Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of North Dakota

University of North Dakota

University of North Dakota

مقدمه

درباره UND

دانشگاه داکوتای شمالی (UND) قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه این ایالت است، با نزدیک به 15،000 دانش آموزان و 225+ رشته های تحصیلی.

UND ارائه می دهد فرصت را در یک برچسب قیمت مقرون به صرفه. UND است شهریه و هزینه ها و برنامه های اتاق / غذا هزینه $ 4،000 نفر کمتر در هر سال از میانگین ملی برای چهار سال دانشگاه های دولتی (کالج انجمن). با 3000 دوره، نزدیک به 40 برنامه های مدرک آنلاین ، و 84 برنامه های آموزشی کارشناسی ارشد ؛ UND است ارائه بیش از هر نهاد آموزش عالی دولت است. متنوع UND است بدن دانش آموز نشان دهنده تمام 50 ایالت و بیش از 60 کشور جهان است. بخش NCAA 1 دو و میدانی می دهد طرفداران UND در سراسر کشور چیزی است که به دنبال به جلو به هر فصل است. دانشگاه تحقیقاتی گل سرسبد این ایالت، UND است شهرت برای تحقیق و بورس تحصیلی در علوم سلامت، انرژی و محیط زیست، هوا فضا، و کارآفرینی است. UND یکی از 100 دانشگاه تحقیقاتی دکترا بالا در ایالات متحده است. UND تنها یکی از 47 دانشگاه های دولتی در این کشور با هر دو مدارس فارغ التحصیل معتبر است قانون و پزشکی. زندگی دانشجویی یک عنصر مهم از تجربه UND است. با گروه های یادگیری خدمات، کارآموزی، موقعیت های رهبری در 275+ باشگاه ها و سازمان ، و آموزش و پرورش در خارج از کشور ، مقدار زیادی از راه ایجاد یک تفاوت وجود دارد. واقع در چنگال بزرگ ، داکوتای شمالی، UND در خانه در این شهر دانشگاهی پر جنب و جوش از بیش از 50،000 نفر واقع در مرز در داکوتای شمالی و مینه سوتا است.

رسالت و چشم انداز UND است بیانیه ماموریت

دانشگاه داکوتای شمالی، به عنوان یک عضو از سیستم دانشگاه داکوتای شمالی، در خدمت دولت، کشور، و جامعه جهانی از طریق تدریس، تحقیق، فعالیت های خلاق، و خدمات. دولت کمک، کار دانشگاه نیز بستگی به منابع فدرال، خصوصی، و شرکت های بزرگ. با دیگر دانشگاه های تحقیقاتی، دانشگاه مسئولیت مشخص برای کشف، توسعه، حفظ و اشاعه دانش سهام. از طریق حمایت و تشویق اولیه آن و پژوهش کاربردی، بورس و تلاش خلاق، دانشگاه را به عموم مردم رفاه کمک می کند.

این دانشگاه در ماموریت اصلی خود را در هنرهای آزاد، کسب و کار، آموزش و پرورش، حقوق، پزشکی، مهندسی و معادن؛ و همچنین توسعه ماموریت های ویژه در پرستاری، هنرهای زیبا، هوا فضا، انرژی، منابع انسانی و مطالعات بین المللی است. این فراهم می کند طیف گسترده ای از برنامه های علمی به چالش کشیدن برای دانشجویان مقطع کارشناسی، حرفه ای و کارشناسی ارشد را از طریق سطح دکترا. دانشگاه دانش آموزان را تشویق به انتخاب آگاهانه، به برقراری ارتباط موثر، به لحاظ فکری کنجکاو و خلاق، خود را متعهد به یادگیری مادام العمر و خدمت به دیگران، و به اشتراک گذاشتن مسئولیت هر دو برای جوامع خود و برای جهان است. دانشگاه ترویج تنوع فرهنگی در میان دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیئت علمی.

علاوه بر برنامه های در دانشگاه آموزشی و پژوهشی خود را، دانشگاه داکوتای شمالی به طور جداگانه و همکاری برنامه های آموزش مداوم و خدمات عمومی گسترده برای همه مناطق از دولت و منطقه می باشد.

چشم انداز ما

UND استثنایی نقشه راه چشم انداز است که به تشریح پنج اولویت های استراتژیک UND که ساخت در، و حمایت از ماموریت ما آموزش، پژوهش و خدمات است. اطلاعات بیشتر در مورد پنج اولویت بدانید و چگونه آنها شکل دادن به آینده UND.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Grand Forks

    Central Receiving Rm 145 3701 Campus Rd Stop 7053 , 58202, Grand Forks

سوالات