Keystone logo
Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

مقدمه

دانشگاه Unicaf یک دانشگاه مستقل و آفریقایی شناخته شده و شناخته شده است که با ترکیب بهترین عناصر آموزش بین المللی ، مدارک تحصیلی با کیفیت بالا را ارائه می دهد .

دانشگاه Unicaf یک دانشگاه دارای مجوز در مالاوی ، زامبیا و زیمبابوه است و همچنین برای استخدام دانشجویان در کنیا نیز تأیید شده است. دانشگاه Unicaf عضو تأثیر دانشگاهی سازمان ملل متحد (UNAI) و عضو انجمن دانشگاههای منطقه ای آفریقای جنوبی (SARUA) است. پردیس های دانشگاه Unicaf در زامبیا و مالاوی نیز توسط شورای تأییدیه انگلیس برای آموزش مستقل بیشتر و بالاتر به عنوان ارائه دهنده مستقل آموزش عالی معتبر شناخته شده اند.

دانشگاه یونیکاف در زمینه تدریس ، پیشرفت و رضایت دانشجو در یک فضای مناسب دانشگاهی تعالی را دنبال می کند. هدف این دانشگاه تبدیل شدن به پیشروترین موسسه عالی در جنوب صحرای آفریقا است که به دلیل سهم برجسته خود در آموزش ، یادگیری و تحقیق شناخته شده است .

دانشگاه یونیکاف این فرصت را به دانشجویان می دهد تا با هزینه کم از طریق تحویل آنلاین بصورت انحصاری یا تحصیل در محوطه دانشگاه ، ترکیبی از آموزش چهره به چهره و مشارکت فعال در باشگاه ها و فعالیت های اجتماعی دانشجویان با ابزارهای یادگیری دیجیتال ، مدارک با کیفیت بالا را با هزینه کم کسب کنند. تجربه یادگیرنده مدرن.

دانشگاه یونیکاف قصد دارد شهروندان مسئولی را که توسعه پایدار را درک و پشتیبانی می کنند ، آموزش دهد. هدف دانشگاه برای خدمت به جوامع آن را از طریق دانش جدید تولید شده توسط پژوهش دکترای، از طریق 'طرح سبز "آن عمل می کند، (بازیافت کاغذ، پلاستیک و آلومینیوم، کاشت به طور منظم از درختان)، از طریق سخنرانی از سخنرانان برجسته به باز کردن عمومی ، از طریق آموزش رایانه برای فارغ التحصیلان دبیرستان و بزرگسالان شاغل ، از طریق کارگاه های آموزشی رایگان در زمینه مهارت های حرفه ای ، کمک های مالی به بیمارستان ها و مدارس و حمایت از اهداف مهم اجتماعی.

دانشگاه یونیکف مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا را بصورت کاملاً آنلاین و دانشگاهی ارائه می دهد در طیف گسترده ای از موضوعات ، از جمله مدیریت ، اقتصاد و تجارت ، روانشناسی ، آموزش ، حقوق ، حسابداری و امور مالی ، ادبیات انگلیسی ، علوم کامپیوتر ، طراحی وب و توسعه و برنامه های MBA تخصصی برای صنایع و بخشهای مختلف.

شراکت

Unicaf در حال حاضر با دانشگاه Suffolk (انگلستان) ، دانشگاه لیورپول جان مورس (انگلستان ) ، دانشگاه ولز جنوبی (انگلستان) ، دانشگاه کالیفرنیا ، فرمت Riverside در ایالات متحده و چند دانشگاه دانشگاه Unicaf در آفریقا همکاری می کند . دانش آموزان پس از اتمام موفقیت آمیز ، از طرف مدرک اعطا کننده دریافت می کنند ، مدرک تحصیلی آنها که برابر با مدرک ارائه شده به دانشجویان دانشگاه است فارغ التحصیلان همچنین می توانند در مراسم فارغ التحصیلی در پردیس خانگی (مشروط بر محدودیت ویزا که ممکن است اعمال شود) شرکت کنند.

ویژگی های پردیس

این دانشگاه پردیس های پیشرفته ای را در زامبیا ، مالاوی و زیمبابوه ایجاد کرده است و به زودی در حال افتتاح پردیس های اضافی در چندین کشور دیگر آفریقایی است. علاوه بر پردیس های دانشگاه یونیکاف ، دانشجویان همچنین امکانات مدرن مراکز آموزشی یونیکاف در سراسر آفریقا را در اختیار دارند.

    مکان ها

    • Lusaka

      Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters), Longacres, , Lusaka

      سوالات