Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway کارشناسی ارشد مردم شناسی بصری
UiT The Arctic University of Norway

کارشناسی ارشد مردم شناسی بصری

Tromsø, نروژ

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* بدون شهریه برای دانشجویان بین المللی

مقدمه

آیا به فرهنگ انسان و نحوه استفاده از دوربین فیلمبرداری در تحقیقات علمی اجتماعی علاقه دارید؟ در Visual Anthropology به شما این فرصت داده می شود که روشهای تحقیق مردم شناسی ، نظریه مردم شناسی و فیلمسازی مردم نگاری را در محیط بین المللی مطالعه کنید و با تولید فیلم و پایان نامه مکتوب خود به اوج خود برسید.

توضیحات برنامه

  • مدت زمان: 2 سال
  • اعتبار (ECTS) : 120
  • شرایط پذیرش : کارشناسی مردم شناسی اجتماعی ، بصری یا فرهنگی و بیانی هدف
  • نام مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد فلسفه در انسان شناسی بصری
  • کد برنامه :
    • متقاضیان نروژی و نوردیک: 5057
    • متقاضیان بین المللی: 2038

دپارتمان علوم اجتماعی یک برنامه کارشناسی ارشد دو ساله تمام وقت در انسان شناسی بصری را ارائه می دهد. این برنامه با هدف آموزش دانش آموزان به نحوه تولید دانش در مورد زندگی و فرهنگ مردم از طریق کاوش در زندگی روزمره آنها بر اساس استفاده از روشهای کیفی تحقیقات علوم اجتماعی و فیلم مردم نگاری انجام می شود. این برنامه ترکیبی از سخنرانی در تئوری و روش دانشگاهی ، فیلمسازی و آموزش عملی در زمینه دوربین ، ضبط صدا و ویرایش است.

دانش آموزان در برنامه کارشناسی ارشد مجموعه ای از دوره ها را در دو ترم اول قبل از سفر به کار میدانی دنبال می کنند. بر اساس این کار میدانی ، دانشجویان پایان نامه کارشناسی ارشد را می نویسند و یک فیلم مردم نگاری می سازند. برای راه اندازی کامل برنامه ، لطفاً به ساختار برنامه زیر مراجعه کنید.

فیلم های تولید شده در Visual Anthropology به دلیل کیفیت بسیار شناخته شده هستند. هر ساله چندین فیلم برای جشنواره های بین المللی فیلم های مستند و مردم نگار انتخاب می شوند. اصالت برنامه منجر به دریافت جایزه آموزشی ویژه از طرف UiT The Arctic University of Norway و جایزه بیشتر برای کیفیت آموزشی از طرف وزارت آموزش و پرورش شده است.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات