Keystone logo
University of Passau

University of Passau

University of Passau

مقدمه

برتری در تحقیق و تدریس

از زمان باز شدن درهای خود به روی عموم در سال 1978، University of Passau به سرعت به اولین آدرس در دانشگاه های آلمان تبدیل شد. دانشگاه مرتباً در رتبه‌بندی‌های آکادمیک، به عنوان مثال در رشته‌های حقوق، تجارت و اقتصاد، علوم رایانه، مطالعات ارتباطات، علوم سیاسی و مطالعات فرهنگی، به مقام‌های برتر دست می‌یابد.

حدود 13000 دانشجو و محقق دکترا از بیش از 100 کشور جهان در University of Passau ثبت نام کرده اند. علاوه بر مطالعه در گروه های کوچک یادگیری، دانشجویان از اندازه قابل مدیریت پردیس دانشگاه بهره مند می شوند که نتیجه آن مسافت های کوتاه و تجربه دانشجویی عالی است. مرکز ما برای مشاغل و شایستگی‌ها به کارکنان و دانش‌آموزان این فرصت را می‌دهد تا مهارت‌های قابل انتقال بسیار مهمی مانند رهبری و ارتباطات را که مورد تقاضای کارفرمایان است، توسعه دهند. نظرسنجی های نماینده مرتباً نشان دهنده سطح بالای رضایت دانشجویان در دانشگاه است.

چشم انداز جهانی

انترناسیونالیسم همیشه یکی از مشخصه های تعیین کننده ما بوده است: دانشکده های ما یک شبکه همکاری نزدیک با شرکای دانشگاهی و تحقیقاتی در سراسر جهان دارند و ما بخش های فارغ التحصیل فعال متعددی در سراسر جهان داریم. بخشی از دلیل موفقیت فارغ التحصیلان ما در سطح جهانی این است که ما بهترین پیش نیازها را برای یک حرفه بین المللی برای آنها فراهم می کنیم: بسیاری از دوره های تحصیلی به دانشجویان این شانس را می دهد که با همکاری دانشگاه های شریک بین المللی مدرک مضاعف کسب کنند، و همه دانشجویان ما به طیف وسیعی از دوره های زبان و برنامه های تبادل دانشجو دسترسی دارند. برنامه های زبان موضوعی ما در حقوق، تجارت/اقتصاد، مطالعات فرهنگی/روابط بین الملل و علوم کامپیوتر/ریاضی به طور ایده آل تکمیل کننده تحصیلات مقطع تحصیلی دانشجویان ما هستند.

یک تجربه دانشجویی عالی

فارغ التحصیلان ما بسیار مورد توجه کارفرمایان هستند، زیرا آنها نه تنها به دانش فنی مورد نیاز برای شروع حرفه خود مجهز هستند. آنها همچنین افرادی با انگیزه بالا هستند که با جستجوی صلاحیت های اضافی یا مهارت های عملی، ابتکار عمل بزرگی را نشان می دهند. بسیاری در اوقات فراغت خود در تئاتر، موسیقی، عکاسی، فیلم، رادیو و سایر فعالیت های فرهنگی فعال هستند، به عنوان مثال با مشارکت در یکی از بسیاری از انجمن های دانشجویی فرهنگی ما.

در باواریا و در قلب اروپا

پردیس مدرن دانشگاه در بخش جنوب شرقی باواریا - ایالت با فناوری پیشرفته آلمان - در محیطی سرسبز و چند دقیقه پیاده روی از شهر تاریخی قدیمی پاسائو واقع شده است. پاسائو که یکی از زیباترین شهرهای آلمان در نظر گرفته می شود، نرخ جرم و جنایت بسیار پایینی دارد و استاندارد زندگی عالی را در محیطی با ثبات سیاسی و از نظر اقتصادی قوی ارائه می دهد، در حالی که نزدیک به مراکز بزرگ شهری پراگ، مونیخ و وین است.

مکان ها

  • Passau

    University of Passau

    سوالات