Keystone logo
Universidad del Medio Ambiente

Universidad del Medio Ambiente

Universidad del Medio Ambiente

مقدمه

ترویج یک آینده احیاکننده، پایدار و اخلاقی، همراه با عوامل تغییر، قادر به ترویج ابتکاراتی است که سیستم های اجتماعی-محیطی را متحول می کند.

چگونه بوجود می آید؟

این رویا 10 سال پیش از نگرانی گروهی از جوانان مکزیکی متولد شد که اهمیت عظیم ایجاد فضای یادگیری را برای مقابله با چالشهای اجتماعی-زیست محیطی در آمریکای لاتین درک می کنند. در این راه ، صدها نفر از متخصصان ، مربیان ، عوامل تغییر و کارآفرینان در توسعه یک مدل آموزشی شرکت کرده اند که می آموزد چگونه می توانیم سیستم خود را دوباره طراحی کنیم. UMA به تنها دانشگاه متخصص پایداری در کشور و مکانی ایده آل برای توسعه پروژه های اجتماعی-زیست محیطی تبدیل شده است.

چه کنیم؟

ما مدرک کارشناسی ارشد ، کارگاه های آموزشی ، دیپلم و خدمات مشاوره ای را با تمرکز بر پایداری و بازآفرینی محیط زیست اجتماعی ارائه می دهیم. ارزش اصلی ما ایجاد یک نقطه ملاقات برای تسریع یادگیری بین دانشجویان ، متخصصان و رهبران پایداری است. هنگامی که به ما مراجعه می کنید ، تجربه الهام بخشی از برقراری ارتباط با یک جامعه یادگیرنده را خواهید داشت که در تغییر دنیای ما به سمت بهتر فعال است.

عامل تغییر

دانش آموزان با ورود به یک مدرک کارشناسی ارشد UMA ، اهمیت توسعه به عنوان عوامل تغییر را درک می کنند ، وارد فرآیند تحول و غنی سازی شخصی می شوند که توسعه ابتکارات و پروژه هایی را که می خواهند شیوه های فعلی رشته خود را تغییر دهند ، تسهیل می کند. طرح های پایداری

در UMA ما فکر می کنیم که اولین تغییری که در پیگیری آن اعمال می شود ، مربوط به خود شخص است.

ویژگی های پردیس

قصد ما ساختن پردیسی است که نشان دهد چگونه یک مداخله معماری به وسیله ای برای بازسازی جامعه و حوزه آبخیز آن تبدیل می شود.

ما یک پردیس عمیقاً زیباشناختی را متناسب با هدف، مکان و عملکرد آن تصور می کنیم. رشد یک جنگل انبوه خوراکی تشویق خواهد شد که در آن فضاهای کار و یادگیری خواهیم یافت. این امکانات از نظر کیفیت بصری، صوتی، اقلیمی و بافتی پوششی محافظ برای ساکنان آن خواهد بود به طوری که آنها را به تفکر، گفتگو و یادگیری دعوت می کند.

ترکیب جالبی از فناوری‌های مناسب، چه پیشرفته و چه سنتی، برای مدیریت آب، انرژی، غذا، زباله و سایر جریان‌ها وجود خواهد داشت. این سایت باید حضور و همزیستی عناصری فراتر از انسان مانند خورشید، آب، زمین، باد و تنوع زیستی را ارج بگذارد و تشویق کند. پردیس UMA مکانی الهام بخش خواهد بود که به ما امکان می دهد آینده ای احیا کننده و متنوع را تصور کنیم.

  بورسیه و بودجه

  در UMA ما دو نوع بورسیه ارائه می دهیم:

  ما به دنبال حمایت از افرادی هستیم که پتانسیل بالایی برای تغییر دارند و علاقه مند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند، اما در شرایط اقتصادی هستند که امکان پرداخت شهریه کامل را به آنها نمی دهد. ما تعداد محدودی بورسیه داریم و این بورسیه ها برای کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند توزیع می شود و بهترین شرایط را دارند که در زیر مشخص شده است.

  در درخواست پذیرش ما، بخشی را پیدا خواهید کرد که می توانید برای بورسیه مورد نیاز خود درخواست دهید (به برگه فرآیند پذیرش مراجعه کنید)، باید نوع و درصد بورس تحصیلی مورد نظر خود را مشخص کنید. اگر علاقه مند به بورسیه تحصیلی هستید، در نظر داشته باشید که در صورت ارائه درخواست خود در دور اول ثبت نام، می توانید درصد بالاتری دریافت کنید.

  الف) بورسیه های جزئی: بورسیه های تحصیلی بین 10 تا 20 درصد هزینه های مقطع کارشناسی ارشد بدون احتساب هزینه های تحصیلی.

  ب) بورسیه مبادله ای: بورسیه از 25% تا 40% هزینه مقطع کارشناسی ارشد بدون احتساب هزینه مدرک. این بورسیه ها در ازای زمان برای حمایت از فعالیت های هماهنگی کارشناسی ارشد یا جامعه UMA داده می شود. می‌توانید بین فعالیت‌های پشتیبانی مختلف یکی را انتخاب کنید، و می‌توان آن‌ها را از هر کجا و در ساعات کاری انعطاف‌پذیر انجام داد.

  تخفیف برای پرداخت کامل استاد: 15%.

  در صورتی اعمال می شود که کل دوره کارشناسی ارشد را از قبل پرداخت کنید.

  تخفیف پیش پرداخت یک ساله: 10 درصد.

  در صورت پرداخت یک سال کامل از قبل اعمال می شود.

  تخفیف برای پرداخت زودهنگام یک ترم: 5٪.

  اگر برای یک ترم کامل از قبل پرداخت کنید اعمال می شود.

  اگر بورسیه دریافت می کنید، هر یک از این تخفیف ها پس از در نظر گرفتن درصد بورسیه اعطا شده، به مبلغ قابل پرداخت اعمال می شود.

  پذیرش ها

  فرآیند پذیرش شامل مراحل زیر است:

  • روی دکمه "شروع برنامه خود" در این صفحه کلیک کنید و دستورالعمل ها را برای تکمیل درخواست آنلاین خود دنبال کنید. در همان جا می توانید در صورت نیاز درصد بورس تحصیلی را درخواست کنید.
  • پس از اتمام درخواست آنلاین خود، مدیر مدرک با شما تماس خواهد گرفت تا یک مصاحبه مجازی داشته باشید.
  • در پایان مصاحبه یک آزمون تشخیصی تعیین می کنیم که با آن سطح علمی و نحوه یادگیری شما را ارزیابی می کنیم. این تست هزینه ای معادل 500 پزو دارد که باید قبل از انجام آن پرداخت شود.
  • پس از مصاحبه، پاسخ درخواست خود را دریافت خواهید کرد. نامه پذیرش شامل کلیه اطلاعات جهت پرداخت هزینه ثبت نام از طریق انتقال الکترونیکی و ارسال رسید مربوطه می باشد. در صورت امکان، شامل این است که آیا درصدی از بورس تحصیلی به شما تعلق می گیرد یا خیر.
  • پس از تکمیل ثبت نام، برای درخواست مدارک باقی مانده و تکمیل ثبت نام در وزارت آموزش و پرورش با شما تماس خواهیم گرفت.
  • مدرک لیسانس دارای هزینه ماهانه 15000 دلار است که با 48 پرداخت ماهانه پرداخت می شود. هزینه ثبت نام 12000 دلار است که فقط یک بار پرداخت می شود.
  • UMA می تواند درصدی از بورس تحصیلی را به دانشجویانی که به آن نیاز دارند، اعطا کند، بسته به مطالعه اجتماعی و اقتصادی در حال انجام. درخواست خود را در اسرع وقت برای دسترسی به صندوق بورس تحصیلی ارسال کنید.

  رتبه بندی

  UMA یکی از موارد نوآوری آموزشی در مکزیک را در نظر گرفت

  • Universidad del Medio Ambiente و دبیرستان UMA توسط آشوکا به عنوان یکی از سازمان هایی که روح نوآوری را در بخش آموزشی تجسم می بخشد، شناخته شدند.

  برنده جایزه برنده شوید

  • بهترین مورد برای مسئولیت اجتماعی دانشگاه

  جایزه قدردانی Holcim

  • تیم پردیس 2014

  جایزه حد نصاب

  • 2013 ویکتوریا هارو و فدریکو لاماس

  موسسه کیفیت آمریکای لاتین

  • سیاما 2013

  جایزه Quo & Discovery Minds

  • 2011 ویکتوریا هارو

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Valle de Bravo

   Camino al Castellano #4 San Mateo Acatitlán, Valle de Bravo, Mexico, 51200, Valle de Bravo

  سوالات