Keystone logo
Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

مقدمه

درباره دانشگاه ما (دانشگاه کاردینال استیفن ویسینسکی)

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw ( UKSW ) در تاریخ 3 سپتامبر 1999 تأسیس شد. این دانشگاه بر پایه آکادمی سابق کلیسای کاتولیک (1954-1999) تاسیس شد. دانشگاه کاردینال استیفن ویسینسکی یک دانشگاه عمومی با 32 رشته تحصیلی (در 10 دانشکده)، بیش از 16،000 دانشجو، 737 معلم دانشگاهی و 383 نفر از کارمندان اداری است. مطالعات در یک سیستم تمام وقت و یک سیستم نیمه وقت انجام می شود، هر دو در یک سیستم چرخه طولانی (کارشناسی ارشد) و در یک چرخه اول (کارشناسی). UKSW همچنین مدارک حرفه ای در برنامه های تحصیلات تکمیلی و دکترا را ارائه می دهد. مطالعات انجام شده در بیشتر زمینه ها توسط کمیسیون اعتباربخشی دولت تایید شده است. دانش آموزان این فرصت را دارند تا به بیش از 60 دانشگاه در اروپا تحت برنامه Erasmus بروید. انجمن های دانشجویی و دانشجویی متعددی وجود دارد، تئاتر و گروه کر. امکانات ورزشی نیز وجود دارد.

دربارهی دانشکده (دانشکده فلسفه مسیحی)

دانشکده فلسفه مسیحی شامل سه مؤسسه است: مؤسسه فلسفه، مؤسسه روانشناسی و مؤسسه اکولوژی و زیست شناسی، از جمله 16 بخش و بیش از 30 صندلی. دانشکده دارای آزمایشگاه کامپیوتر شخصی، آزمایشگاه تشخیصی، کتابخانه و آزمایشگاه با سیستم تست وین (VTS) است. از سال 2014/15 دانش آموزان ما به مرکز آزمایشگاهی جدید علوم آزمایشگاهی و آزمایشگاه روانشناسی مرکزی دسترسی دارند. مأموریت ما این است که دانش آموزان خود را با محیط آموزشی دوستانه خود که در آن تحقیقات و آموزش و پرورش به هم پیوسته است، فراهم کنیم. دانشکده ارائه می دهد:

2
 • برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در فلسفه و حفاظت از محیط زیست
 • برنامه یکپارچه سطح عالی در روانشناسی
 • برنامه های Ph.D. در فلسفه و روانشناسی

در برنامه های آموزشی ما تلاش می کنیم آموزش های متفاوتی و جذاب بر اساس دانش جامع نظری، روش شناختی و عملی ارائه کنیم. این دانشکده با ایجاد تحقیقات با کیفیت بالا، آینده خود را حفظ می کند. هیئت علمی سه نشریه علمی خود را منتشر می کند: Studia Psychologica، Studia Philosophiae Christianae و Studia Ecologiae et Bioethicae. اخیرا، دانشکده "رده" در روند اعتباربخشی ملی ارزیابی شد، نشان داد که به طور کامل مطابق با الزامات مندرج در بیانیه مأموریتش است. https://www.facebook.com/Study-with-us-Faculty-of-Christian-Philosophy-CSWU-Warsaw-1130218280409999/

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/37/37043_rsz_school2.jpg" alt="UKSW" />

اظهارات مأموریت ما در به کارگیری بین المللی

ما فراتر از مرزهای دانشگاه خودمان و پشتیبانی قوی و ارتقاء تحرک بین المللی هم هستیم و هم کارکنان و هم دانش آموزان در دانشکده ما. سال پس از سال، تعداد دانشجویان بین المللی را به جامعه دانشگاهی ما افزایش می دهد. دانشکده فلسفه مسیحی در حال حاضر با دانشگاه های خارجی، موسسات علمی و پژوهشی همکاری می کند. ما معتقدیم که این یک منطقه قابل توجه از توسعه ما است. بنابراین، دانشکده ما تلاش می کند تا تسهیل کند، همه اشکال همکاری بین المللی نیست و ایجاد شرایط برای ایجاد مدل های جدید همکاری بین المللی است. ما به تمام مهمانان ما از خارج از کشور میهمان گرامی خواهیم بود.

تحصیل در دانشکدۀ فلسفه کریستی

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36867_rsz_4.jpg" alt="UKSW" />

دانش آموزان از دانشگاه های اروپایی که قرارداد دو جانبه اراسموس را با دانشکده فلسفه مسیحیت در زمینه فلسفه، روانشناسی یا حفاظت از محیط زیست امضا کرده اند، یک یا دو ترم تحصیلی را در هر یک از موسسات ما صرف می کنند. لطفا توجه داشته باشید که دانشجویان اراسموس باید به طور رسمی توسط موسسه خانه خود نامزد شوند. هر ساله دانشکده فلسفه مسیحی دوره های آموزشی انگلیسی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

8 دلیل برای مطالعه با ایالات متحده

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36868_rsz_5.jpg" alt="UKSW" />

 1. دوره های زبان انگلیسی: دانشجویان دوره های مختلفی را در رشته روانشناسی، فلسفه، حفاظت از محیط زیست تدریس می کنند. سالانه آنها تلاش می کنند پیشنهاد ما را جذاب تر و متنوع تر کنند.
 2. آموزش جهت گیری: برای کمک به شما در اولین روزهای خود در ورشو حل و فصل شده است، دفتر بین المللی ما یک آموزش جهت گیری برای دانش آموزان اراسموس با راهنمایی ها، اطلاعات و فرصت های مفید برای دیدار با همکاران دانشجویان اراسموس طراحی کرده است. شما در مورد زمان دقیق آموزش جهت گیری به شما ایمیل می فرستید.
 3. برنامه مربی: برای کمک به راه خود را در دانشگاه و لهستان پیدا کنید، می توانید درباره شخصی شخصی لهستانی خود صحبت کنید - یک دانش آموز لهستانی که می تواند به تمام سوالات عملی خود پاسخ دهد، در دانشکده شما در ورشو، در عادات لهستانی نشان می دهد و غیره این نوع کمک توسط شبکه دانشجویی Erasmus (ESN) ارائه شده است. ESN یک سازمان دانشجویی است که از تحرک دانشجویی پشتیبانی می کند. هدف آن ارتقاء ادغام با سازماندهی سفرها، احزاب و رویدادها برای دانشجویان بین المللی و محلی است. اعضای ESN ما از آغاز اقامت خود در لهستان (برنامه مربی) پشتیبانی و پشتیبانی می کنند. برای اطلاعات بیشتر به آدرس بروید. UKSW .esn.pl
 4. هماهنگ کننده ها کمک و پشتیبانی: هماهنگ کننده ها افرادی هستند که مسئول برنامه های تحرک هستند. هر دانشجوی بین المللی توسط دو هماهنگ کننده پشتیبانی می شود: هماهنگ کننده تحصیلی (دکتر کاترینا نونپپ، دکتر زوزانا گورسکا) و هماهنگ کننده اداری (ماریا ساودوسکا). آنها خوشحال خواهند شد که در طول تحصیل در دانشکده ما به شما کمک کنند.
 5. اقامت: ما می توانیم محل اقامت دانشجویی در دو اتاق را ارائه دهیم. هر اتاق مجهز به اینترنت، یک توالت، دو دوش، یک اتاق غذاخوری با اجاق و یخچال دارد. در خوابگاه دانش آموزان به اتاق تلویزیون، اتاق نشیمن، اتاق خواندن، امکانات خشکشویی و خشکشویی دسترسی دارند. اجاره حدود 100-150 یورو در هر ماه است.
 6. لهستان - مقصد جذاب کشور: لهستان با رتبه هشتم در رتبه بندی بهترین برندهای ملی تحت رده "Rising Star" و توسط شاخص برند کشور، نشان می دهد که کشورهای جذاب ترین گردشگران هستند. بازدیدکنندگان لهستان کشف فرهنگ خوب، منظره های منظره و سایت های تاریخی فوق العاده ای می باشند. بازدیدکنندگان مطمئن می شوند که در مورد شهرها، آثار تاریخی یا طبیعت، خاطرات غنی را دور بریزند. لهستان مقصد جذابی برای دانش آموزان است. در سال تحصیلی 2012-13، کشور ما 7 کشور محبوب ترین کشور در اتحادیه اروپا با 10 772 دانشجوی ورودی بود. علاوه بر این، لهستان یکی از ارزان ترین کشورهای اتحادیه اروپا محسوب می شود تا به عنوان دانشجو زندگی کند.
 7. ورشو - جایگاه دانش آموزان این دانشگاه در ورشو - پایتخت لهستان قرار دارد. ورشو یکی از سریعترین شهرهای در حال توسعه اروپا و مرکز زندگی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است. ورشا دارای یک زندگی دانشگاهی غنی است - بیش از 200،000 دانش آموز در سال میزبان. ورشو با جذابیت آن و بسیاری فعالیت های فرهنگی و تفریحی آن، یک شهر عالی برای کشف و یک مقصد توریستی است. علاوه بر این، شهر دارای جغرافیای ممتاز است، که در نیمه راه بین دریا و کوه قرار دارد.
 8. لهستانی لهستانی: ما داوطلبانه دوره لهستانی (پرداخت). علاوه بر این، شما می توانید لهستانی لهستانی خود را با دوستان لهستانی خود تمرین کنید.

مکان ها

 • Warsaw

  Dewajtis 5, 01-815, Warsaw

  سوالات