Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

مقدمه

Universidad Ana G. Méndez-Recinto de Cupey یک موسسه آموزش عالی است که سابقه طولانی در ارائه برنامه هایی دارد که بالاترین استانداردهای تعالی دانشگاهی را برآورده می کند. با آگاهی از پیشنهادات گسترده و به روز دانشگاهی ، می دانیم که برنامه و روش یادگیری متناسب با اهداف حرفه ای و سبک زندگی خود را پیدا خواهید کرد.

پردیس کوپی دانشگاه آنا جی. مِنتز در تلاش است علاوه بر این ، دارای یک کادر آموزشی تخصصی و مجرب در متدولوژی های نوآورانه که باعث ارتقاء یادگیری می شوند ، برای ارائه منوی گسترده و متنوع از خدمات به دانشجو ، برای ارائه امکانات بدنی مدرن و به روزترین منابع فن آوری برای ارتقاء طیف گسترده ای از گزینه های دسترسی و تکمیل.

ما از شما دعوت می کنیم تا در صفحه ما کاوش کنید تا درباره تاریخ ما ، دستاوردهای ما و بسیاری از کمک هایی که هر روز به جامعه پورتوریکو و جامعه جهانی می کنیم اطلاعات بیشتری کسب کنید. پردیس UAGM-Cupey دارای سه (3) مرکز دانشگاه در پورتوریکو است که از لحاظ استراتژیکی در اطراف جزیره واقع شده اند تا بدون توجه به موقعیت جغرافیایی آنها به همه بخش ها خدمات دهند. UAGM همچنین دارای مراکز دانشگاهی در قاره آمریکا در ایالت های فلوریدا ، دالاس و مریلند است.

ماموریت

دانشگاه آنا جی. مندز ، پردیس کوپی یک مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی است که تعهد واقعی به توسعه اقتصادی و اجتماعی پورتوریکو داده است. مأموریت آن فراهم آوردن فرصت های لازم برای دستیابی به مهارت های شخصی و حرفه ای از طریق آموزش ، تحقیق و خدمات اجتماعی به یک جمعیت متنوع دانشجویی است تا آنها تبدیل به عوامل تغییر ، فراگیران مادام العمر و همکاران مسئول باشند. با جهانی سازی و پایداری جهانی.

نظر

دانشگاه آنا جی. مونتز ، پردیس کوپی به عنوان یک موسسه آموزش عالی پیشرو در سراسر جهان شناخته می شود: گشودن به ورود به مطالعه. کیفیت پیشنهادات و نوآوری های آن در ایجاد برنامه ها؛ تعالی و نوآوری در فرایندهای آموزش و یادگیری؛ ابتکارات آموزش و پرورش که امکان تحرک اجتماعی و اقتصادی دانش آموزان را فراهم می کند. تحقیق برجسته ای که باعث توسعه اقتصادی و اجتماعی می شود و نیاز جامعه جهانی را برآورده می کند. استفاده از فن آوری های پیشرفته برای غنی سازی فرایندهای یادگیری ، اداری و خدمات دانشجویی. و همچنین ارتباط از راه دور و ارتباط از راه دور؛ و تعهد به جامعه به منظور ایجاد یک اقتصاد پایدار و رقابتی که موجب تحول در تحولات اجتماعی تحول آمیز می شود.

رئیس ما

دکتر آنگل A. تولدو لوپز دکترای خود را در رشته علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا با تمرکز در سیاست های آمریکا ، روش تحقیق و سیاست مقایسه ای به پایان رساند. وی در انستیتوی تحقیقات پیمایش دانشگاه میشیگان ، آن آربور شرکت کرد و محقق اصلی موج دوم مطالعه ارزشهای جهانی بود که از این دانشگاه انجام شد. در سال 2006 ، پس از اتمام دکترا ، دکتر تولدو دکتر جوریس دانشکده حقوق دانشگاه پورتوریکو را به پایان رساند. وی به عنوان یک دانشکده تمام وقت در دانشگاه Universidad del Este در کارولینای و یک وکیل دادگستری مشغول به کار شد تا اینکه به ایالت مریلند در ایالات متحده نقل مکان کرد. وی مدیر دانشگاه پردیس ناحیه پایتخت از سیستم دانشگاه آنا جی. مندز بود که در آن از استراتژی های نوآوری تدریس برای پیاده سازی الگوی غوطه وری زبان دوگانه مبتنی بر انضباط در سطح دانشگاه استفاده می شود. وی ضمن خدمت به عنوان تمام وقت دانشگاهی و مدیر دانشکده علوم اجتماعی ، موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در برنامه درسی و تدریس با تخصص در آموزش دو زبانه و یک مدرک تحصیلات تکمیلی در تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم شد.

در ژانویه سال 2017 ، وی دوباره به جزیره بومی پورتوریکو بازگشت و در آنجا به عنوان معاون صدراعظم در امور دانشگاهی در دانشگاه آنا جی. مندز ، دانشگاه کارولینای آمریکا ، که قبلاً با عنوان Universidad del Este شناخته می شد ، منصوب شد. پس از آن ، رئیس جمهور خوزه اف. مِنتز مِنتز وی را به عنوان معاون دانشگاه دانشگاه آنا جی. مِنتز ، پردیس کوپی منصوب کرد و در شانزدهم ژانویه سال 2020 ، وی را به عنوان رئیس این پردیس منصوب کرد. تجربه تحصیلی وی بر آموزش علوم اجتماعی ، آمار و عدالت کیفری و آموزش اساتید در مباحث مربوط به فرآیندهای تدریس و فنون آموزش عالی متمرکز شده است. جدیدترین نشریات و علایق پژوهشی وی شامل موضوعات گسترده ای از جمله روانشناسی سیاسی ، درک و رفتار بازیگران در سیستم قضایی ، روش تحقیق و کسب مهارت های زبانی در بزرگسالان است.

اعتبار نامه ها

135406_image4.png

دانشگاه آنا G. مِنتز ، پردیس کوپی و مکانهای آن (که قبلاً دانشگاه متروپولیتن بود) دارای مجوز تمدید از شورای آموزش پورتوریکو (هم اکنون هیئت موسسات ثانویه) ، صدور گواهینامه # 2018-385 ، از تاریخ 30 نوامبر 2018 تا 29 نوامبر 2023.

135407_image5.png آنا G. دانشگاه مندز، پردیس (که قبلا دانشگاه متروپولیتن) Cupey و localidadaes توسط کمیسیون ایالات میانه در آموزش عالی (MSCHE) از سال 1980. به رسمیت شناخته شدند از آن زمان، مجوز رسمی آن بدون وقفه تا عصر حاضر مجددا بر شده است توسط همین سازمان MSCHE یک آژانس اعتباربخشی نهادی است که توسط وزیر آموزش و پرورش ایالات متحده آمریکا و شورای تأیید اعتبار آموزش عالی (CHEA) شناخته شده است.

اعتبارنامه تخصصی

135408_image6.png ACEN (کمیسیون اعتباربخشی برای آموزش در پرستاری) / است که نهاد است که مسئول مجوز رسمی تخصصی برنامه آموزش پرستاری، هر دو آموزش عالی و در سطح بالاتر، ارائه گواهی، دیپلم و یا مدرک حرفه ای به رسمیت شناخته شده (دکترا گواهینامه بالینی ، کارشناسی ارشد / فوق لیسانس ، لیسانس ، کاردانی ، دیپلم و عملی).
135409_image7.jpeg شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) / شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری اصلی ترین نهاد بین المللی است که به اعتبار کیفیت آموزش حرفه ای در زمینه های مرتبط با مدیریت و مدیریت مشاغل اختصاص می یابد. دانشکده تجارت از نوامبر 2013 این اعتبارنامه معتبر را داشته است.
135410_image8.jpeg شورای اعتبار سنجی آمادگی آموزش ، CAEP / این آژانس اعتبار برنامه آمادگی معلم (PPM) دانشکده آموزش دانشگاه Universidad آنا G. مندز ، پردیس کوپی را برای حداکثر مدت هفت سال اعطا کرده است. سالها ، از 24 اکتبر 2016 تا 31 دسامبر 2023. این اعتبارنامه از برتری و کیفیت برنامه آمادگی معلمان ، PPM ، تعهد دانشکده و همکاران و همچنین کیفیت فارغ التحصیلان برخوردار است.
135411_image9.jpeg انجمن بین المللی آموزش مداوم و آموزش مداوم (IACET) / انجمن بین المللی آموزش مداوم و آموزش یک انجمن غیر مادی است که به اعتبار اعتبار برنامه های آموزش مداوم و آموزشی ادامه می دهد. UAGM توسط این آژانس به عنوان ارائه دهنده خدمات آموزشی که مطابق با استانداردهای کیفیت این آژانس شناخته شده جهانی است ، تأیید شده است.
135412_image10.png کمیسیون اعتباربخشی شورای آموزش کار اجتماعی (CSWE) توسط شورای عالی آموزش عالی (CHEA) به عنوان یک آژانس معتبر برای برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در آموزش کار اجتماعی در ایالات متحده و قلمروهای آن شناخته می شود. در حال حاضر ، دانشگاه آنا G. مندز ، دانشگاه Cupey کاندیدای مراحل اعتبار سنجی است.

مکان ها

  • San Juan

    1399 Ave. Ana G Méndez, , San Juan

سوالات