Keystone logo
© UNICAM
University of Camerino

University of Camerino

University of Camerino

مقدمه

دانشگاه کامرینو دانشگاه ایالتی است که پس از تأسیس (1336) همچنان جوان و رقابت‌پذیر باقی می‌ماند. این بیانگر توانایی قوی برای تکامل و رویارویی با چالش های زمان است و همیشه به خود، ارزش ها و سنت دیرینه خود وفادار می ماند.

از قلب قرون وسطی است که ایده‌ها و راه‌حل‌های نوآورانه به طور مداوم برمی‌خیزند و UNICAM را به یک تازگی باستانی و در عین حال ثابت تبدیل می‌کنند. ساختارها و تجهیزات دانشگاه در حال توسعه مداوم هستند: کتابخانه ها، آزمایشگاه های تحقیقاتی، امکانات ورزشی مدرن، و خوابگاه ها عناصر اساسی در تضمین کیفیت یادگیری در UNICAM هستند.

این یک موسسه درجه یک آموزش عالی، تحقیقاتی و انتقال فناوری است که در مقیاس انسانی در مکانی امن و دوستانه با فضای بین المللی عالی ساخته شده است: درصد دانشجویان از بیش از 50 کشور به 10٪ رسیده است.

دانشگاه کامرینو متعهد به توسعه یک پیشنهاد آموزشی متمایز و پیشرفته، با برنامه‌های نوآورانه‌ای است که از مدرن‌ترین فناوری‌ها استفاده می‌کنند.

دوره های ما به دلیل کلاس های کوچک، امکانات و خدمات عالی و نسبت استثنایی استاد/دانشجو (1 استاد به ازای هر 25 دانش آموز) بر دستیابی به اهداف شخصی با احترام به ایده ها، پیشینه ها و فرهنگ های مختلف متمرکز است.

ERDIS (مرجع منطقه‌ای برای حق مطالعه) از دانشجویان بین‌المللی با بورسیه‌های تحصیلی کاملاً پایه (غذا، اسکان و بازپرداخت هزینه‌ها) یا اسکان و شبانه‌روزی با قیمت مناسب پشتیبانی می‌کند. بورسیه تحصیلی بر اساس درآمد خانواده اعطا می شود.

مکان ها

  • Camerino

    Piazza Cavour 19/f, 62032, Camerino

سوالات