Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

مقدمه

دانشگاه آنا جی. منتز یک موسسه آموزش عالی است که دارای سابقه گسترده ای از ارائه برنامه هایی است که بالاترین استانداردهای تعالی دانشگاهی را برآورده می کند. با دانستن پیشنهاد گسترده و به روز دانشگاهی ، می دانیم که برنامه و روش یادگیری متناسب با سبک زندگی خود را پیدا خواهید کرد.

دانشگاه آنا جی. مندز همچنین در تلاش است تا یک کادر آموزشی تخصصی و با تجربه در روشهای تبلیغی یادگیری ، ارائه خدمات متنوع به دانشجو و ارائه امکانات بدنی مدرن و به روزترین منابع فن آوری داشته باشد. .

ما از شما دعوت می کنیم تا صفحه خود را گشت و گذار کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد تاریخ ما ، دستاوردهای ما و کمک های چندگانه ای که هر روز به جامعه و جامعه پورتوریکو ارائه می دهیم ، داشته باشید. پردیس های UAGM در بخش های مختلف پورتوریکو و در ایالات متحده در فلوریدا ، دالاس و مریلند واقع شده اند. برنامه ها و خدمات ما در سطح بین المللی احساس می شود.

نظر

به عنوان یکی از دانشگاههای برتر دانشگاهی در پورتوریکو و جهان شناخته شود.

ماموریت

پردیس دانشگاه کارولینای آنا ج. مندز (که قبلاً Universidad del Este بود) یک مؤسسه آموزش عالی معتبر ، خصوصی ، غیرمذهبی و غیرانتفاعی است که بخشی از دانشگاه آنا G. مندز است. او کار علمی و خدماتی خود را وقف یادگیری سازنده ، احترام به تنوع و عدالت اجتماعی می کند. مأموریت آن ارتقاء توسعه یکپارچه مردم برای تشکیل شهروندان مسئول و پشتیبان ، قادر به کمک به توسعه پایدار محیط خود ، از طریق آموزش تعالی اجتماعی و انسانی است. ارزشگذاری به تحقیق ، بین المللی ، کارآفرینی ، فناوری ، فرهنگ و تعهد جامعه. تمام منابع آن از پیشنهاد علمی گواهینامه ها ، مدارک دانشگاهی ، کارشناسی ارشد ، تحصیلات تکمیلی و ادامه تحصیل پشتیبانی می کند.

اصول

اصولی که مؤسسه را راهنمایی می کند تعالی ، نوآوری ، عدالت ، احترام ، آزادی اندیشه و عمل ، همبستگی ، برابری ، صداقت و مسئولیت اجتماعی است.

داده های مهم

نوع موسسه

خصوصی ، سکولار و معتبر ، غیرانتفاعی.

بنیاد

1949

شعار

ما برای فرهنگ خود بسیار عالی هستیم.

فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان ما به اهداف بالاتری رسیده اند.

بانک اطلاعاتی که به 22.267 فارغ التحصیل می رسد به ما این امکان را می دهد که موقعیت آنها را در حرفه های پزشکی تشخیص دهیم. حق؛ آموزش؛ پرستاری؛ اداره آموزش عالی؛ کارآفرینی؛ تجارت؛ سیاست عمومی؛ مدیریت؛ بازاریابی؛ میهمان نوازی و گردشگری؛ هنرهای آشپزی؛ بانکی صنایع بهداشتی؛ ارتباطات؛ سرگرمی؛ حمل و نقل هوایی و مهندسی ، که کشور با آن سرمایه انسانی خود را تقویت و تقویت می کند.

علاوه بر دولت پورتوریکو ، شرکت هایی مانند Telemundo ، GFR Media ، Pfizer ، Walgreens ، CVS ، اقامتگاه تفریحی ساحلی St. Regis Bay ، Plaza Provision ، هتل مرکز همایش Sheraton

مراکز مطالعاتی

 • پورتوریکو: کارولینای (پردیس اصلی) ، Arecibo ، بارسلونا ، Cabo Rojo ، سانتا ایزابل ، یاوکو.
 • ایالات متحده (برنامه های دو زبانه): مریلند ، اورلاندو ، تمپا ، فلوریدا جنوبی و دالاس (تگزاس).

پیشنهادات علمی

بیش از 70 برنامه در زمینه های کارآفرینی ، تجارت ، علوم بهداشتی ، میهمان نوازی و هنرهای آشپزی ، علوم اجتماعی و انسانی ، علوم و فناوری ، آموزش و مطالعات فنی حرفه ای انجام می شود.

هزاره ساله Buro / Pexels

128479_pexels-photo-1438072.jpeg

اعتبار نامه ها

اعتبار بخشی از یک موسسه آموزش عالی فرایندی است که یک سازمان خارجی کیفیت برنامه های آموزشی ارائه شده در این موسسه را بررسی می کند.

به منظور ارائه بهترین آموزش به دانشجویان ، موسسه ما از طرف سازمانهای زیر معتبر است:

 • کمیسیون آموزش عالی کشورهای میانه (MSCHE)
 • هیئت آموزش و پرورش پورتوریکو
 • کمیسیون اعتباربخشی برنامه ها در مدیریت مهمان نوازی (ACPHA)
 • کمیسیون اعتبار بخشی از بنیاد آموزش فدراسیون آشپزی آمریکا (ACFEF)
 • شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP)
 • انجمن بین المللی آموزش مداوم و آموزش (IACET)
 • شورای اعتبار سنجی آموزش معلمان (TEAC)
 • شورای آموزش کار اجتماعی (CSWE)
 • کمیسیون اعتباربخشی آموزش پرستاری (ACEN)

تاریخشناسی دانشگاه

1949 - کالج پورتوریکو Junior (PRJC) تأسیس شد.

1959 - PRJC اولین کالج دانشگاهی 2 ساله خصوصی در پورتوریکو شد که توسط انجمن کشورهای میانه (MSA) مورد تأیید قرار گرفت.

1990 - PRJC پردیس جدید خود را در شهرداری کارولینا افتتاح کرد. آنها خدمات را در خارج از دیوارها در 5 شهرداری متمرکز می كنند: یاوكو ، كومو ، كابو روژو ، یوتوادو و موكا.

1992 - این کالج دانشگاه شرقی (CUE) شد و با ارائه مدارک لیسانس ، پیشنهاد دانشگاهی خود را گسترش داد.

1996 - انتقال دانش آموزان هتل دانشکده هتل گردشگری به دانشکده بین المللی مدیریت گردشگری و مهمان نوازی (ISTHM) انجام شد.

1997 - دانشکده مطالعات حرفه ای تأسیس شد و برنامه AHORA آغاز شد ، یک گزینه جایگزین مطالعات شتاب با هدف بزرگسالان حرفه ای.

2001 - این موسسه پیشنهادهای دانشگاهی خود را گسترش داد تا کارشناسی ارشد را شامل شود ، ماموریت خود را به روز کند و به Universidad del Este (UNE) تبدیل شود.

2003 - ساختمان جدیدی برای دانشکده بین المللی گردشگری و هتلداری در پردیس کارولینای افتتاح می شود.

2004 - مدرسه بین المللی جهانگردی و هتلداری با جوایز بین المللی ستاره کیفیت که از طرف سازمانهای تجاری ابتکار عمل ، مستقر در اسپانیا اعطا می شود ، شناخته می شود.

2005 - مرکز اشتغال در پردیس کارولینا افتتاح می شود و مرکز آموزشی پیش دبستانی شروع به کار می کند. دانشکده بین المللی گردشگری و مدیریت هتل ، برای دومین بار توسط مسیرهای ابتکار عمل با جایزه بین المللی تاج کیفیت در رده الماس شناخته می شود.

2006 - کمیسیون آموزش عالی ایالتی میانه اعتبار اعتبار مجدد را به این موسسه تا سال 2015 مجاز ساخت. طرح فناوری شمال شرقی (INTENE) ایجاد شد. برای سومین بار ، مدرسه بین المللی گردشگری با اعطای جوایز تعهد کیفیت جهانی در رده بین المللی ستاره ، تمایز مسیرهای ابتکار عمل را دریافت کرد.

2007 - ساختمان مدرسه افتتاح شده است: مدیریت بازرگانی ، علوم بهداشتی و آموزش.

2010 - Universidad del Este اعتبار انجمن های دانشکده ها و برنامه های کسب و کار دانشگاهی (ACBSP) ، کمیته نقد و بررسی مشترک آموزش در فناوری رادیولوژی (JRCERT) و فدراسیون آشپزی آمریکا (ACF) را دریافت می کند.

2013 - Universidad del Este یک دفتر تبلیغاتی در مایاگوئز و Arecibo و اولین تاسیسات صلح UNE را افتتاح می کند.

2014 - ساخت بنای باشکوه کتابخانه Jesús T. Piñero آغاز می شود. برنامه هنرهای آشپزی در واشنگتن دی سی افتتاح می شود

2019 - Universidad del Este نام خود را به پردیس دانشگاهی کارولیداد آنا G. G. مندز تغییر می دهد.

مکان ها

 • Carolina

  Carretera 190 Km 1.8 Barrio Sabana Abajo, , Carolina

سوالات