفهوم تخصص را به چالش می کشد. افراد باید همه کاره باشند و دارای مهارت های پیشرفته تفکر، ارتباط و یادگیری مادام العمر باشند. تقاضا برای انجام کارهای تخصصی وجود دارد نه افراد متخصص. افراد باید در تیم های بین رشته ای و در بین رشته ها کار کنند. آموزش بین رشته ای که مطالعات عمومی در ULACIT مستلزم آن است، لنزهای متعددی را به افراد ارائه می دهد که از طریق آنها می توانند مشکلات پیچیده و مجموعه گسترده تری از ابزارهای شناختی را برای دستیابی به راه حل های بهتر تجزیه و تحلیل کنند. همچنین این فرصت را برای آنها فراهم می کند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، به اشتراک بگذارند و دانش را بازسازی کنند، زیرا مرزهای بین رشته ها محو می شود و درک جامع تری از تجربه انسانی شروع به ظهور می کند.
 • اعتبار : در ULACIT ما به کیفیت برنامه های خود متعهد هستیم. به همین دلیل است که ما از سال 1998 اعضای سیستم ملی اعتباربخشی آموزش عالی (SINAES) را تأسیس می کنیم. ما یازده شغل معتبر داریم و در حال اعتبار بخشی به همه برنامه هایمان هستیم.
 • مسیر : ULACIT چهارمین دانشگاه خصوصی بود که در کاستاریکا (1987) تأسیس شد. با این حال، تاریخچه ای طولانی دارد، زیرا از مدارس کاسترو کارازو، که در سال 1936 توسط پروفسور میگوئل آنجل کاسترو کارازو، قبل از تأسیس دانشگاه کاستاریکا تأسیس شد، متولد شد.
 • اعتبار : طبق رتبه بندی دانشگاه QS آمریکای لاتین لندن، برای دوازده سال متوالی (2011-2023)، ULACIT به عنوان بهترین دانشگاه خصوصی در کاستاریکا فهرست شده است. علاوه بر این، این دانشگاه به عنوان بهترین دانشگاه خصوصی در آمریکای مرکزی، دانشگاه کاستاریکا مورد علاقه کارفرمایان، و همچنین دانشگاهی با بالاترین نسبت اعضای هیئت علمی خود با مدرک دکترا انتخاب شد.

مکان ها

 • San José

  Barrio Tournón, 10802, San José

سوالات