Keystone logo
Federal University De Viçosa - UFV

Federal University De Viçosa - UFV

Federal University De Viçosa - UFV

مقدمه

دانشگاه فدرال ویچوسا (UFV) یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی در برزیل است. این دانشکده در 28 آگوست 1926 به عنوان مدرسه عالی کشاورزی و دامپزشکی (Esav) افتتاح شد. Esav در سال 1948 به دانشگاه روستایی ایالت Minas Gerais (اورمگ) تبدیل شد و در سال 1969 به عنوان UFV فدرال شد. علاوه بر محوطه دانشگاه واقع در شهر ویچوسا ، این دانشگاه از سال 2006 به ترتیب پردیس های UFV - Florestal و UFV - Rio Paranaíba را در فلورستال (MG) و ریو پارانایبا (MG) واقع کرده است.

در ابتدا ، این م institutionسسه در دوره های کشاورزی و دامپزشکی در علوم ارضی برجسته بود. امروزه علاوه بر اینکه در این منطقه به عنوان مرجع شناخته می شود ، در تدریس ، تحقیق و گسترش علوم زیست شناسی ، دقیق و انسانی نیز دارای برتری است.

UFV تحصیلات متوسطه و فنی ، دوره های کارشناسی و برنامه های تحصیلات تکمیلی را در سه پردیس خود ارائه می دهد که در آن بیش از 20 هزار دانشجو ثبت نام می کنند. در مجموع ، دانشگاه بیش از 60 هزار متخصص فارغ التحصیل شده و دفاع از بیش از 12 هزار پایان نامه کارشناسی ارشد و چهار هزار پایان نامه دکتری را هدایت کرده است.

اغلب ، دانشگاه فدرال ویچوسا در رتبه بندی آموزشی در کشور و جهان برجسته است. طبق رتبه بندی دانشگاه جهانی QS ، در حال حاضر سه بار در میان 100 موسسه آموزش عالی برتر جهان در زمینه علوم کشاورزی و جنگل بوده است و بر اساس Times Higher در بین بهترین ها در میناس گرایس است. رتبه بندی آموزش و پرورش و BRICS و اقتصادهای نوظهور. عملکرد دانش آموزان Colégio de Aplicação (CAp-Coluni) نیز در آزمون آموزش متوسطه ملی (Enem) ، برای هفت بار متوالی ، بهترین در میان مدارس دولتی کشور محسوب شد.

مکان ها

  • 490

    Avenida Peter Henry Rolfs,s/n, 36570-900, 490

    سوالات