Keystone logo
Universidad de Leon

Universidad de Leon

Universidad de Leon

مقدمه

چرا در ULE تحصیل میکنید؟

حداقل ده دلیل برای انتخاب لئون به عنوان یک مقصد دانشگاهی وجود دارد، اگرچه ما مطمئن هستیم که تعداد بیشتری از آنها را خواهید یافت.

 1. بهترین زبان گفتاری - در منطقه لئون، اسپانیایی بسیار خالص، با لهجه کاملا خنثی صحبت می شود. در خیابان های لئون، شما می شنوید مردم اسپانیایی صحبت می کنند.
 2. بهترین هنر حفظ شده - در اینجا شما می توانید جواهرات هنری از همه زمان ها را پیدا کنید. از باقی مانده از دوره رومی، به معماری قرعه کشی قرن بیست و یکم بدون فراموشی کامینو د سانتیاگو معروف و افسانه ای است.
 3. تنوع ملیت ها - ما می خواهیم شما را در جامعه خود در حالی که از محیط بین المللی که ULE به شما پیشنهاد می دهد، ادغام کنید.
 4. برنامه پدر و مادر - اجازه دهید خود را با حامی مالی خود هدایت کنید. این بهترین مشاور شما خواهد بود.
 5. مقصد اقتصادی - زندگی در لئون ارزان است. یک اتاق در یک آپارتمان مشترک بین 150 تا 250 یورو در ماه هزینه می کند، شما می توانید راه رفتن یا دوچرخه به همه سایت ها و اوقات فراغت مقرون به صرفه است.
 6. طبیعت و ماجراجویی - لذت بردن از تمرین اسکی، پیاده روی، کوهنوردی و بسیاری از فعالیت های ماجراجویی دیگر که این استان به شما ارائه می دهد.
 7. Universidad solidaria - همکاری با سرویس همکاری توسعه ما در پروژه های همبستگی شرکت می کند
 8. متعهد به محیط زیست - دفتر سبز به حفظ پایداری و عادات سالم کمک می کند: استفاده رایگان از دوچرخه، کارگاه های آشپزی، بازیافت ...
 9. دانشگاه قابل دسترس - تمام ساختمان ها برای افراد معلول اقتباس شده اند. واحد پشتیبانی برای اطلاع دادن و تسهیل روز به روز به کسانی که این نیاز وجود دارد.
 10. اسپانیا معتبر است - در لئون، منشور magna leonesa، اولین در اروپا، تایید شد و اولین دانشگاه ایجاد شد.

چه چیزی می توانید در ULE تحصیل کنید؟

در دانشگاه ما می توانید آنچه را که می خواهید مطالعه کنید. از کاتالوگ مطالعات و موتور جستجوی افراد استفاده کنید اگر فقط بخواهید زبان اسپانیایی را به عنوان زبان خارجی مطالعه کنید، تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید می توانید در مرکز زبان پیدا کنید.

شما لیستی از هماهنگ کننده های تحصیلی با مخاطبین خود را برای راهنمایی های دانشگاهی که نیاز دارید لیست می کنید.

این امکان پذیر است که موضوعات را به طور کامل به انگلیسی برگردانید. آنها همچنین می توانند با موضوعات در اسپانیایی ترکیب شوند.

Brooke Cagle / Unsplash

وقتی شروع میکنیم؟

تمام مطالعات ما در دو ترم در هر سال تحصیلی، کمتر از مرکز زبان است که در چهارچوب آن انجام می شود.

بورسیه های TalentUnileon

بورسیه های تحصیلی عالی با هدف دانشجویان بین المللی

مکان ها

 • León

  Campus de Vegazana S/N 24071 León, , León

 • Ponferrada

  Av. de Astorga 15 24400 Ponferrada, , Ponferrada

  سوالات