Keystone logo
University  of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University  of Milano - Bicocca

مقدمه

دانشگاه Milano-Bicocca یک موسسه پویا است که به سرعت خود را به عنوان یک مرکز آموزشی پیشرو در میلان ایتالیا تثبیت کرده است. Bicocca که در سال 1998 تأسیس شد، یک دانشگاه نسبتاً جوان است، با این حال به سرعت رشد کرده و به یک چهره مرکزی در چشم انداز آموزش عالی و تحقیقات تبدیل شده است. مدرن بودن دانشگاه در رویکرد نوآورانه آن به تدریس و تعهد آن به پرورش یک محیط دانشگاهی فراگیر و آینده نگر منعکس شده است.

این دانشگاه در بخش شمالی شهر، در منطقه ای که به طور خاص برای یک مرکز آموزشی و تحقیقاتی طراحی شده است، از امکانات پیشرفته و موقعیت استراتژیک بهره می برد. این منطقه برای ادغام موسسات آموزشی، مراکز تحقیقاتی و صنعت، ایجاد یک اکوسیستم پر جنب و جوش که همکاری و نوآوری را ترویج می کند، پیش بینی شده بود.

Bicocca طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را در زمینه های مختلف از جمله اقتصاد، حقوق، علم، پزشکی، مهندسی، جامعه شناسی، آموزش و روانشناسی ارائه می دهد. رویکرد بین رشته‌ای دانشگاه، دانشجویان را تشویق می‌کند تا با رشته‌های تحصیلی مختلف درگیر شوند، و یک تجربه آموزشی جامع را پرورش می‌دهد که آنها را برای پیچیدگی‌های دنیای مدرن آماده می‌کند.

مکان ها

  • Milan

    Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1, 20126, Milan

سوالات