Keystone logo
Universidad Autonoma de Madrid

Universidad Autonoma de Madrid

Universidad Autonoma de Madrid

مقدمه

کارشناسی ارشد مدیریت و حقوق بشر دانشگاه خودمختار مادرید (UAM) و بنیاد Santillana آموزش نظری و عملی بالاترین سخت افزار دانشگاهی در زمینه حقوق بشر و مؤسسات تضمین و اجرای ملی و بین المللی را ارائه می دهند.

استاد در هر دو سطح تدریس و تحقیق ، چشم اندازهای حقوقی ، سیاسی و اجتماعی را با هم تلفیق می کند و زمینه ای برای تأمل و بحث در مورد چالش های فعلی حاکمیت دموکراتیک و اصلاحات نهادی لازم برای دفاع از حقوق اساسی در این زمینه فراهم می کند. جوامع جهانی

کارشناسی ارشد مدیریت و حقوق بشر به دانشجویان خود آموزش های لازم را برای انجام حرفه ای موفق حرفه ای چه در زمینه نهادهای عمومی و چه در سازمان های خصوصی که به سمت اجرای قانون ، سیاست های عمومی و همکاری های بین المللی متمرکز هستند ارائه می دهد.

کارشناسی ارشد مدیریت و حقوق بشر مدرک دانشگاه خودمختار مادرید (UAM) است.

چرا در UAM تحصیل کنیم؟

این یک دانشگاه مدرن است ، علاقه مند به آموزش جامع دانشجویان خود و در سطح بین المللی شناخته شده ، در گروه 200 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

او نگران محیط زیست است و از کار خود برای دستیابی به یک دانشگاه با دوام محیط زیست افتخار می کند.

این دانشگاه مرجع اسپانیا از نظر تحقیقاتی است و موسسات تحقیقاتی دانشگاه خود را در دانشگاه و دانشگاه های دیگر خود با همکاری شورای عالی تحقیقات علمی دارد. پیشگام در کار همبستگی و همکاری ، کار با NGO ها و غیره فارغ التحصیلان UAM سطح بالایی از وارد کردن نیروی کار را دارند ، 90٪ از کسانی که به دنبال کار بوده اند آن را پیدا کرده اند و در مدت زمان متوسط 4 ماه و نیم. این یک مجمع اشتغال دارد و در این زمان با حضور شرکت ها و م withسسات بیشتر به مجمع اشتغال دانشگاه تبدیل شده است.

این دانشگاه از بسیاری جهات یک دانشگاه کارآفرین است و یکی از مهمترین آنها ایجاد کسب و کار است. این دانشگاه پیشگام اسپانیا در این زمینه است و دارای مرکز ابتکارات کارآفرینی CIADE-UAM برای کمک به ایجاد شرکت ها است و از زمان تاسیس تاکنون در ایجاد بیش از 170 شرکت مشارکت داشته است.

این کشور با بهترین دانشگاههای جهان روابط مبادله بین المللی دارد ، به عنوان مثال در برنامه تبادل ERASMUS با دانشگاههای اروپا ، بیش از 1000 دانشجو از منطقه خودمختار از اقامت تحصیلی برخوردار می شوند. همچنین روابط ممتازی با دانشگاه های مختلف آمریکای لاتین وجود دارد.

این جامعه که نگران جامعه ای است که به آن تعلق دارد ، روابط محکم و مشترکی را با شهرداری ها ، م institutionsسسات و شرکت ها برقرار می کند ، که برای آنها توافق نامه ها و توافق نامه های همکاری چارچوب زیادی امضا کرده است. این فعالیت های فرهنگی بی شماری از جمله دوره های تابستانی و علوم انسانی معاصر را دارد. این کنسرت قدیمی ترین و معتبرترین کنسرت هایی است که توسط دانشگاه ها برگزار می شود و هر ساله در سالن موسیقی ملی برگزار می شود.

امکانات ورزشی متعددی از جمله استخرهای سرپوشیده و روباز دارد. سازمان خودمختار مسابقات مختلف بین دانشگاهی را برگزار می کند و دانشجویان این دانشگاه قهرمانان دانشگاه در رشته های مختلف هستند. UAM بخشی از برنامه ورزشکاران سطح بالا است که توسط شورای عالی ورزش تأمین می شود.

Universidad Autonoma de Madrid","author_url":"","source":""}" />

138631_rsz_1138558_portadamanosconlogoshd.png

مکان ها

  • Madrid

    Facultad de Derecho de la UAM, Ciudad Universitaría de Cantoblanco C/ Kelsen, 1. Madrid, 28049, , Madrid

سوالات