Keystone logo
University of Vaasa

University of Vaasa

University of Vaasa

مقدمه

University of Vaasa

University of Vaasa یک دانشگاه چند رشته ای است که تقریباً 5000 دانشجو دارد و مدارک تحصیلی را در تمام سطوح علمی از لیسانس گرفته تا کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. دانشجویان، معلمان و کارکنان بین المللی ما از سرتاسر جهان آمده اند. فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه بر مطالعات تجاری، علوم اداری، فناوری و مطالعات ارتباطات متمرکز است.

مطالعات

این دانشگاه در رتبه بندی Times Higher Education (THE) در بین 400 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی ما دارای اعتبار بین المللی هستند: برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی، برنامه کارشناسی ارشد در توسعه تجارت استراتژیک و برنامه کارشناسی ارشد در تجارت بین المللی دارای اعتبار EFMD هستند. اعتبار EFMD یک برچسب کیفیت جهانی برای برنامه های مدرک در زمینه مطالعات تجاری است. در فرآیند اعتباربخشی EFMD بر سختگیری آکادمیک، ارتباط عملی، بین المللی شدن، اخلاق و پایداری تاکید شده است.

برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت صنعتی و تجزیه و تحلیل سیستم های صنعتی دارای اعتبار ASIIN هستند. مهر و موم کیفیت ASIIN تضمین می کند که استانداردهای کیفیت موضوعی خاص رشته دانشگاهی و حرفه ای که آن برنامه برای آن آماده می شود در سطح بالایی رعایت می شود.

تمام مدارک دانشگاه شامل مهارت های عملیات تجاری و فضای بین المللی پردیس به همراه فرصت هایی برای تبادل دانشجو به دانشجویان در هنگام ورود به زندگی کاری توانایی های قوی می دهد. زبان آموزشی در تمامی دوره های ارائه شده برای دانشجویان بین المللی انگلیسی است.

یک دانشگاه بین المللی

University of Vaasa یک فضای بین المللی را در یک محیط زیبای پردیس دریایی فراهم می کند. دوره های موجود در برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی برای دانشجویان بین المللی و فنلاندی ارائه می شود که فرصتی عالی برای آشنایی با دانشجویان محلی فراهم می کند. گروه‌های مطالعاتی مختلط بین‌المللی، از جمله معلمان بین‌المللی، فرصتی عالی برای یادگیری از سایر دانش‌آموزان و تجربیات آنها ارائه می‌دهند. این دانشگاه همچنین دارای دانشگاه های همکار برای تبادل دانشجو و کارمند در سراسر جهان است. هر سال بیش از 200 دانشجو برای تبادل به خارج از کشور می روند. به طور مشابه، حدود 200 دانشجوی بین المللی هر ساله برای تکمیل دوره تبادل خود در University of Vaasa وارد می شوند.

سرمایه گذاری در آینده شما!

یک جامعه مطالعاتی به هم پیوسته، آموزش برنامه ریزی شده خوب و خدمات کارآمد دانشجویی باعث پیشرفت تحصیلی و تکمیل مدارک می شود. University of Vaasa متخصصان شایسته ای را برای نیازهای زندگی کاری مدرن تربیت می کند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به وب سایت University of Vaasa مراجعه کنید.

خوش آمدید!

ویژگی های پردیس

University of Vaasa در جدیدترین محوطه دانشگاه فنلاند، نزدیک به دریا واقع شده است که اغلب به عنوان زیباترین پردیس فنلاند از آن یاد می شود. پردیس تلفیقی جالب از قدیمی و جدید است، ترکیبی از معماری های قاره ای و آنگلوساکسون. این شهر در Vaasa، آفتابی ترین شهر فنلاند است. Vaasa با 12000 دانش آموز خود یک شهر دانشجویی پر جنب و جوش است. علاوه بر این، مجمع الجزایر زیبای کوارکن که شهر را احاطه کرده است، از سال 2006 بخشی از سایت های میراث طبیعی جهانی یونسکو بوده است.

جامعه بین المللی فشرده با بیش از 5000 دانشجو یکی از نقاط قوت اصلی دانشگاه است. 9٪ از دانشجویان و 30٪ از کارکنان دانشگاهی بین المللی هستند، و از یک پردیس پر جنب و جوش و فعال اطمینان می دهند.

  پذیرش ها

  الزامات ویزا

  اجازه اقامت

  هر فرد خارجی که بیش از سه ماه در فنلاند اقامت داشته باشد باید یا اجازه اقامت داشته باشد یا اقامت خود را در اداره مهاجرت فنلاند ثبت کند. لطفاً توجه داشته باشید که بدون داشتن مجوز ثبت نام/مجوز اقامت معتبر، اگر فرد کشور را ترک کرده باشد، اجازه ورود مجدد به فنلاند را نخواهد داشت و ممکن است با مقامات فنلاند نیز مشکل داشته باشد. برای اطلاعات به روز در مورد مجوزهای اقامت، لطفاً به وب سایت خدمات مهاجرت فنلاند مراجعه کنید.

  شهروندان کشورهای شمال اروپا

  فقط باید اقامت خود را در فنلاند در آژانس خدمات دیجیتال و اطلاعات جمعیت ثبت کنند.

  شهروندان اتحادیه اروپا/منطقه اقتصادی اروپا (EEA).

  فقط در صورتی که اقامت مداوم آنها در فنلاند بیش از 90 روز باشد، باید حق اقامت خود در فنلاند را در خدمات مهاجرت فنلاند ثبت کنند.

  شهروندان همه کشورهای دیگر

  قبل از ورود به فنلاند باید از سفارت یا کنسولگری فنلاند در کشور خود اجازه اقامت دریافت کنید. ما قویاً به شما توصیه می کنیم که پس از پذیرش در University of Vaasa ، ترجیحاً ظرف یک هفته پس از دریافت نامه پذیرش، در اسرع وقت برای مجوز اقامت اقدام کنید. ممکن است حدود 1 تا 3 ماه طول بکشد تا مجوز اقامت دریافت شود.

  از شما خواسته می شود مدارک مربوط به شهریه پرداخت شده را به درخواست اجازه اقامت خود پیوست کنید، یا اگر هنوز هزینه را پرداخت نکرده اید، باید مدرکی مبنی بر داشتن وجوه برای هزینه تحصیل خود را به حساب بانکی خود پیوست کنید. علاوه بر این، هنگام درخواست اجازه اقامت، باید بودجه ای برای پوشش هزینه های زندگی خود در حساب بانکی خود داشته باشید.

  تمدید مجوز اقامت

  اجازه اقامت برای تحصیل می تواند برای یک سال یا برای مدت تحصیل شما اعطا شود. اگر تحصیلات شما ادامه پیدا کند و اجازه اقامت شما در شرف اتمام است، باید قبل از انقضای مجوز اقامت خود برای تمدید مجوز اقامت خود اقدام کنید. برای تمدید مجوز اقامت برای تحصیل، همچنان باید در همان موسسه آموزشی ثبت نام کرده باشید و مدرکی دال بر تحصیل تمام وقت و گذراندن دوره های مورد نیاز موسسه آموزشی مربوطه ارائه دهید. تمدید اجازه اقامت توسط خدمات مهاجرت فنلاند اعطا می شود.

  ویزا

  معمولاً دانشجویانی که به University of Vaasa می آیند نیازی به ویزا ندارند.

  ویزا فقط برای یک بازدید کوتاهتر (حداکثر سه ماه) مورد نیاز است، به عنوان مثال، اگر دانش آموزی که از یک کشور غیر اتحادیه اروپا می آید باید قبل از پذیرش در موسسه آموزشی در یک آزمون ورودی فنلاند شرکت کند. University of Vaasa آزمون ورودی برای برنامه های بین المللی کارشناسی ارشد یا تحصیلات دکترا ترتیب نمی دهد، بنابراین دانشجویان نیازی به درخواست ویزا ندارند. دانشجویان مبادله ای نیز نیازی به ویزا ندارند، اما اتباع غیر اتحادیه اروپا نیاز به اجازه اقامت دارند.

  بورسیه و بودجه

  University of Vaasa یک برنامه بورس تحصیلی سخاوتمندانه برای دانشجویانی که مشمول هزینه تحصیل هستند ارائه می دهد. بورسیه ها را می توان برای زمان هدف برنامه اعطا کرد که در برنامه های کارشناسی ارشد دو سال است.

  بورسیه های سال اول

  بورسیه ها با انتخاب گزینه بورس تحصیلی در فرم درخواست به برنامه درخواست می شوند. دانشجویان از دریافت بورسیه احتمالی همراه با نتایج پذیرش مطلع می شوند.

  بورسیه ها شخصی هستند و با پذیرش محل تحصیل ارائه شده مرتبط هستند. به دانشگاه های دیگر منتقل نمی شوند. بورسیه های تحصیلی فنلاند که توسط University of Vaasa اعطا می شود، بخشی از برنامه ملی بورسیه فنلاند است که توسط وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ فنلاند تامین می شود.

  بورسیه های سال دوم

  همه بورسیه های سال اول شامل یک بورس تحصیلی مشروط برای پیشرفت به ارزش 5000 یورو یا 6000 یورو برای سال دوم است. برای دریافت بورسیه تحصیلی Achievement، دانشجو باید در زمان مورد نظر (55 ECTS در طول سال اول) به تحصیل ادامه دهد. با بورسیه احتمالی، شهریه سال دوم تحصیلی عبارت است از:

  • 5000 یورو (مدیریت صنعتی، تجزیه و تحلیل سیستم های صنعتی، شبکه های هوشمند، مدیریت پروژه استراتژیک، سیستم های پایدار و مستقل) یا
  • 6000 یورو (مالی، تجارت بین المللی، توسعه تجارت استراتژیک)

  واحدهای مورد نیاز ECTS باید تا پایان اولین سال تحصیلی یعنی تا 31 جولای تکمیل شود.

  دانشجویانی که بورسیه سال اول ندارند می توانند در طول تحصیل برای بورسیه سال دوم اقدام کنند. جزئیات درخواست برای بورسیه سال دوم در طول سال اول به دانش آموزان اطلاع رسانی خواهد شد.

  رتبه بندی

  برای رسیدن به اهداف خود و بهبود مستمر دانشگاه خود، به طور منظم کیفیت و اثربخشی آموزش، پژوهش و تأثیر اجتماعی و همچنین خدمات دانشگاه را از طریق ارزیابی‌های بیرونی و داخلی ارزیابی می‌کنیم.

  • رتبه بندی دانشگاه های جهانی Times Higher Education (THE) 2024: 401-500
  • رتبه بندی جهانی رشته های دانشگاهی شانگهای (GRAS) 2023: 18
  • رتبه بندی دانشگاه های جهانی Times Higher Education (THE) بر اساس موضوع 2023: 251-300

  رتبه بندی یکی از راه های ارزیابی و رتبه بندی دانشگاه هاست. معیارها در درجه اول عملکرد تحقیق را اندازه گیری می کنند، زیرا استانداردهای بالای تحقیق ارزش گذاری می شوند. دانشگاه ها اغلب از نظر بررسی همتایان و تعداد استنادات در نشریات علمی با هم مقایسه می شوند. رتبه‌بندی‌های مختلف نیز شهرت، برتری علمی و آموزشی، تعداد مدارک تحصیلی، بین‌المللی بودن و برندگان جایزه نوبل را اندازه‌گیری می‌کنند. همه رتبه بندی ها از داده ها و مدل های محاسباتی متفاوتی استفاده می کنند. هم رتبه بندی دانشگاه ها و هم رتبه بندی های ویژه رشته وجود دارد.

  نتایج رتبه بندی اطلاعات مهمی را در مورد نقاط قوت دانشگاه به دست می دهد. به طور خاص، نقاط قوت University of Vaasa شامل تعداد انتشارات علمی، تعداد ارجاعات به مقالات علمی (به معنای تأثیر انتشارات) و انتشارات مشترک بین المللی است.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  سوالات