Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
UiT The Arctic University of Norway

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

Narvik, نروژ

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* بدون شهریه برای دانشجویان بین المللی

مقدمه

مهندسی صنایع هنگامی که با فرایندها و سیستم های پیچیده سروکار دارد ، "تصویر بزرگی" را مشاهده می کند. این حوزه بر تجزیه و تحلیل بسیاری از "چرخ ها" متمرکز است که باید با هم کار کنند تا یک سازمان بتواند در کارآمدترین و موثرترین روش عمل کند. به عنوان یک دانش آموز ، بینش عمیقی در مورد روش ها ، تکنیک ها و ابزارهای متنوعی خواهید داشت که ممکن است برای افزایش عملکرد سازمان مورد استفاده قرار دهید. این توانایی که در این مطالعه به دست می آورید شما را برای موقعیت های مهندسی و مدیریتی بسیار مناسب می کند.

توضیحات برنامه

  • مدت زمان: 2 سال
  • اعتبار (ECTS) : 120
  • شرایط پذیرش : مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک ، برق ، الکترونیک ، مکاترونیک ، علوم مواد ، مهندسی صنایع ، مهندسی فرآیند یا سایر گرایش های معادل با حداقل 25 واحد ریاضی ، 5 واحد آمار و 7،5 واحد موضوعات فیزیک
  • نام مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد فناوری در Sivilingeniør
  • کد برنامه :
    • متقاضیان نروژی و نوردیک: 4602
    • متقاضیان بین المللی: 9007

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانش و توانایی های لازم را برای استفاده از تکنیک ها ، مهارت ها و ابزارهای مناسب برای شناسایی ، تدوین ، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات پیچیده در مهندسی و مدیریت در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. با پیشرفت عادی ، دانشجو قادر خواهد بود پس از دو سال مدرک کارشناسی ارشد را کسب کند که معادل 120 واحد است. اگر دانش آموز بخواهد تحصیلات کارشناسی ارشد را با کار در یک شرکت خارجی ترکیب کند ، می توان برنامه را به سه یا چهار سال افزایش داد. سپس یک برنامه آموزشی سفارشی پیشنهاد می شود. پس از اتمام این آموزش ، دانش آموزان یک پایه محکم برای ورود به موقعیت های مختلف در یک پایگاه جهانی خواهند داشت. موقعیت های معمول عبارتند از مهندسان ارشد ، مدیران پروژه ، توسعه دهندگان ، مشاوران ، مدیران و محققان. بسیاری از دانشجویان سابق ما دارای پست های مدیریتی یا ارشد در سازمان های دولتی یا شرکت های خصوصی هستند.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات