Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway کارشناسی ارشد مهندسی کنترل هوافضا
UiT The Arctic University of Norway

کارشناسی ارشد مهندسی کنترل هوافضا

Narvik, نروژ

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* بدون شهریه برای دانشجویان بین المللی

مقدمه

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی کنترل هوانوردی دانش آموزان را با مهارت های لازم برای مدل سازی ، طراحی و کنترل رفتار پویا سیستم های هوافضا ، از جمله پهپادهای بال ثابت ، بالگردها و ماهواره ها ، در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

برنامه کارشناسی ارشد برای دانشجویانی که علاقمند به یادگیری ، توسعه و استفاده از فناوری کنترل پیشرفته برای اهداف مرتبط با هوافضا هستند مناسب است. این نوع فناوری همچنین شباهت های زیادی با فناوری های محیط های شدید مانند مناطق قطبی و زیر دریا دارد و دانشجویانی که به توسعه فناوری در چنین زمینه هایی علاقه دارند ، این برنامه را مناسب می دانند.

توضیحات برنامه

 • مدت زمان: 2 سال
 • اعتبار (ECTS) : 120
 • شرایط پذیرش : یک برنامه مهندسی کارشناسی مربوطه در زمینه الکترونیک یا فناوری فضایی با حداقل 25 واحد ریاضی ، 5 واحد آمار و 7،5 واحد فیزیک
 • نام مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد فناوری در Sivilingeniør
 • کد برنامه :
  • متقاضیان نروژی و نوردیک: 4605
  • متقاضیان بین المللی: 9009

برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی کنترل هوافضا در دانشکده IVT ، پردیس UiT Narvik یک آموزش منحصر به فرد در نروژ ارائه می دهد ، جایی که شما به عنوان یک دانش آموز با مرتبط ترین فناوری های لازم برای طراحی ، ساخت و استفاده از سیستم های کنترل در برنامه های کاربردی هوافضا آشنا می شوید. از طریق برنامه دو ساله ، مقدمات نظری مهمی مانند ریاضیات کاربردی ، سیستم دیجیتال و نظریه سیگنال ، سیستم های جاسازی شده ، ناوبری و کنترل خودکار ، و همچنین مباحث تخصصی تری در زمینه شناسایی سیستم ، هوش مصنوعی و مدل سازی ، راهنمایی ارائه می شود. ، و کنترل

از طریق یک برنامه چندرشته ای ، دانش آموزان روشها و مهارتهای مربوطه را در زمینه های مختلف تکنولوژیکی ، با استفاده مشترک از آن در سیستمهای مرتبط با هوافضا ، فرا می گیرند. این برنامه شامل دوره های سخنرانی ، و همچنین درجه بالایی از آموزش مبتنی بر مشکل (یعنی یادگیری با انجام) است ، جایی که دانش آموزان زمان خود را تحت نظارت بر کارکنان بسیار ماهر در پروژه های مربوطه می گذرانند. موضوعات پروژه از بین پروژه های تحقیقاتی داخلی در حال انجام و همچنین پروژه های ملی و بین المللی مربوط به هوافضا که UiT در آنها مشارکت دارد ، انتخاب شده است. بنابراین ، چندین پروژه با نتایج در سطح بین المللی بالا به پایان رسیده است که در مجلات علمی بین المللی منتشر شده است. دانش آموزان همچنین توانسته اند نتایج خود را برای مخاطبین بین المللی در کنفرانس ها و کارگاه های علمی ارائه دهند. در چند سال گذشته ، چنین پروژه هایی شامل موارد زیر است:

طراحی و تعیین سیستم کنترل نگرش برای مدارگرد اروپایی دانش آموز زمین (ESEO) و مدارگرد اروپایی Moon Moon Orbiter (ESMO) تحت پروژه SSETI که توسط آژانس فضایی اروپا (ESA) آغاز شده است.

 • توسعه یک محموله موشک آشکارساز هوایی برای جمع آوری ذرات گرد و غبار یونیزه ، تحت پروژه ESPRIT توسط ناسا.
 • طراحی ، پیاده سازی و آزمایش همه زیرسیستم ها (ایستگاه زمینی ، منبع تغذیه ، پردازش داده ها ، کنترل ، ارتباطات و بار) در فضاپیمای خود UiTs HiNCube.
 • مدل سازی ریاضی ، هماهنگ سازی و کنترل هماهنگ فضاپیماهای کوچک در حال شکل گیری ، با همکاری دانشجویان داخلی دکترا و سرپرستان.
 • مدل سازی ریاضی ، هدایت و کنترل وسایل نقلیه بدون سرنشین (UAV) ، با همکاری دانشجویان داخلی و سرپرستان.

برای ارائه آموزش با کیفیت بالا و مرتبط با صنعت ، UiT با دانشگاه های ملی اسلو (UiO) ، برگن (UiB) ، تروندهایم (NTNU) ، و همچنین آژانس فضایی اروپا ، مرکز فضایی نروژ و مرکز نروژ همکاری می کند. برای آموزش مرتبط با فضا (NAROM).

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات