Keystone logo
© Roger Triana
Universidad de los Andes

Universidad de los Andes

Universidad de los Andes

مقدمه

Universidad de los Andes - Uniandes، دانشگاه پیشرو در کلمبیا است که به طور مداوم در بین 10 دانشگاه برتر در لاتام، 200 دانشگاه برتر جهان و 30 دانشگاه خصوصی برتر قرار دارد. Uniandes برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را در زمینه های فناوری، مهندسی، اقتصاد، مدیریت، پزشکی، هنر و علوم طبیعی و اجتماعی ارائه می دهد.

مأموریت

دانشگاه آند یک مؤسسه مستقل، مستقل و نوآور است که پلورالیسم، مدارا و احترام به ایده‌ها را ترویج می‌کند. به دنبال تعالی آکادمیک است و به دانشجویان خود آموزش های انتقادی و اخلاقی ارائه می دهد تا آگاهی آنها را نسبت به مسئولیت های اجتماعی و مدنی خود و همچنین تعهد آنها به محیط زیست تقویت کند.

دانشجویانی دارد که در یک محیط آموزشی جامع، بین رشته ای و منعطف، عامل اصلی فرآیند آموزشی آنها هستند. این به کارکنان آموزشی بسیار آموزش دیده خود امکان می دهد تا یک پروژه زندگی آکادمیک و حرفه ای برجسته را توسعه دهند، که برای آن از فعالیت های تحقیقاتی حمایت می کند که به توسعه کشور و پیش بینی بین المللی آن کمک می کند.

تاریخ

دانشگاه آند که در 16 نوامبر 1948 توسط گروهی از جوانان به رهبری ماریو لاسرنا پینزون تأسیس شد، اولین مؤسسه آموزش عالی خصوصی در کلمبیا با ماهیت سکولار و مستقل از احزاب سیاسی است که از منافع هیچ اجتماعی دفاع نمی کند. یا گروه اقتصادی

دقیقاً، این ویژگی‌ها، لس آند را به یک پروژه آموزشی پیشرفته در برهه‌ای تاریخی در کشور تبدیل کرد که در آن دانشگاه‌های خصوصی در کلاس‌های درس خود تأثیر درگیری حزبی داشتند. در این زمینه تاریخی، تولد لس آند نه تنها به دلیل میل به جان بخشیدن به دانشگاهی دیگر یا به دلیل علاقه منحصراً آموزشی بود، بلکه به دلیل قصد ایجاد یک کشور جدید نیز بود.

دقیقاً، این ویژگی‌ها، لس آند را به یک پروژه آموزشی پیشرفته در برهه‌ای تاریخی در کشور تبدیل کرد که در آن دانشگاه‌های خصوصی در کلاس‌های درس خود تأثیر درگیری حزبی داشتند. در این زمینه تاریخی، «تولد لس آند نه تنها به دلیل میل به جان بخشیدن به دانشگاه دیگر یا یک علاقه منحصراً آموزشی، بلکه به دلیل قصد ایجاد یک کشور جدید بود.

به گفته فرانسیسکو پیزانو دی بریگارد، رئیس سابق دانشگاه، به منظور آموزش و آموزش نسل های جدید برای ساختن یک ملت جدید.

به همین دلیل، از زمان تأسیس، هدف لس آند ارائه آموزش عالی است که به کاهش شکاف دانش در کلمبیا با پیشرفت های علمی جهان کمک می کند.

با چشم انداز جدید خود - که بعداً توسط سایر دانشگاه های کلمبیا پذیرفته شد - Uniandes در سال 1949 با هفت برنامه، 79 دانشجو و 16 استاد شروع به کار کرد.

نمادهای ما

لوگوسمبل

نماد گرافیکی دانشگاه به طور خلاصه هویت آن را نشان می دهد و نماد عالی آن است. طراحی آن یک سپر است که از دو عنصر اساسی تشکیل شده است: یک درخت سیاه که در یک سپر با زمینه زرد قاب شده است.

قصد خالق آن، هنرمند سرجیو تروخیلو مگننات، خلق چیزی با سطحی از انتزاع بود که هرکس به آن نگاه کرد معنای آن را برای خود کشف کند. اکنون دانشگاه می خواست با اصلاح نماد خود، اما با حفظ جوهر طرح اصلی، پیامی از تجدید را بدهد. نسخه به روز شده به آن احساس مدرن تر، انتزاعی تر و در عین حال ارگانیک می دهد. در یک حرکت، درخت و سپر با هم ادغام می شوند.

بنابراین، این تصویر به روز شده به دنبال نشان دادن ماهیت دانشگاه است: یک موسسه آموزشی پیشرفته، که به دلیل برتری، انعطاف پذیری، تعهد و استقلال آن شناخته شده است.

سرود

ادواردو کارانزا، نویسنده، اشعار سرودی را که دانشگاه را مشخص می کند، نوشت. موسیقی توسط استاد لوئیس آنتونیو اسکوبار ساخته شده است.

در بالاترین حد
نقطه کشور،
ستاره آبی می درخشد
در دانشگاه آند،
عشق و شرف و جوانی

در ما
صدای میهن می خواند
و یک کلمه سه رنگ
کلمبیا، کلمبیا، کلمبیا
شعله های آتش در قلب ما

در بلندترین نقطه کشور،
ستاره آبی می درخشد
در دانشگاه آند،
عشق و شرف و جوانی

سنت آلبرت کبیر

علاوه بر نمادهای رسمی، دانشجویان و اساتید مجسمه سنت آلبرت کبیر را به یکی از معرف ترین عناصر گرافیکی دانشگاه تبدیل کردند.

از سال 1964، زمانی که دولت آلمان، از طریق مدیریت دانشگاه ماینز، تصویر مرد خردمند قرن سیزدهم را اهدا کرد، به عنصری تزئینی و محل ملاقات دانشجویان و معلمان تبدیل شد.

از زمان ریاست رودولف هومز (1995-1997)، یک جشنواره سالانه (به یاد مرگ کسی که دکتر یونیورسالس نام داشت) برای ادای احترام به این مجسمه که در میان جامعه Uniandino به عنوان "El Bobo" شناخته می شود، تأسیس شد.

جامعه کالج

جامعه مهم ترین پروژه ارتباط فن آوری است که ما با مدارس توسعه می دهیم. هدف اصلی این است که یک کانال ارتباطی مؤثر بین شما و دفتر تجربه متقاضی وجود داشته باشد که بتواند عملکردهای مختلفی مانند انتشار رویدادها و مهمتر از همه، خود مدیریت ثبت نام برای آنها ارائه دهد.

فرصت را از دست ندهید تا مدرسه خود را به شبکه ما متصل کنید تا فعالیت هایی را که در طول تقویم خود برنامه ریزی خواهیم کرد، بیابید، و همیشه بر حمایت از فرآیند تصمیم گیری که مخصوصاً برای دانش آموزان شما آماده می کنیم تمرکز می کنیم.

پذیرش ها

متقاضیان بین المللی

اگر متقاضی بین المللی هستید و می خواهید در Universidad de los Andes تحصیل کنید، در مورد امکاناتی که ما برای شما ارائه می دهیم آشنا شوید. در این فضا، اطلاعات مورد علاقه متقاضیان خارجی، بررسی فرآیند پذیرش، اعتبارنامه ها، پشتیبانی از دانشجویان از بخش بین المللی سازی، مسکن دانشگاه، زندگی در بوگوتا و موضوعات بیشتری را خواهید یافت که روند پذیرش شما را در دانشگاه ما تسهیل می کند.

برای چه کسانی اعمال می شود؟

این معیار پذیرش زودهنگام برای همه متقاضیان سال آخر مدرسه کلمبیایی اعمال می شود.

با تکمیل فرم

برای درخواست تحت این معیار پذیرش، باید از مدرسه خود گواهی هایی را درخواست کنید که نشان دهنده موقعیت (رتبه) ارتقای شما در دو مقطع آخر دبیرستان است که در زمان پر کردن فرم ثبت نام دانشگاه (نهم و دهم یا دهم) تکمیل شده است. 10 و 11 به تناسب مدرسه).

در صورت نداشتن رتبه می توانید با معدل تجمعی دو سال آخر دبیرستان (9 و 10 یا 10 و 11 متناسب با مدرسه) اقدام کنید. شما باید گواهی را با مقیاس ارزیابی (حداقل مقدار و حداکثر ارزش)، دسته بندی های تعیین شده و تفسیر نتایج توسط مدرسه ارسال کنید که شامل توزیع نمرات به دست آمده توسط تعداد کل دانش آموزان مدرسه است. ارتقاء یا درجه

منتظر نتایج پذیرش باشید و در صورت پذیرش، راهنمای ترم اول Uniandino را مرور کنید.

برای تکمیل فرم ثبت نام و ارسال گواهینامه مراحل زیر را انجام دهید:

اگر آخرین کلاس دبیرستان مدرسه شما یازدهم باشد

 1. در قسمت اطلاعات مدرسه فرم، در زیربخش «پذیرش زودهنگام با نتایج تحصیلی»، در سؤال «آخرین دوره تکمیل شده» آخرین درسی را که در دبیرستان گذرانده اید (دهم) انتخاب کنید.
 2. در پایین، موقعیتی را که در ارتقای مدرسه خود دارید، وارد کنید. به عنوان مثال، اگر تبلیغ شما 40 نفر است و شما در رتبه 5 هستید، عدد 5 را بنویسید.
 3. در پایین، اندازه کلاس مدرسه خود را وارد کنید. به عنوان مثال، اگر کلاس شما در مجموع 40 دانش آموز دارد، عدد 40 را وارد کنید.
 4. در پایین معدل این دوره دبیرستان را وارد کنید. به عنوان مثال، 4.5/5.0
 5. در سوال "پایه آخر تکمیل شده" سال ماقبل آخری را که در دبیرستان گذرانده اید (پایه نهم) انتخاب کنید. سپس همان مراحل ذکر شده در نکات 1.2.3 را دنبال کنید.
 6. در صورت نداشتن رتبه می توانید با معدل تجمعی دو سال تمام آخر دبیرستان (نهم و دهم) اقدام کنید. شما باید گواهی را با مقیاس ارزیابی (حداقل مقدار و حداکثر ارزش)، دسته بندی های تعیین شده و تفسیر نتایج توسط مدرسه ارسال کنید که شامل توزیع نمرات کسب شده توسط دانش آموزان است.
 7. قبل از تاریخ بسته شدن فرم، باید گواهی‌های صادر شده توسط مدرسه خود را که اطلاعات ثبت‌شده را تایید می‌کند، اعم از رتبه یا معدل در قالب PDF، با ورود به سیستم بارگذاری اسناد، پیوست کنید . برای ورود از نام کاربری و رمز عبوری که با آن در فرم پذیرش ثبت نام کرده اید استفاده کنید.
 8. درخواست شما برای پذیرش تنها زمانی مورد مطالعه قرار می گیرد که مدارک کاملی را که داده های وارد شده در فرم را تأیید می کند، ارسال کرده باشید. به یاد داشته باشید که ما بسته شدن افتراقی ثبت نام توسط برنامه ها را مشروط به در دسترس بودن مکان ها داریم. اگر پس از بسته شدن یک برنامه مدارک خود را ارسال کنید، درخواست شما نمی تواند در نظر گرفته شود. در صورت تمایل می توانید برای برنامه هایی که هنوز باز هستند درخواست دهید.
 9. اگر برای پزشکی یا موسیقی درخواست می دهید، فرآیندهای پذیرش خاص برای هر یک از این برنامه ها را بررسی و تکمیل کنید.
 10. در صورتی که برای پرداخت شهریه خود درخواست پشتیبانی کرده اید، می توانید از فرآیندهای اضافی مطلع شوید .

اگر آخرین کلاس دبیرستان مدرسه شما دوازدهم باشد

 1. در قسمت اطلاعات مدرسه فرم، در زیربخش "پذیرش زودهنگام با نتایج تحصیلی"، در سوال "آخرین دوره تکمیل شده" آخرین درسی را که در دبیرستان گذرانده اید (یازدهم) انتخاب کنید.
 2. در پایین، موقعیتی را که در ارتقای مدرسه خود دارید، وارد کنید. به عنوان مثال، اگر تبلیغ شما 40 نفر است و شما در رتبه 5 هستید، عدد 5 را بنویسید.
 3. در پایین، اندازه کلاس مدرسه خود را وارد کنید. به عنوان مثال، اگر کلاس شما در مجموع 40 دانش آموز دارد، عدد 40 را وارد کنید.
 4. در پایین معدل این دوره دبیرستان را وارد کنید.
 5. در سوال "نمره ماقبل آخر تکمیل شده" سال ماقبل آخری را که در دبیرستان گذرانده اید (پایه دهم) انتخاب کنید. سپس همان مراحل ذکر شده در نکات 1.2.3 را دنبال کنید.
 6. در صورت نداشتن رتبه می توانید با معدل تجمعی دو سال تمام آخر دبیرستان (دهم و یازدهم) اقدام کنید. شما باید گواهی را با مقیاس ارزیابی (حداقل مقدار و حداکثر ارزش)، دسته بندی های تعیین شده و تفسیر نتایج توسط مدرسه ارسال کنید که شامل توزیع نمرات کسب شده توسط دانش آموزان است.
 7. قبل از تاریخ بسته شدن فرم، باید گواهی‌های صادر شده توسط مدرسه خود را که اطلاعات ثبت‌شده را تایید می‌کند، اعم از رتبه یا معدل در قالب PDF، با ورود به سیستم بارگذاری اسناد، پیوست کنید . برای ورود از نام کاربری و رمز عبوری که با آن در فرم پذیرش ثبت نام کرده اید استفاده کنید.
 8. درخواست شما برای پذیرش تنها زمانی مورد مطالعه قرار می گیرد که مدارک کاملی را که داده های وارد شده در فرم را تأیید می کند، ارائه کرده باشید. به یاد داشته باشید که ما بسته شدن افتراقی ثبت نام توسط برنامه ها را مشروط به در دسترس بودن مکان ها داریم. اگر پس از بسته شدن یک برنامه مدارک خود را ارسال کنید، درخواست شما نمی تواند در نظر گرفته شود. در صورت تمایل می توانید برای برنامه هایی که هنوز باز هستند درخواست دهید.
 9. اگر برای پزشکی یا موسیقی درخواست می دهید، فرآیندهای پذیرش خاص برای هر یک از این برنامه ها را بررسی و تکمیل کنید.
 10. در صورتی که برای پرداخت شهریه خود درخواست پشتیبانی کرده اید، می توانید از فرآیندهای اضافی مطلع شوید .

رتبه بندی

دانشگاه آند تنها دانشگاه خصوصی در کشور است که اعتبارنامه آن توسط وزارت آموزش ملی طی قطعنامه 582 مورخ 9 ژانویه 2015 برای حداکثر مدت ممکن، ده سال، تمدید شده است.

لس آند همچنین اعتبارنامه های بین المللی مانند اعتبار اعطا شده توسط کمیسیون اعتباربخشی مهندسی ABET به هشت برنامه کارشناسی دانشکده مهندسی از سال 2010 دریافت کرده است.

دانشکده مدیریت، به نوبه خود، اولین مؤسسه در کلمبیا است که توسط AACSB (انجمن پیشرفت مدارس دانشگاهی کسب و کار) تأیید شده است. این اعتبار یک تمایز کیفی است که بسیار مورد توجه مدارس بازرگانی است و توسط کمتر از 5 درصد از این مدارس در جهان از جمله دانشگاه هایی مانند هاروارد، MIT و بابسون برگزار می شود.

با این اعتبار AACSB که به اعتبارنامه های EQUIS (سیستم بهبود کیفیت اروپایی) و AMBA (انجمن MBA) که قبلاً داشت، اضافه شد، دانشکده مدیریت در سال 2010 موفق به کسب تاج سه گانه شد، بالاترین جایزه ای که یک مدرسه بازرگانی می تواند دریافت کند. در چارچوب بین المللی دست یابد.

Triple Crown عبارتی است که توسط مدارس بازرگانی استفاده می شود و در سراسر جهان به عنوان مهر کیفیتی شناخته شده است که 1٪ از مدارس دارند، گروهی که شامل مدرسه تجارت لندن، IESE و مدرسه کسب و کار IE در اسپانیا، HEC است. در فرانسه و تنها شش موسسه در آمریکای لاتین.

این شناخت نشان دهنده تعهد به ارائه آموزش در سطح بین المللی برای تشکیل سرمایه انسانی است که به رقابت پذیری کشور کمک می کند.

 • 198 رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS (2024)
 • 6 رتبه بندی دانشگاه QS LatAm (2023)
 • 13 بار رتبه بندی دانشگاه های آمریکای لاتین آموزش عالی (2022)
 • 1 در کلمبیا و 12 در آمریکای لاتین بر اساس رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهانی US News & World Report (2022)

مکان ها

 • Bogotá

  No 19A-40, Bogotá, Colombia, CR 1 ESTE, Bogotá

سوالات