Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی دریایی
UiT The Arctic University of Norway

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی دریایی

Tromsø, نروژ

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* بدون شهریه برای دانشجویان بین المللی

مقدمه

برنامه بیوتکنولوژی دریایی در دانشکده علوم شیلات نروژ UiT با هدف آموزش نامزدها در زمینه وسیع بیوتکنولوژی با تأکید بر کاربرد در سیستم های دریایی یا "بیوتکنولوژی آبی" است. دانش آموزان به دلیل تمرکز مشترک ما بر روی نوآوری و اصول بنیادی علمی که بین زیست شناسی و مهندسی قرار گرفته اند ، برای مشاغل در صنعت و/یا تحقیقات آماده می شوند. دانش آموزان راهنمایی و نظارت فردی از یک محقق حرفه ای UiT دریافت می کنند و معمولاً برای تکمیل پروژه نهایی خود به یک گروه تحقیقاتی تأسیس می پیوندند.

UiT فرصتی استثنایی برای استفاده از مجموعه عظیم منابع دریایی نروژ ارائه می دهد. زندگی در اقیانوس های ما متنوع است و کشف علمی جدید در همه سطوح امکان پذیر است. این منجر به نوآوری جدید ، زنجیره ارزش جدید و توسعه فرآیندهای جدیدی می شود که از اهداف توسعه پایدار پشتیبانی می کند. از این رو ، ما تحقیقات دانشجویی را در طیف نسبتاً وسیعی از موضوعات آموزش می دهیم و از آنها حمایت می کنیم که شامل بررسی بیولوژیکی داروهای دریایی ، توسعه محصولات پایدار غذاهای دریایی و بیوتکنولوژی برای جذب و استفاده از کربن است. این با تطبیق مداوم برنامه درسی برای آموزش مهارت های مدرن در شیمی تجزیه ، میکروبیولوژی دریایی ، مهندسی فرآیند زیستی و زیست شناسی مصنوعی پشتیبانی می شود.

این برنامه علاوه بر تمرکز ما بر آموزش با کیفیت بالا ، بر روابط خوب با صنایع داخلی و بین المللی نیز تأکید می کند. ما به دانش آموزان و کارفرمایان آینده آنها کمک می کنیم بفهمند که پیشرفت دانش فنی در مورد نوآوری در بخش خصوصی و دولتی در کجا کاربرد دارد. Tromsø با کمک این برنامه و فرهنگ تحقیقاتی اطراف که توسط UiT تقویت شده است ، خانه بسیاری از شرکت های نوپای جدید در فضای زیست فناوری آبی شده است.

توضیحات برنامه

 • مدت زمان: 2 سال
 • اعتبار (ECTS) : 120
 • نام مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی دریایی
 • کد برنامه :
  • متقاضیان نروژی و نوردیک: 6008
  • متقاضیان بین المللی: 2039

اهداف ، محتوا و سازماندهی

هدف آموزش نامزدها در زمینه تخصصی بیوتکنولوژی مدرن با تأکید ویژه بر استفاده از منابع دریایی ، ترکیبات فعال زیستی ، محصولات ژنی و مواد اولیه استراحت دریایی است. شما برای مشاغل در زمینه هایی مانند ایجاد ارزش دریایی ، نوآوری و تحقیق واجد شرایط خواهید بود.

یک بیوتکنولوژیست دریایی خوب باید دارای دانش و مهارت های گسترده ای در زمینه زیست شناسی مولکولی ، شیمی و تکنیک ها و فرایندهایی باشد که از میکروارگانیسم های دریایی ، سلول های گیاهی و جانوری یا بخش هایی از آنها برای تولید ، توسعه یا اصلاح محصولات مفید تجاری استفاده می کند. به پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه ، مدرک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی دریایی اعطا می شود.

در آماده سازی برای مطالعه ما شما را تشویق می کنیم موارد زیر را انجام دهید:

iKomp - سواد اطلاعاتی : این دوره یک دوره آنلاین است که هدف آن این است که شما را برای مقابله با خواسته ها و انتظاراتی که در دانشگاه ها و کالج ها در مورد یادگیری و یکپارچگی تحصیلی مورد نیاز است ، مجهزتر سازد. وب سایت را بررسی کنید: iKomp.

یک قسمت مقدماتی اجباری با موضوعاتی مانند:

 • نحوه انجام علم
 • چگونه می توان دانشجوی کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی بود
 • نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد/آنچه از پایان نامه کارشناسی ارشد انتظار داریم
 • سرقت علمی / iKomp
 • جستجوی ادبیات / مونین
 • EndNote/استفاده از پایگاه های داده مرجع و نحوه استفاده از آنها در Word
 • آمادگی برای کارهای آزمایشگاهی
 • صفحه وب روی بوم برای دانشجویان کارشناسی ارشد در NCFS

این برنامه شامل دو بخش است : قسمت اول دوره های اجباری در طول نیمسال اول و انتخاب دوره های مورد تایید حداقل 60 واحد (ECTS) در کل است. بخش دوم یک پایان نامه کتبی از یک پروژه (پایان نامه کارشناسی ارشد) است. میزان تکلیف باید با حجم کار 60 ECTS مطابقت داشته باشد.

HMS-0501 (وب ماژول) ، HMS-0502 (کمک های اولیه ، دوره عملی) ، HMS-0504 (وب ماژول) ، دوره ایمنی اجباری برای کارهای آزمایشگاهی ، باید توسط همه دانش آموزانی که کار آزمایشگاهی را انجام می دهند ، گذرانده شود. قسمت های اجباری این دوره چند واحدی به صورت آنلاین گرفته می شود. بخش کمک های اولیه نیاز به حضور فیزیکی دارد. دانش آموزان باید واحدهای اجباری آنلاین را به محض دسترسی ترم به بال آزمایشگاه ، انجام دهند. هیچ اعتبار برای این دوره ها وجود ندارد.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات