Keystone logo
UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

مقدمه

"11 دانشگاه ما به همان اندازه اهداف شما هستند."
UNC International نماینده گروهی از 11 دانشگاه با کیفیت بالا در دانشگاه دانشگاه کارولینای شمالی است. موسسات ما دولت را از کوه ها تا ساحل می گذرانند. آنها 3500 دانش آموز کوچک و شخصی هستند که 35000 دانش آموز بزرگ و با شدت تحقیق هستند. با برنامه های تدریس و یادگیری برای دوره های کارشناسی به برنامه های پس از دکتری، ما واقعا چیزی برای هر دانش آموز ارائه می دهیم.

"مقرون به صرفه در دسترس. تسخیر شده یازده دانشگاه بزرگ، که یکی برای شما مناسب است؟ "
با در نظر گرفتن بسیاری از گزینه ها، ما درک می کنیم که انتخاب دانشگاه مناسب و برنامه تحصیلی می تواند دانشجویان بین المللی احساس غرور کند و هدف ما این است که روند را برای شما ساده تر کنیم. UNC International این کار را با خدمت به دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در یکی از مدارس عضو هستند - 11 دانشگاه عالی، یک توقف!

ما برای کمک اینجا هستیم!
کارکنان خبره ما برای جمع آوری اطلاعاتی که می خواهید بدانید رتبه بندی، برنامه های قابل توجه مطالعه، چشم انداز حرفه ای، مهلت های درخواست و الزامات کاربردی، و بیشتر - برای همه دانشگاه های ما در یک مکان مناسب، انجام شده است. با ما تماس بگیرید و به ما کمک کن تا دانشگاه بین المللی UNC را پیدا کنید که بهترین اهداف حرفه ای و شخصی شما را برآورده کند.

مکان ها

  • Chapel Hill

    910 Raleigh Road, 27514, Chapel Hill

سوالات