Keystone logo
© Unica
Université Côte d’Azur (UniCA)

Université Côte d’Azur (UniCA)

Université Côte d’Azur (UniCA)

مقدمه

Université Côte d'Azur یک خوشه اختراع شده از موسسات آموزش عالی در Riviera فرانسه است که بازیگران اصلی در آموزش عالی و تحقیقات در منطقه را به ارمغان می آورد. Université Côte d'Azur قصد دارد یک مدل جدید قرن 21st برای دانشگاههای فرانسوی را بر اساس تعاملات جدید بین رشته ها، یک شکل جدید هماهنگی بین پژوهش، تدریس و نوآوری و همکاری های قوی با بخش خصوصی و مقامات محلی ایجاد کند. در ژانویه 2016 دانشگاه کوته دزور برنده جایزه معتبر "IDEX" از سوی دولت فرانسه برای پروژه UCAJEDI شد و آن را در میان 10 دانشگاه برتر جهانی در فرانسه قرار داد.

دانشگاه قرن بیست و یکم

Côte d'Azur دانشگاه از 13 نهادهای عالی تشکیل شده است که با هم به عنوان یک دانشگاه همکاری می کنند. ما خودمان را در همه جهات به چالش می کشیم ما مانع تقریبا در هر زمینه می شویم. ما فراتر از حد است ما از همه ما، بهترین شما، برای بهترین جهان ما را جستجو می کنیم.

بنابراین محدوده UCA همه نهادهای دولتی و خصوصی آموزش عالی و تحقیقاتی را که در صحنه بین المللی شناخته شده و قابل مشاهده هستند ، در ساحل آزور گرد هم می آورد. ویژگی خلاقانه شیوه های مشارکتی متمایز آن شرایط خود سازماندهی را برای تعالی ایجاد می کند. این امر باعث ظهور علم ، آموزش و نوآوری در آینده می شود.

 • دانشگاه ایالتی Nice Sophia Antipolis (UNS)، تحقیقات فشرده، در همه رده بندی های بین المللی حضور دارد؛
 • دو نهاد تحقیق ملی: CNRS و Inria، به ترتیب چند رشته ای و نمادین در علوم دیجیتال هستند.
 • ستاره دیگری که در حال پیوستن به خوشه UniCA است، رصدخانه Côte d'Azur (OCA) است. با حدود 450 کارمند مستقر در چهار سایت (مونت گروس و والروز در نیس، سوفیا آنتیپولیس و رصدخانه پلاتو د کالرن). طراحی شده توسط چارلز گارنیر، OCA دارای میراث معماری و علمی قابل توجهی است، اما به دور از نگاه به گذشته، همچنان یک مرکز شناخته شده بین المللی برای تحقیقات در زمینه علوم زمین و نجوم با مکانیک دقیق، مراکز محاسباتی با کارایی بالا و رصدخانه های مجازی است.
 • Center Hospitalier Universitaire (CHU) نیس، یک مرکز ملی پیشرو برای شبیه سازی و نوآوری در هماتولوژی، منابع زیستی و درمان است که دانشمندان پایه را کنار هم با محققان و مهندسان پزشکی قرار می دهد؛
 • EDHEC و SKEMA، دو مدرسه کسب و کار برجسته در تمام رتبه بندی بین المللی؛ حضور دو دانشکده بازرگانی، که در رتبه بندی جهانی قرار دارد، علاوه بر فعالیت های پژوهشی و آموزشی، فرهنگ تضمین کیفیت را به این پروژه می دهد
 • یک کنسرسیوم از شش مدرسه هنر، فعال در صحنه بین المللی، شامل موسسات در سطح جهانی، تضمین اصالت دیدگاه ما است و خلاقیت رویکرد ما را تقویت می کند. در مجموع، هر یک از بازیکنان یک امتیاز منحصر به فرد با ارزش افزوده و یک بعد جدید به ارمغان می آورد.
 • Center National de Création Musicale، یکی از شش مرکز ملی ایجاد موزیک فرانسوی است. مأموریت آن انتشار و ترویج رپرتوار موسیقی معاصر است، با اعمال فعالیت های آن به طور عمده بر چهار محور: تولید، پخش، آموزش و تحقیقات.
 • Ecole Nationale Supérieure d'Art ویلا Arson، این یک موسسه ملی منحصر به فرد اختصاص داده شده به هنر معاصر است. در یک مکان تنها یک مدرسه هنر، یک مرکز هنری، یک محل اقامت هنرمندان و یک کتابخانه تخصصی مجددا برقرار می شود. این ساختمان ذکر شده است Patrimoine du XXe siècle
 • مدرسه طراحی پایدار (SDS)، شکل گیری آینده، با تمرکز مسئولیت بر چهار پایه توسعه پایدار از طریق روش های یادگیری جدید و خلاقانه در همکاری با صنعت است.
 • Ecole Supérieure de Danse de Cannes Rosella Hightower، از زمان ایجاد آن در سال 1961، Ecole Superieure de Danse de Cannes Rosella Hightower تبدیل به یکی از بهترین مدرسه های رقص حرفه ای در جهان در زمینه رقص باله، رقص معاصر و آموزش جاز شده است. همکاری ESDC با شرکت های رقص حرفه ای، از جمله Les Ballets de Monte-Carlo، یا مسابقات بین المللی به عنوان Le Prix de Lausanne.
 • National Consortium Nationale à Rayonnement Régional de Nice (CNRR). از سال 1957، کنسرواتوار بیش از 50 هزار دانش آموز از بیش از 50 کشور مختلف تهیه کرده است و از مجموعه موسیقی نوازندگان عالی، به عنوان دانشجویان یا معلمان از سراسر جهان، استقبال کرده است.


جاه طلبی های UniCA

تحقیق، ایجاد، نوآوری

Université Côte d'Azur در سال 2015 ایجاد شد تا جاه طلبی جمعی بازیگران اصلی آموزش عالی و تحقیقات در ریویرا فرانسه را زنده کند. UniCA به عنوان یک مجموعه آموزش عالی که شامل یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ، چندین آژانس تحقیقاتی سطح بالا و آزمایشگاه‌ها، مدارس بازرگانی نخبه و گروهی از دانشکده‌های هنر و طراحی مشهور بین‌المللی است، موقعیت خوبی برای ارائه راه‌حل‌های خلاقانه و چند رشته‌ای برای چالش‌های پیچیده دارد. ایجاد شده توسط دنیایی که به سرعت در حال تغییر است.

بر اساس تاریخ غنی فرانسوی ریوریه به عنوان مرکز نوآوری هنری و تکنولوژیکی و به عنوان خانه بزرگترین پارک فناوری در اروپا (سوفیا آنتیپولیس)، دید ما بر اساس تعالی علمی و آموزشی، تمرکز قوی بینالمللی، ارتباط عمیق با محلی است شرکای صنعتی و دولتی و چشم انداز قاطعانه بین رشته ای. برنامه های تحقیقاتی و آموزشی ما می تواند توازن میان رشته ها، انعکاس ابعاد انسانی، هنری و مدیریتی در پروژه های ما و پایه ای دقیق بر اساس رویکردهای کمی، دیجیتال و داده محور باشد.

به عنوان قدردانی از دستور کار جاه طلبانه و برتری علمی ما، در ژانویه 2016، UniCA جایزه معتبر IDEX (ابتکار تعالی) را از سوی دولت فرانسه دریافت کرد، و UniCA در میان گروه کوچکی از دانشگاه های معتبر و درجه یک فرانسه قرار داد. ارائه وقف برای کمک به ما برای دستیابی به هدف خود برای تغییر دانشگاه و منطقه خود. همچنین اخیراً تعدادی جوایز مهم ملی دیگر را برای حمایت از فعالیت‌های خود در زمینه آموزش مداوم، تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و کارآفرینی به دست آورده‌ایم.

با توجه به اینکه بیش از 20 درصد از اساتید و دانشجویان ما از خارج از کشور می آیند، UniCA به شدت به سمت جهان خارج معطوف شده است، جنبه ای که به طور مداوم با ایجاد مشارکت های بین المللی نخبگان و توسعه برنامه های آموزشی بین المللی جدید که به طور کامل آموزش داده می شود، تقویت می شود. انگلیسی. خدمات جدیدی نیز برای کمک به جذب محققان و دانشجویان بین المللی و امکان اقامت آنها در منطقه و همچنین کمک به اعضای هیئت علمی دانشگاه برای انتشار تحقیقات خود در مجلات بین المللی برتر ایجاد شده است.

UniCA همچنین در تلاش است تا مهارت های کارآفرینی و تجاری را در بین محققان و دانشجویان خود توسعه دهد. تعدادی از برنامه های جدید با هدف الهام بخشیدن به روحیه کارآفرینی در دانش آموزان در تمام سطوح و ارائه ابزارهای مورد نیاز برای دستیابی به رویاهای خود در اختیار آنهاست. پژوهشگران و ایده‌های دانشگاهی نیز در قلب بسیاری از شرکت‌ها در منطقه قرار دارند، چه بر اساس تحقیقات دانشگاهی باشند و چه توسط یکی از اعضای دانشگاه تأسیس شده‌اند.

در نهایت، UniCA در تلاش است تا کاتالیزوری باشد که منطقه کوت دازور را متحول کند و با ارائه راه‌حل‌هایی برای مشکلات تجاری از طریق فعالیت‌های مشاوره‌ای، آموزش مداوم و از طریق صدور مجوز اکتشافات به شرکت‌های جدید و موجود، به رشد آن کمک کند. تبادل دائمی ایده ها بین دانشگاه و منطقه نقش مهمی در رشد و موفقیت آن دارد. بسیاری از تحقیقات پیشرو UniCA را می توان به راه حل ها، محصولات و شرکت هایی تبدیل کرد که هم برای جامعه و هم برای اقتصاد مفید باشد.

مکان ها

 • Nice

  28 Avenue de Valrose, 06103, Nice

 • Cannes

  230 Av. Francis Tonner, 06150, Cannes

  • Grasse

   4, traverse Dupont, 06130, Grasse

   • Biot

    ISA INSTITUTE 400 route des chappes, 06903, Biot

    • Pisa

     Pisa, ایتالیا

    • Nice

     Avenue Valrose, 06000, Nice

     سوالات