Keystone logo
UNIVERSIDAD INTERNACIONAL MEXICO

UNIVERSIDAD INTERNACIONAL MEXICO

UNIVERSIDAD INTERNACIONAL MEXICO

مقدمه

از سال 1980 ، موسسه ما متعهد به ارائه آموزش با کیفیت برای کمک به افرادی مانند شما در دستیابی به اهداف آموزشی و شخصی است. ما می خواهیم شما به بیش از 70،000 متخصص مکزیکی و خارجی فارغ التحصیل از دانشگاه بین المللی بپیوندید که امروزه قادر به رسیدن به رویاها و آرزوهای حرفه ای خود هستند. شما ، مانند آنها ، اولین قدم را با پیوستن به مسیر آمادگی برای آینده برداشته اید ، در حالی که ما ، در دانشگاه بین المللی ، شما را در این مسیر حمایت و ارتقا می دهیم.

دانشگاه ما بر جامعه مکزیک تأثیر گذاشته و از آن فراتر رفته است ، زیرا در سطح بین المللی به عنوان یک جامعه دانشگاهی شناخته می شود که در آن افراد ، تجربیات و فرهنگ های مختلف ادغام می شوند و در نتیجه ترکیبی مناسب برای یادگیری و زندگی در کثرت فرهنگی ایجاد می شود.

آموزش با کیفیت مانند آموزشی که UNINTER ارائه می دهد ، به ما دانش و ابزارهایی را برای دستیابی به آینده ای موفق در حال حاضر ، با مشارکت فعال در یک جامعه جهانی شده ، به دلیل محیط چند فرهنگی آن ، که در آن می توانید زبان های مختلف را بدست آورید و چشم اندازی را بدست آورید ، به ما می دهد. وسیع ترین در جهان

به عنوان دانشجوی دانشگاه بین المللی ، مهارت های رقابتی را کسب خواهید کرد و از طریق فعالیت های متعدد دانشگاهی و فوق برنامه که به طور جامع آموزش شما را تکمیل می کند ، قوه تفکر را توسعه می دهید.

ما از شما دعوت می کنیم تا با مشارکت در رویدادها و فعالیت های UNINTER از فرصت های بزرگی که در اختیار دارید مطلع شوید و معنای تعلق به جامعه ما را از این لحظه به بعد درک کنید.

مکان ها

  • Mexico City

    Mario Rojas Avendaño,8, 03630, Mexico City

    سوالات