Keystone logo
Universidad Católica del Norte

Universidad Católica del Norte

Universidad Católica del Norte

مقدمه

تاریخ

درباره UCN

Universidad Católica del Norte ، با 60 سال سابقه، یک موسسه دولتی است و بخشی از گروه اصلی دانشگاه ها در سیستم آموزش عالی ملی است. بالاترین اصول آن کلیسای کاتولیک است. هدایت ارزشهای انسانی مسیحیت، مأموریت آن است که از طریق تدریس، تحقیق و مشارکت در جستجوی جستجو برای حقیقت، توسعه افراد، جامعه و میراث فرهنگی جامعه کمک نماید.

این مؤسسه توسط گروهی از کشیش های متعلق به شرکت عیسی تشکیل شده است، همراه با خانم برتا گونزالس د استورگا، حامی دانشگاه، و فعالیت های خود را در 31 ماه مه 1956، به عنوان هشتمین دانشگاه در شیلی و سوم با یک مشاغل کاتولیک

تاریخ

با هدف خدمت به جامعه از طریق تدریس، تحقیق و توسعه، Universidad Católica del Norte در سال 1956 تاسیس شد، به لطف شور و شوق و ابتکار کشیش شرکت عیسی، که با خستگی ناپذیری برای رسیدن به رویای خود برای جوانان از شمال شیلی: یک دانشگاه در خدمت فرهنگ، علم و توسعه، اما با یک جهت گیری قوی مسیحی. این پروژه به لطف حمایت سخاوتمندانه خانم برتا گونزالس دی استورگا، که زمین را به جایی فرستاد که موسسه، سپس به عنوان دانشگاه نارمک شمالی (دانشگاه شمال) ساخته شد، امکان پذیر شد.

دانشگاه تنها با 100 دانشآموز و 20 استاد دانشگاه در 25 مارس 1957 درهای خود را باز کرد و تحت نظارت دانشگاه کاتولیکا والپارایسو کار می کرد. این ترتیبات تا سال 1964 ادامه یافت، زمانی که دانشگاه به طور کامل توسط وزارت آموزش و پرورش به رسمیت شناخته شد، کاملا مستقل شد و جایگاه آن را به عنوان سومین دانشگاه کاتولیک در کشور و هشتمین نهاد سنتی آموزش عالی با مشاغل عمومی گرفت.

دستاوردها

از همان آغاز، Universidad Católica del Norte پروژه های توسعه داخلی را توسعه داده و دامنه فعالیت های خود را با تمرین متخصصان و دانشمندان تخصصی گسترش داده و متنوع کرده است. این مرکز یک مرکز کلیدی برای تحقیق، یک عامل فرهنگی و یک مرکز توسعه منابع انسانی بسیار ماهر است که همیشه به خواسته های محیط اطرافش پاسخ می دهد.

در حال حاضر، UCN دارای یک دانش آموز بیش از 12 هزار است. در سال های اخیر، دانشگاه تلاش های متقابل را برای تطبیق درجه های تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و دکتری که در زمینه های مختلف ارائه می دهد، ساخته است. بیش از 70 درصد از کارکنان دانشگاهی آن دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. دانشکده دانشگاه دارای سطح قابل توجهی از بهره وری علمی، با نشریات در مجلات علمی نمایه و اختراعات و پروانه های بین المللی حاصل از کار خود است.

دانشگاه دارای جایگاه معتبر در چارچوب ملی برای آموزش عالی از نظر پروژه های اختصاص یافته توسط صندوق ملی توسعه علمی و فن آوری (Fondecyt) و صندوق توسعه علوم و فن آوری توسعه (Fondef) است. دستاوردها مانند این در UCN قرار دادن در خط مقدم آموزش عالی در سطح ملی است و آن را رهبر در زمینه های علم و فناوری در شمال شیلی است.

چالش ها

به رسمیت شناختن چالش های جهانی جهانی، UCN فعالیت های خود را به سمت توسعه و پیاده سازی یک پروژه آموزشی متمایز هدایت می کند که به دانش آموزان آن امکان می دهد مهارت ها، مهارت ها و توانایی ها را با حمایت از سیستم های تکنولوژیکی که ادغام آنها در کار را تسهیل می کند، بدست آورد. بازار. از طریق این پروژه، تدریس در UCN با مشخصات خاصی همراه است، دانشگاهیان و دانشجویان قادر به تشکیل بخش های ملی و بین المللی و گروه های کاری هستند.

اهداف استراتژیک که فعالیت های Universidad Católica del Norte می کنند، در برنامه توسعه شرکت قرار می گیرند و با دیدگاه نهادی که به عنوان یک دانشگاه پیشرو کاتولیک شناخته می شود و با هدف اجتماعی تطبیق می شود، حمایت می شود.

ماموریت و چشم انداز

مأموریت

ماموریت Universidad Católica del Norte از چشم انداز و اصول انسانی انسانی مسیحی به توسعه افراد، جامعه و میراث فرهنگی در شمال شیلی کمک می کند و دانش را از طریق تدریس، تحقیق و ترویج جامعه گسترش می دهد.

چشم انداز

چشم انداز Universidad Católica del Norte به عنوان پیشرو در منطقه دانشگاهی و عامل تغییر در سطح ملی و بین المللی در زمینه های اولویت برای توسعه منطقه شمال بیشتر شیلی، بر اساس اصول انسانی انسانی مسیحی است.

ارزش UCN

آزادی

آزادی یکی از هدایای متمایزی که انسانیت دارد و ابزاری است که به آن امکان می دهد به سمت سرنوشت خود کار کند. همراه با آزادی، فرد مسئول زندگی و جامعه خود است. این هدیه، احترام به تنوع اندیشه، عقاید، بیان و وجدان را مورد توجه قرار می دهد.

حقیقت

حقیقت هسته فعالیت های دانشگاه است و هدف نهایی تولید، انتقال و انتشار دانش با شفافیت و صداقت است. در زمینه فرهنگی کنونی، جستجو برای حقیقت را درک می کنیم که تلاش می کند تا با رهنمودهای اخلاقی قوی در میان رشته ها، به منظور کشف یا اعمال حقیقت علمی و تکنولوژیکی بدون قرار دادن مردم یا عزت خود در معرض خطر قرار گیرد.

عدالت

عدالت فضیلت دادن به هر شخص را به عهده می گیرد، حصول اطمینان از این که همه می توانند با توجه به فرد و همچنین روابط آنها با دیگران، گروه ها، موسسات و جامعه به طور کلی، آنچه را که می خواهند، دریافت و دریافت کنند.

مکان ها

  • Antofagasta Region

    Avenida Angamos, 0610, , Antofagasta Region

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات