Keystone logo
Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

مقدمه

دهه 50 - چطور همه شروع می شود.

تمام موضوعات آغاز شده در 1950s آن. ABEU (انجمن برزیل برای تحصیلات دانشگاهی) آغاز شده با Ginásio بلفورد Roxo. در آن زمان بلفورد Roxo هنوز هم بخشی از شهرداری نوا ایگواکو بود.

دهه 60'S - شروع منطقه فنی.

در 60s ABEU مدرسه فنی بلفورد Roxo ایجاد شده است. در سال 1964 حسابداری البته در حال حاضر در منطقه ارائه شده است. همانطور که تقاضا بود، بانک دامنه خود را از دوره های فنی ایجاد مرکز فن آوری در Nova Iguaçu گسترش یافته است. در همان دوره، آمد دوره های حرفه ای.

دهه 70 - مجوز برای ارائه دوره های عالی

آموزش عالی می آید به ABEU . با مجوز MEC، موسسه شروع به دوره در مدیریت و حسابداری. با توجه به عرضه این دو دوره دانشکده اقتصاد، حسابداری و اداری نوا ایگواکو ساخته شده است. همچنین در این مناسبت ABEU به عنوان یک نهاد بالینی، شخصیت اجتماعی، آموزشی و انسان دوستانه، اعلام کرد به عنوان عمومی برای سیستم های فدرال به رسمیت شناخته شد.

80'S - اجرای واحد NILÓPOLIS

ما در حال حاضر در 80S، زمان ایجاد واحد Nilópolis و ارائه دوره در تکنولوژی کامپیوتر است. با توجه به عملکرد موفق با آموزش عالی، ABEU Faculdades Integradas ساخته شده است. در همان دهه ، جزیره کالج های ABEU نیز فعال بود .

90'S - اولین دانشکده ANGRA DOS REIS

در 90s ABEU مجتمع کالج می رسد انگرا داس ریس به عنوان کالج اولین بار در منطقه، ارائه دوره های مدیریت و فناوری در توسعه تجزیه و تحلیل سیستم.

سال 2000 - حداقل ، UNI ABEU !

ما در هزاره جدید وارد شدند، زمان تغییرات بزرگ نیز برای ABEU . در سال 2002، موسسه توسط MEC به عنوان دانشگاه معتبر ABEU مرکز دانشگاه. همانطور که همه در Belford Roxo آغاز شده، واحد پدر و مادر در شهرداری بود. علاوه بر دفتر مرکزی، دانشگاه ABEU در حال حاضر متعلق به Nilópolis، نوا ایگواکو، انگرا داس ریس و واحد ریو دو ژانیرو.

سناریوی فعلی - م REسسه مراجعه به شهر

50S اینجا دانشگاه ABEU نیست متوقف شد. امروزه 14 در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 14 وجود دارد. در Baixada Fluminense ، ما در آموزش عالی مرجع هستیم . دانش آموزانی که از طریق واحد ما عبور یک هدف دارند - به رشد حرفه ای با آموزش با کیفیت، به طور کامل در بازار کار متمرکز شده است.

مکان ها

  • Rio de Janeiro

    Rua Itaiara,301, 26113-400, Rio de Janeiro

    سوالات